هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب هاست برای انجمنfanbook
تفاوت پنل ها فقط در حجم هست دسگه درسته؟؟؟
مثلا میشه روی این هاست ها خدایی نکرده vb نصب کرد محمد؟
پاسخ

(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۷:۲۷:۰۸ عصر)BATI نوشته است: تفاوت پنل ها فقط در حجم هست دسگه درسته؟؟؟
مثلا میشه روی این هاست ها خدایی نکرده vb نصب کرد محمد؟
تفاوت پلن ها در حجم هست اما پلن هاي حرفه اي مزايايي نسبت به معمولي هم دارند كه شامل دامنه رايگان (كه يك سري از هاست معمولي دارا هستند ) و اكانت هاي FTP و Addon Domain كه ناحدود هست كه كمي كش سرور هم بالا تر هست در حرفه اي كه براي سايت هاي معمولي زياد مشخص نيست .

روي هاست معمولي نمي شه كه VB نال شده نصب كرد ، اگر VB نال شده هست كه نصب اون فقط در هاست وارز هست ، اون ديگه كپي رايت نميشه اون مي شه اسكريپت هاي نال شده . Wink اون ديگه قوانين هاستينگ هست ، ان قوانين رو كسي قرار مي ده در سايتش يك سري ها هم قرار نمي دهند يعني قوانين هست كه در همه جا هست ، خوب ما هم چون تحريم هستيم كلا همه هم زوم كردن به فعاليت ما ، ببينند كه خلاف قوانين هم عمل مي كنيم زياد جالب نيست . و اينكه من يا هم كاران نمان 24 ساعته سايت شما رو بررسي كنند كه ببينند VB يا اسكريپتنال داريد يا نه كه Smile اما جالب نيست نصب اسكريپت هاي نال شده و دزدي Wink

....
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۲۰:۰۷:۳۳ عصر)Moh@mm@d نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۵:۰۳ عصر)soung نوشته است: آدرس ندارم چون مشتری های خودم را دارم و سایت نزدم
و محدودیت حجمی نداره ( فضا و پهنای باند نامحدود هست) و دامنه رایگان هم روش هست
اطلاعات دیگه ایی خواستی پ.خ بده

خيلي عاليه ، پس ميشه روش Leech نصب .

الان خريد و پشتيباني در چه سايتي هست ؟ پلن ها رو كجه مشاهده كنيم ؟

آره رپییدلییچ هم میتونی روش نصب کنی ( خودم الان دارم از رپییدلییچ استفاده میکنم و یا حجم های گیگابایتی)
قبلا هم گفتم سایت ندارم هاست خواستی بگو بهت آنی میدم
پشتیبانی و همه چیز در انجمنم هست که الان دارم منتقلش میکنم به سرور های جدید خودم و سایت فروشگاه هاست هم تا هفته دیگه آماده میشه و هاست و دامنه به صورت آنی و اتوماتیک بعد پرداخت آنلاین به مشتری تحویل داده میشه

یک نکته
دوستانی که میخوان هاستینگ بزنن بهشون نمایدنگی هاست هم میدم
هاست نامحدود با همه ی امکانات نامحدود با قابلیت ساختن بی نهایت اکانت با دامنه رایگان , dns اختصاصی و همه چیز

تا هفته ی دیگه سایت آماده میشه ولی هاست دارم و آنی بهتون تحویل میدم

از دوستانی هم که مایل به همکاری هستند و در زمینه هاست و هاستینگ تجبه دارند دعوت به همکاری میکنم

(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۲۱:۱۱:۱۱ عصر)xman68 نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۵:۰۳ عصر)soung نوشته است: و محدودیت حجمی نداره ( فضا و پهنای باند نامحدود هست) و دامنه رایگان هم روش هست

پهناي نامحدود را ميشه باوركرد ولي فضاي نامحدود را نه مگر اينكه مثل سايت زير باشه

هاست premium

كه اين هاست ها فضاي نامحدود ميدهند ولي بصورت موقت عمل مي كنند و بعد از مدتي اطلاعات پاك ميشه

یک نمونه عکس از cpanel هاست

[تصویر:  kc9hvzr5d0majapmsamm.png]

بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۹:۵۲:۱۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۸:۱۲:۴۰ عصر)
سلام

من دیدم این دوست خوبمون دنبال هاست خوب میگرده گفتم بیام یه کمکی تو انتخابش کنم.

داداش من قبلا میهن وب داشتم..سرعت و پشتیبانی افتضاح بود اما نزدیک 2 هفته ای میشه که نوین هاست رو انتخاب کردم و واقعا هرچی بگم کم گفتم..

یعنی سرعت سایتم مثل نور شده..جدی میگم به خدا..

پشتیبانیشونم که آنلاین هستش..

تازگی ها هم که سرعت سرورهاشون 6 برابر افزایش پیدا کرده و من که کاملا راضیم از کارشون..

نوین هاست
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۴:۳۷:۰۰ عصر)
Dear Valued Customer, This mail is to inform you that your site with the username gigfa_85***** has utilised its daily CPU resource limit. This limit is reset every day and your site will be reactivated in 24 hours time (24 hour suspension ) You should reduce your CPU usage OR upgrade to a premium plan. Premium plans have a MUCH higher CPU allocation, along with the cPanel panel unlimited disk space, and much much more. For more information please visit https://securesignup.net/portal/ This account has been reactivated times, we will not reactivate on free hosting if this occurs more than 9 times. Regards

اینم متن ارسالی از طرف هاست که دلیل بسته شدن سایت هست عنوان کردن ومیل فرستادن برای اطلاع گذاشتم
پاسخ
سلام

دوست من خبری ازت نشد

هاست رو گرفتی یا قیدشو زدی کلا؟؟
پاسخ
هنوز خیر در تلاشیم که بگیریم و شاید تا فردا چون برای چهارمین بار هم 2 روز پیش سایتم بسته شده بود به علت ترافیک و محدودیت ارسال گذاشتم تا هاست را عوض کنیم اشالا بزودی خبرش را همینجا میزارم
پاسخ
خب داداش تصمیمتو گرفتی واسه انتخابت؟؟

چیز خاصی رو مد نظر داری؟
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۳:۳۹:۳۹ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۶، ۰۲:۱۵:۱۹ صبح)lord legolas نوشته است: سلام

داداش من قبلا میهن وب داشتم..سرعت و پشتیبانی افتضاح بود اما نزدیک 2 هفته ای میشه که نوین هاست رو انتخاب کردم و واقعا هرچی بگم کم گفتم..

تازگی ها هم که سرعت سرورهاشون 6 برابر افزایش پیدا کرده و من که کاملا راضیم از کارشون..

نوین هاست

اینو خوب اومدی این میهن وب هاست وحشتناکترین هاست را داره پشیمونم که خودم 2 تا هاست و یکی را هم معرفی کردم.

هر دو هاستم را انتقال دادم 2-3 روز طول میکشه تا جواب بدند اونم با التماس و خواهش
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۲:۲۴:۴۰ صبح)iranshahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۶، ۰۲:۱۵:۱۹ صبح)lord legolas نوشته است: سلام

نوین هاست

اینو خوب اومدی این میهن وب هاست وحشتناکترین هاست را داره پشیمونم که خودم 2 تا هاست و یکی را هم معرفی کردم.

هر دو هاستم را انتقال دادم 2-3 روز طول میکشه تا جواب بدند اونم با التماس و خواهش

آخ آخ نگو داداش اصلا یه چیز افتضاح بودن

حالا تصمیمت رو بگیر داداش..

حیفه سایتت بسته شه هی.

من پیشهنادم رو دادم بهت و دارم ازش استفاده میکنم و واقعا همه راضین از سایت..

پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۳:۳۹:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان