هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت ساز رایگان پارسی کیوت
سلام دوستان
من یک سایت در سایت ساز رایگان پارسی کیوت ساختم و اون را به یک دامنه مستقل انتقال دادم حالا میخوام یک تغییر درونش بدم
همون طور که میدونید این سایت ساز خودش یک انجمن داره که آدرسش اینه : http://www.ballancepatogh.ir/forum این سایتی هست که از پارسی کیوت ساختم
همان طور که در بالای سایت میبینید یک قسمتی هست برای آخرین ارسالی های تالار گفتمان که مربوط میشه به آخرین ارسالی های تالار خود پارسی کیوت که آدرسش را بالا گفتم حالا من میخوام این جا یک تغییر بدم و میخوام کاری کنم که آخرین ارسالی های انجمن مای بی بی که در آدرس http://www.ballancepatogh.com هست در سایت ساز پارسی کیوت در بالای سایت در قسمت آخرین ارسالی های تالار گفتگو قرار بگیره از خود پشتیانی اونجا کمک خواستم گفتن ما همچین کاری نمیشه کرد مگر اینکه یک برنامه نویس برات این کار را بکنه حالا میخواستم بدونم کسی میتونه اینجا کمکم کنهBig Grin
ممنون
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
داداش من پارسی کیوت یه زمانی انجمن پشتیبانی قوی ای داشت اما الان افتاده دست 3-4 تا بچه ی 13-14ساله.من به آقای میرمعینی تذکر دادم که سید کاربرای پارسی کیوت دارن روز به روز کمتر میشن و این به دلیل ضعیف شدن پشتیبانی سایته.من 1.5 ساله دارم تو انجمن پارسی کیوت فعالیت میکنم و اینو بهت بگم که از زمانی که کاربرایی چون vahid1367,karkasnews از این انجمن رفتن انجمن تبدیل به یه انحمن تفریحی شده و فقط مطالب تفریحی و بی محتوا در این انجمن ارسال میشه.
من قول حذف بخش بحث آزاد رو از آقای میرمعینی گرفتم.
ضمنا تا زمانی که مدیر او انجمن یه بچه ی بیسواد 15ساله(king75)باشه اون انجمن هیچ کمکی به نه شما و نه هیچکس دیگه نمیکنه.
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۶:۲۵:۳۰ عصر)
شما میتونی از ار اس اس استفاده کنی
توی همین انجمن نیوک رو سرچ کن برای یکی توضیح دادم قبلا ، شما هم میتونی مثل همون عمل کنی
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۸، ۲۰:۲۹:۱۲ عصر)
ناگفته نماند که ارسال شما یه جنبه تبلیغاتی هم داشت. Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان