هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش نصب و هماهنگی پرتال نیوکلرن با مای بی بی
منم منتظر آموزش هستم

امیدوارم بتونم یه پرتال مناسب برای سایت بزارم
هرچند خودم هنوز فکر میکنم wordpress بهتر باشه
ولی اینم آزمایش میکنمش حتما
پاسخ
با سلام
دوستان این تلفیق پست ها چه طوری غیر فعال میشوند؟
مثلا چند تا پست پشت سر هم می فرستیم این پست ها بهم می چسبند !!!
همچنین نحوه گزاشتن شکلک ها در پاسخ سریع را هم بگویید !
با تشکر
پاسخ
کسی نمی خواهد جواب ما رو بده؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۳:۲۴:۵۲ صبح)aliyousefian نوشته است: با سلام
دوستان این تلفیق پست ها چه طوری غیر فعال میشوند؟
مثلا چند تا پست پشت سر هم می فرستیم این پست ها بهم می چسبند !!!

با تشکر

اگر دوستان اطلاع دارند ، راهنمایی کنند ، بنظر من هم اگر بشه پست ها جدا جدا ارسال بشه، خوبه.
پاسخ
سرچ کنین چند بار توضیح دادن دوستان
merge و flood رو باید تنظیم کنین تو تنظیمات ادمین پنل

ببخشید من متوجه نشدم درست . این سوالی که کردین در مورد مای بی بی بود یا نیوک ؟ این پاسخ من در مورد مای بی بی هست
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۱:۴۲:۳۲ صبح)
برای مای بی بی هست
سرچ کنید دوست عزیز
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
سلام
من نیوک لرن رو نصب کردم خوب کار میکنه و به همراه اون مای بی بی رو هم نصب کردم اونم خوب کار میکنه منظورم اینه که همه چی حله فقط منو سویچ از نیوک لرن به مای بی بی و برعکس برا من دیده نمیشه؟
چیکار باید بکنم ؟
ممنون
[تصویر:  c4hqzfg0d1tl9oczko0x.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۰:۳۴:۲۶ صبح)kaper19 نوشته است: سلام
من نیوک لرن رو نصب کردم خوب کار میکنه و به همراه اون مای بی بی رو هم نصب کردم اونم خوب کار میکنه منظورم اینه که همه چی حله فقط منو سویچ از نیوک لرن به مای بی بی و برعکس برا من دیده نمیشه؟
چیکار باید بکنم ؟
ممنون

سلام

با توجه به اینکه سیستم قالب های پرتال نیوکلرن اختصاصی است، از طریق همان مرجع پیگیری نمایید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۲:۴۶:۳۹ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۰:۳۴:۲۶ صبح)kaper19 نوشته است: سلام
چیکار باید بکنم ؟
ممنون

سلام

با توجه به اینکه سیستم قالب های پرتال نیوکلرن اختصاصی است، از طریق همان مرجع پیگیری نمایید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

دست شما درد نکنه که به موقع جواب میدید - انجمن من مای بی بی بود به خاطر اون اینجا مطرح کردم - خلاصه به گفته شما از سایت مربوطه به جواب رسیدم خیلی ممنون
پاسخ
سلام
من کلا انجمن مربوط به پرتال نیوک را حذف کردم و انجمن mybb 1.6.9 به صورت مستقل نصب کردم ولی دیتابیسی که سایت نیوک لرن دیتابیسش اون هست را برای انجمن قرار دادم در واقع دیتابیس سایت و انجمن یکی هست حالا مشکل اینه که وقتی تو سایت ثبت نام میکنی با نام کابری سایت نمیشه تو انجمن ثبت نام کرد و باید و باید تو انجمن یه نام کاربری دیگه ایجاد نمود
چیکار باید بکنم تا وقتی تو سایت ثبت نام میکنی بشه یا همان نام کاربری وارد انجمن نیز شد ؟
آدرس سایت :
http://www.dadghostar.com
هست
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان