هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] زیباسازی قسمت امضای کاربران مثل فروم جومینا
(۱۳۹۲/۳/۲۲، ۲۱:۵۶:۱۳ عصر)firstboy000 نوشته است: یعنی میخواید امضا رو حذف کنید؟باید کدهای قالب رو دستکاری کنید دوستان راهنما و کدنویس باید یه راهنمایی کنند.

از نظر از حالت استاندارد خارجش نکنید بهتره چون درد سر و دنگ و فنگ زیاد داره.

دوست عزیز عذرخواهی میکنم ولی مربوط به کد نیست شما میتونید از پنل مدیریت کاربران و گروه ها تنظیمات امضا رو برای هرکی میخواید غیر فعال کنید.
اما اگه میخواید به صورت یه خط باشه پیشفرض مای بی بی به صورت همین خط هست اگه دقت کنید متوجه میشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۱۵:۲۱:۵۲ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۸:۵۵:۴۸ صبح)myavarahmadi نوشته است: اگر بخوایم مثل اینجا بشه چطور؟! ...

(۱۳۹۲/۳/۲۲، ۲۱:۵۶:۱۳ عصر)firstboy000 نوشته است: یعنی میخواید امضا رو حذف کنید؟باید کدهای قالب رو دستکاری کنید دوستان راهنما و کدنویس باید یه راهنمایی کنند.
از نظر از حالت استاندارد خارجش نکنید بهتره چون درد سر و دنگ و فنگ زیاد داره.

اون زمان که من درخواست داده بودم، امضاها توی اون سایت، مثل سایت مشاور بود
با تشکر
myavarahmadi سابق
پاسخ
اینی که شما دارید میگید وی بیلتون هست و در مای بی بی کاربردی نداره.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۱۵:۲۱:۲۲ عصر)
(۱۳۹۲/۳/۲۳، ۰۰:۴۹:۴۳ صبح)reza.t.gh نوشته است: اینی که شما دارید میگید وی بیلتون هست و در مای بی بی کاربردی نداره.
درود
بله، اطلاع دارم که اون ویبولتین هست، اما برای مای بی بی هم این نمونه امضا طراحی شده و داره استفاده میشه
من که دیگه اصلا نیازی بهش ندارم، اما چون دوستمون در اون بالا پست قدیمی 7ماه پیش رو بالا اورده بودن برای بازگشت تاپیک به موضوع خودش پاسخشون رو دادم
سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش زیباسازی قسمت آوتار پست بیت jan123 4 3,999 ۱۳۹۲/۶/۵، ۱۳:۰۰:۰۹ عصر
آخرین ارسال: H@DI
Star آموزش زیباسازی قسمت پیام پست بیت jan123 6 4,666 ۱۳۹۲/۶/۴، ۲۱:۲۹:۰۵ عصر
آخرین ارسال: ashkanzp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان