هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر توافق نامه ثبت نام
درود دوستان
من می خواهم توافق نامه ثبت نام رو عوض کنم و متنی که می خواهم رو به جای توافق نامه فعلی قرار دادم. چطوری میشه این کار رو انجام داد.
من توی PHPBB این کار رو انجام دادم. به این صورت که یه فایل php بود که اون رو باز کردم و متن توافق نامه رو عوض کردم. آیا توی MYBB میشه این کار رو انجام داد یا نه؟
با تشکر
در حال حاضر فاقد سایت هستمBig Grin اما بزودی دوباره سایتم رو راه اندازی می کنم.
درود
شما به کنترل پنل مدیر--> پیکربندی --> (از منوی سمت چپ) زبان ها --> (روبه روی فارسی) گزینه ها --> ویرایش متغیر های زبان--> member.lang.php برو و این متغیر رو جستجو کن و به شکل دلخواه تغییر بده
کد:
agreement_1
کد:
agreement_2
کد:
agreement_3
کد:
agreement_4
کد:
agreement_5
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۸/۱۳، ۲۲:۴۲:۳۲ عصر) ، H.Trst (۱۳۸۸/۸/۱۳، ۲۳:۱۲:۳۵ عصر) ، mmeshkat (۱۳۸۸/۸/۲۷، ۰۱:۳۸:۴۸ صبح) ، jetext (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۰۰:۰۸:۴۰ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۴:۳۸:۳۷ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۶:۰۴:۴۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۸:۲۵:۵۱ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۵/۱۱، ۱۱:۵۰:۳۰ صبح) ، arz (۱۳۹۱/۶/۴، ۰۸:۳۳:۴۰ صبح)
درود
تو این 5 قسمت من تست کردم هیچ کدی کار نمیکنه. راهی هست که کدهایی مثل وسط چین کردن یا درشت کردن خط، رنگی کردنش، لینک دار کردن یک کلمه و سایر کدها رو فعال کرد.
با سپاس
درود
چرا کار نمی کند؟
از چه کد هایی استفاده می کنید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۰۰:۴۱:۳۷ صبح) ، jetext (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۱۰:۱۶:۴۵ صبح)
اشتباه از من بود که بجای کدهای HTML از کدهای ادیتور مای بی بی استفاده میکردم.Confused
بخش مربوطه رو به شکل عکس زیر تغیر دادم.

[تصویر:  law.JPG]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۰۱:۳۳:۳۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۱۰:۳۱:۲۶ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۴:۳۸:۴۴ صبح)
پس از چه كدهايي براي تغيير و يا بزرگ كردن و عوض كردن رنگ متن استفاده كنيم؟
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
(۱۳۹۰/۵/۱۱، ۱۰:۴۰:۱۱ صبح)ahora7 نوشته است: پس از چه كدهايي براي تغيير و يا بزرگ كردن و عوض كردن رنگ متن استفاده كنيم؟

كد HTML
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان