هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتقای خودکار گروههای کاربری
سلام

برای ارتقای گروههای کاربری مختلف یک شرایطی در تعداد پست ها اعمال کردم ولی هنوز وقتی توی سایت نگاه می کنم کاربرایی که اون تعداد پست رو داشتند گروه کاربریشون ارتقا پیدا نکرده.
توی تنظیماتش هم فقط گزینه ارتقا بر اساس تعداد پست رو فعال کردم.
مشکلش چیه؟

مرسی
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱، ۰۰:۰۱:۰۹ صبح)
درود
فکر می کنم مشکل شما به خاطر این باشه که برای آن گروه عنوان کاربری پیش فرض تعیین کرده اید.
کاربر ها و گروه ها > گروه ها > گروه مورد نظر > قسمت "عنوان کاربری پیشفرض " خالی باشد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۸، ۰۰:۵۶:۳۲ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۵/۱۱، ۱۲:۵۳:۵۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱، ۰۰:۰۰:۲۳ صبح) ، مرد آریایی (۱۳۹۳/۳/۱۹، ۱۲:۳۶:۱۱ عصر)
من این کار را انجام دادم ،عنوان گروه کاربری تغییر کرد اما نام گروه کاربری تغییری نکرد.
از داخل شکل مشخص است.
من تنظیم کردم که کاربران پس از ارسال 7 پست از کاربر جدید به کاربر سایت تبدیل شوند. فقط می خوام اون تصویر نیز تغییر کند و تصویر گروه کاربری کاربر سایت قرار بگیرد.

[تصویر:  image-2E30_4B1189B8.jpg]

ممنون میشم اگه باز هم راهنمایی کنید.
مرسی
در ضمن کاربر سایت 2 ستاره دارد و کاربر جدید یک ستاره دارد... اما اینجا فقط عنوان کاربری تغییر کرده. من زیاد روی این قسمت مسلط نیستم. امکانش هست که با ارسالها گروه کاربری ارتقا پیدا کند؟ با فقط عنواین گروههای کاربری قابل تغییر هستند؟
شاید بهتر باشه یکمی دقیق تر بگم. میخوام کسی که هنوز ارسالی توی انجمن ها نداره بعنوان کاربر جدید شناخته بشه و پس از ارسال 7 پست به کاربر سایت تبدیل بشه و بعد از مثلا 25 پست به کاربر فعال و همینجوری ....
در اینجا 2 تا چیز قابل تغییر داریم. یکی عنواین کاربری هستند و دیگری گروههای کاربری.

در تصویر زیر هم قسمت مدیریت ارتقای گروهها را نمایش داده ام.

[تصویر:  image-8F02_4B118D6A.jpg]

ام با این تغییراتی که در اینجا دادم فقط عناوین گروه تغییر کردند و اون ستاره ها و تصویر بالای نام کاربری تغییر نکرده.
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۹/۹، ۰۰:۲۹:۱۶ صبح)
چجوری میشه اینکارو کرد ؟
اینی که شما گفتی عنوان کاربری رو عوض می کنه نه گروه رو
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان