هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزینه ارسال پست ارور میدهد
با سلام
وقتی گزینه ارسال پاسخ یا پاسخ سریع و کلا برای ارسال پست اقدام میکنیم این مشکل بوجود می اید .

کلا ویرایشگر حذف شده است و فقط شکلکها موجود است .
در عکس مشخص میباشد.
از دوستان و مدیران میخواهم لطف کنند و پاسخ بدهند. ممنون هستم

ایا چیزی را حذف کرده ایم؟ البته در هاست مشکلاتی بو جود امده است و بعضی فایلها پاک شده است

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
فایل index_mini.html در دایرکتوری hoteditor وجود نداره. مجدد آپلود کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۵:۳۱:۰۳ عصر)
با تشکر از شما
متوجه شدم که این گزینه را میخواهد اما اصلا در هاست بنده این گزینه وجود ندارد فکر کنم قبلا hoteditor را نصب کردم و بعد حذفش کردم ، از ان موقع به بعد اینگونه شده است ف الان چکار باید کنم ؟ همان هات ادیتور را نصب کنم درست میشود؟

الان هات ادیتور را ریختم و ارسال سریع درست شد اما برای پاسخ سریع و موضوع جدید و ویرایش همان حالتی که در عکس است و فقط شکلکها نمایش داده میشود هست .

اما کلا پنجره ای که برای نوشتن متن است و برای خود مای بی بی است را ندارم ، من میخواهم همان اصلی خودش را داشته باشم ، چه کاری باید کنم و فایلهای ان را از کجا دانلود کنم؟

عکس شماره یک درست شده است و عکس شماره دو مربوط به ویرایش و موضوع جدید و پاسخ جدید میباشد

با تشکر از مدیر Cancer9003 مشکل حل شد ، و انجمن به حالت اولیه برگشت.

با تشکر از مدیر Cancer9003 عزیز

مشکل حل شد و انجمن به حالت عادی برگشت. متشکرم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان