هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب هاست برای انجمنfanbook
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۵:۰۳ عصر)soung نوشته است: آدرس ندارم چون مشتری های خودم را دارم و سایت نزدم
و محدودیت حجمی نداره ( فضا و پهنای باند نامحدود هست) و دامنه رایگان هم روش هست
اطلاعات دیگه ایی خواستی پ.خ بده

خيلي عاليه ، پس ميشه روش Leech نصب .

الان خريد و پشتيباني در چه سايتي هست ؟ پلن ها رو كجه مشاهده كنيم ؟

....
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۹:۳۳:۰۵ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۰۶:۲۵ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۵:۰۳ عصر)soung نوشته است: و محدودیت حجمی نداره ( فضا و پهنای باند نامحدود هست) و دامنه رایگان هم روش هست

پهناي نامحدود را ميشه باوركرد ولي فضاي نامحدود را نه مگر اينكه مثل سايت زير باشه

هاست premium

كه اين هاست ها فضاي نامحدود ميدهند ولي بصورت موقت عمل مي كنند و بعد از مدتي اطلاعات پاك ميشه

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۰۶:۵۹ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۳، ۱۷:۴۶:۲۲ عصر)BATI نوشته است: 2 سه هفته ای میشه که سایتمون را طراحی کردیم والبته ادعایی هم نداریم مثل بعضی ها که .............
در این چند روزه برای سومین بار از طرف هاست گیگفا دیتا بیسمون بسته شده و جالبه دلیلش بازدید زیاد از سایتمون هست و میگه محدودیت کش cpu دارن و....وجالبتر اینکه میان و تصویر ف ی *****را میزان برای سایتمون که هرکی اومد فکر کنه**** شدیم

چه جالب

شما سایتتون 35 نفر کاربر داره من قبلا رو گیگفا زدم تا 1500 کاربر در روز هم کاری ندارند قبلش هم 3 - 4 بار به ایمیل شما تذکر فرستاده میشه که به پرمیوم ارتقا دهید . شاید هم سایت دیگری مد نظرت هست چون این که شما زدی کسی توش پر نمیزنه مگه مشکل از جای دیگه داشته باشی وگرنه حداقل تا 7 - 8 ماه دیگه هم این اتفاق به دلیل کاربر زیاد و مصرف cpu و .... این چیزایی که گفتی نمیفته

گیگفا تصویر فی لتر نمیگذاره عزیز وقتی امکان ورود به دیتابیس و سرور وجود نداشته باشه دامنه شما اتوماتیک ریدایرکت میشه به ادرس دیگری که در ایران فی لتر هست

هاست پرمیم از شرکت byethost که گیگفا نماینده ان هست در انگلستان و سرویس التیمات خارجی با فضا و پهنا باند و تمام امکانات نامحدود ماهیانه 10000 تومان و به نظر من از خیلی از این هاست های ایرانی بهتر هست هاست ایرانی من به کسی پیشنهاد نمیکنم قصد بی احترامی ندارم ولی مشکلی برات پیش بیاد اکثرا (نه همه ) بی سوادند نمیتونن برات حلش کنند یا 2 روز بعدش جوابت را میدهند . امنیت هم ندارند . انگلیسی میدونی یه هاست خارجی بگیر با ساپورت عالی.

موفق باشی
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۰۰:۵۶:۳۴ صبح)
به نقل از pardishosting
نقل‌قول: توضیحاتی در مورد هاست نامحدود

کلمه نامحدود بر گرفته شده از کلمه انگلیسی Unlimited می باشد ، که معنایی زیادی برای آن تعریف شده است مانند :
نامحدود ، نامعلوم ، نامشخص ، نامعين ، بى حد ؛ که متاسفانه کاربران اینترنت با دیدن این کلمه فقط معنی نامحدود در ذهنشان متبادر می شود. در حالی که مقصود از Unlimited Hosting این معنا نیست.

مفهوم درست Unlimited Hosting یا عبارت هاست نامحدود این است که شرکت ها فضای مشخصی را برای کاربران محدود نمی کنند ، یا کاربران را در یک گیگ و ده گیگ و صد مگابایت نمی کنند ، بلکه کاربران مجاز هستند با رعایت شرایط هاست های اشتراکی هر اندازه که مربوط به سایتشان می شود بر روی هاست آپلود کنند ، که می تواند شامل هر نوع فایلی شود.

بنابراین توجه داشته باشید که توقع اپلود کردن مثلا 100 گیگ بر روی این هاست ها یک توقع نابجا و غیرمنطقی و نشدنی است و از نظر فنی و علمی هیچگونه توجیهی ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۰۱:۱۹:۵۹ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۸:۱۱:۴۱ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۲۱:۱۱:۱۱ عصر)xman68 نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۷:۲۵:۰۳ عصر)soung نوشته است: و محدودیت حجمی نداره ( فضا و پهنای باند نامحدود هست) و دامنه رایگان هم روش هست

پهناي نامحدود را ميشه باوركرد ولي فضاي نامحدود را نه مگر اينكه مثل سايت زير باشه

هاست premium

كه اين هاست ها فضاي نامحدود ميدهند ولي بصورت موقت عمل مي كنند و بعد از مدتي اطلاعات پاك ميشه

يك توضيحي من در مورد پهناي باند نامحدود و فضاي نامحدود در اينجا به صورت عملي بگم كه شايد به دردتون بخوره ، ببينيد مجازي ساز سرور 2 من اگه 2 دسته كلي بگيرم معروف ها رو با Wmware Mx و OpenVZ مشخصي مي كنم (حالا مجازي سازهاي ديگري هم هست كه اين 2 تا معروف ترين ها هستند ) كار اين مجازي ساز ها چيست ؟ كار اين مجازي سازها اين هست كه سرور رو به چند قسمت تقسيم مي كنه كه ما به اصطلاح به اون VPS يا سرور مجازي مي گيم . حالا مجازي ساز WMware نسبت به منابع سرور مجازي سازي رو انجام ميده كه مدير سرور نمي تونه بيش از اندازه از حجم استفاده كنه ، مثلا مثل فضاي نامحدود ، حتي در اين مجازي ساز ها پهناي باند نامحدود هم با 1000 تا كلك به مشتري داده ميشه چون حتي دسترسي پهناي باند نامحدود دادن هم در اون امكان پذير نيست .

اما مجازي ساز OpenVZ كه در اين مجازي ساز مدير سرور يا مدير سرور مجازي ميتونه به صورت نامحدود فضا يا پهناي باند ارائه كنه ، مثلا من سرور OpenVZ دارم و سرور Wmware هم دارم كه مثلا فرض كنيم در سرور OpenVZ من 200MB فضا دارم (به طور مثال) و مثلا 10GB هم پهناي باند ، اونوقت من مي تونم با همين 5GB فضا يك يا چندين اكانت فضا و پهناي باند نامحدود ارائه كنم . كه اين كار اصلا در Wmware قابل اجرا نيست .

ببينيد OpenVZ امكانات بالا و ويژگي هاي خيلي خوبي داره ، اما متاسفانه يك سري از مديران سرور به منابعي كه سرور داره اصلا نگاه نمي كنند و همينطور از اون استفاده مي كندد ، اگر سرور واقعا سرور باشه و منابع اون سرور بالا باشه ميشه به صورت نامحدود هم اكانت داده بشه ، اما ديگه اون اكانت قيمتش 40-50 هزار تومان نيست حداقل چند برابر اين قيمت بايد هزينه اون اكانت رو داد .

براي اطلاعات بيشتر (حالا در آينده كه شايد با كار با سرور خواستيد آشنايي پيدا كنيد )‌ به سرور هايي كه با WMware مجازي ميشوند VDS يا سرور مجازي با منابع اختصاصي مي گويند و به سرورهايي كه با OpenVZ مجازي مي شوند VPS يا سرور مجازي با منابع اشتراكي گفته مي شوند كه از نظر من OpenVZ بهتره درصورتي كه واقعا مدير اون سرور خالصانه كار كنه ، كه من خودم با اين انسان هاي درست كار زياد كار كردم .

البته هرگاه چيزي هم به صورت نامحدود در دسترس قرار گرفت بايد حتما در شرايط و قوانين شركت ميزبان باشد ، ما هم كه پهناي باند نامحدود داريم پيروي كاربرانمون از قوانين شركت رو الزامي كرديم كه به اكانت هاي ديگه فشار وارد نشه و سرعت و آپتايم خوبي رو داشته باشيم كه خدارو شكر تا الان از 100% پايين تر نيومده آپتايم .

همه اطلاعات بالا جنبه آموزشي دارند و خواستم در مورد پهناي باند نامحدودي كه هر جا به گوشتون خورد اطلاعاتي داشته باشيد . Wink

....
پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۲۳:۵۷:۵۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۰۱:۲۰:۳۲ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۱۴، ۲۲:۰۳:۱۷ عصر)Farhoodi نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۳، ۱۷:۴۶:۲۲ عصر)BATI نوشته است: 2 سه هفته ای میشه که سایتمون را طراحی کردیم والبته ادعایی هم نداریم مثل بعضی ها که .............
در این چند روزه برای سومین بار از طرف هاست گیگفا دیتا بیسمون بسته شده و جالبه دلیلش بازدید زیاد از سایتمون هست و میگه محدودیت کش cpu دارن و....وجالبتر اینکه میان و تصویر ف ی *****را میزان برای سایتمون که هرکی اومد فکر کنه**** شدیم

چه جالب

شما سایتتون 35 نفر کاربر داره من قبلا رو گیگفا زدم تا 1500 کاربر در روز هم کاری ندارند قبلش هم 3 - 4 بار به ایمیل شما تذکر فرستاده میشه که به پرمیوم ارتقا دهید . شاید هم سایت دیگری مد نظرت هست چون این که شما زدی کسی توش پر نمیزنه مگه مشکل از جای دیگه داشته باشی وگرنه حداقل تا 7 - 8 ماه دیگه هم این اتفاق به دلیل کاربر زیاد و مصرف cpu و .... این چیزایی که گفتی نمیفته

گیگفا تصویر فی لتر نمیگذاره عزیز وقتی امکان ورود به دیتابیس و سرور وجود نداشته باشه دامنه شما اتوماتیک ریدایرکت میشه به ادرس دیگری که در ایران فی لتر هست

هاست پرمیم از شرکت byethost که گیگفا نماینده ان هست در انگلستان و سرویس التیمات خارجی با فضا و پهنا باند و تمام امکانات نامحدود ماهیانه 10000 تومان و به نظر من از خیلی از این هاست های ایرانی بهتر هست هاست ایرانی من به کسی پیشنهاد نمیکنم قصد بی احترامی ندارم ولی مشکلی برات پیش بیاد اکثرا (نه همه ) بی سوادند نمیتونن برات حلش کنند یا 2 روز بعدش جوابت را میدهند . امنیت هم ندارند . انگلیسی میدونی یه هاست خارجی بگیر با ساپورت عالی.

موفق باشی
درمورد کاربران خوب 2 هفته است که اونم آزمایشی داریم کار میکنیم و توی همین 2 هفته دیروز برای سومین بار بسته شدیم از طرف هاست و متن این را هم توی میلم هست میزارم در ادامه
با مشاهده این آمار
http://www.webgozar.com/counter/stats.aspx?code=2176666
میتونید متوجه بشین که دقیقا توی چه روزهایی ما بعد از بازدید زیاد مشکل پیش اومد برامون
خوب امروز مثلا ساعتی که اومدی کسی نبوده ولی سات هایی داریم که دوستام و کاربرا میان مثل 2 روز پیش و در ادامه دیروز که ساعت 2 بسته شد
در مورد هاست هم باید گفت که اون دوستی که گفت نامحدوده کاشکی یه مشخصاتی از هاست ارائه میکرد
مثلا این راببینید
http://www.shapigan.com/index.php?option...&Itemid=64
حتی یه سی پنل را بصورت دمو میزاره تا باش آشنا بشین و.....
پاسخ
توضیحات خوبی داده شد ، بالاخره معنی هاست نامحدود را فهمیدیم.

من که برام جا نمی افتاد یک شرکت بیاد اشتراک نامحدود به یکی بفروشه و بعد اونم بیاد دوباره همون را به یک عده نامحدود بده.

این جوری آخه بین فروشنده اصلی با خربدار که فرقی نبود.

پاسخ
منم قبلا میهن داشتم اما هاست نوین هاست خیلی بهتره Big Grin
هاستم نوینهCool
[تصویر:  novinhostads.gif]
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
به نظرتون مثلا 1 'گبگ این پلن
http://www.novinhost.co/linux-normal.html
مثلا بگیریم برای شروع خوبه و مثلا میشه اگه فضا کم اومد وسط کار ارتقا داد؟؟؟
چیزی که من شنیدم میگن توی هاست مهمه اینه که سرعت و امنیت خوب باشه
مثلا هاست پرمیوم گیگفا خیلی گیر هستنو کلی مسائل کپی رایت و....داره
پاسخ
در مورد کپی رایت و ... اینا بگم که داداش محمد خودش مودیر اینجاست
زیاد گیر نمیده
در مورد ارتقا اولا شما سعی کن که پنل درستی انتخاب کنید اما طبق قانون هاستینگ :
ببین مثلا شما 250 مگابایت رو داری که 10 ماه ازش مونده میخوای بکنیش 500 مگا بایت
میایی پوله 250 مگابایت رو میدی میتونی 10 ماه ازش استفاده کنی
یا اینکه :
بیایی پوله 500 رو بدی کلا دیگه از 12 ماه یا 1 سال شروع میشه
در ضمن از پنل های حرفه ای استفاده کنی بهتره .. البته اینم بگم سرور هاش همه یکیه فرقی نداره ... من از لحاظ حجمی گفتم
من که آخرین پنل حرفه ای رو گرفتم
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان