هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین پرتال
سلام
من پلاگین پرتال رو نصب کردم و یه مشکل دارم.اونم اینکه در قالب portal_announcement هر چی هست رو به صورت کد نشون میده ..این همون قسمتی هست که یه سری تاپیک خاص رو از یه زیر انجمن بهش معرفی میکنی تا در صفحه پرتال نشون بده.(پرتال خودم رو می تونید ببینید).ممنون میشم اگه یکی راهنمایی کنه.
با تشکر
پاسخ
درود
فکر می کنم شما کپی رایت پلاگین را حذف کرده اید. Exclamation

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
نه عمدی در کار نبود من متوجه نشدم که کپی رایت داره یه سری چیزا رو میخواستم حذف کنم از پایین شروع کردم هر چی کد نامربوط به نظرم اومد حذف کردم!اینم حذف شده الان درستش میکنم...اگه میخواستم کپی رایت حذف کنم مال قالب هم حذف می کردم.
پاسخ
مشکل من با آپگرید به ورژن 1.4.10 حل شد!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۳، ۱۹:۵۸:۱۱ عصر)
من با پرتال پیشرفته این مشکلات زیر رو دارم و البته چند تا سوال هم داشتم که دیدم بهتره همین جا مطرح کنم.

وقتی پلاگین رو فعال میکنم , انجمن دیگه فعال نیست و اگر آدرس انجمن رو بزنیم فقط یک صفحه سفید میاد و اینکه اگر هم به قسمت پرتابل برویم تیکه های بالا و پایین قالب انجمن هم هست و این یک بی نظمی شدید رو بوجود میاره...

سوالات دیگه هم به این ترتیب هست ... البته این سوالات برای خود پرتال فعلی یا اصلی مای بی بی هم هست.
1.چطوری میتونم آدرس پرتال رو روی دامنه اصلی بزارم ... مثلا به جای com/forum/portal.php بشود com/portal.php

2.میخوام کلا اسم پرتال رو عوض کنم و نمیخوام مثلا portal.php باشد.

3.برای ایجاد تغییرات و جا به جایی در بلوک ها باید به کدام مسیر بروم ؟؟

==
با سپاس
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
ژيشنهاد ميكنم اصلا" نزاري
منم همين قصد رو داشتم كه بي خيال شدم..خيلي مشكلات براتون درست ميكنه..
وردپرس نصب كن مثل ماTongue
پاسخ
دوستان من پرتال رو با 1.6 هماهنگ کردم اما وقتی نصب میکنم توی فایر فاکس مشکلی ندارم ولی با اینترنت اکسپلورر که باز میکنم انجمن چپ چین میشه!

انجمن 1.6.3 هست ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
درود

از پرتال پیشرفته که در VIP قرار گرفته و آموزش داده شده استفاده نمایید که دستسی زیادی در تنظیمات دارید .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان