هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش ارسال
درود بر شما

فرض کنید توی هر صفحه تاپیک، 10 تا ارسال قرار میگیره. یازدهمین ارسال میشه اولین ارسال صفحه بعد!

حالا انجمن وقتی روی اخرین ارسالها (پلاگین پیشرفته اخرین ارسالا) کلیک میکنیم، اولین صفحه تاپیک رو نشون میده و نمیره به اخرین صفحه و اخرین ارسال! حالا اگه روی اخرین صفحه کلیک کنی، اون ارسال یازدهم که میشه اولین ارسال صفجه بعد رو نشون نمیده و ارسالای قبلی رو نشون میده!

حالا اگه یکی یه ارسال بزاره همش درست میشه و این حالت درست میمونه تا یازدهمین ارسال بعدی....

برای حل این مشکل چه کنم؟؟ ممنونم
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۵، ۱۴:۳۸:۰۵ عصر)behnam9856 نوشته است: درود بر شما

فرض کنید توی هر صفحه تاپیک، 10 تا ارسال قرار میگیره. یازدهمین ارسال میشه اولین ارسال صفحه بعد!

حالا انجمن وقتی روی اخرین ارسالها (پلاگین پیشرفته اخرین ارسالا) کلیک میکنیم، اولین صفحه تاپیک رو نشون میده و نمیره به اخرین صفحه و اخرین ارسال! حالا اگه روی اخرین صفحه کلیک کنی، اون ارسال یازدهم که میشه اولین ارسال صفجه بعد رو نشون نمیده و ارسالای قبلی رو نشون میده!

حالا اگه یکی یه ارسال بزاره همش درست میشه و این حالت درست میمونه تا یازدهمین ارسال بعدی....

برای حل این مشکل چه کنم؟؟ ممنونم

فکر کنم خیلی وقت پیش قدیما یه بار یه مشکل اینطوری داشتم که با سرشماری پست ها و بهینه سازی دیتابیس درست شد.
ولی خودمم فکر کنم بخاطر سرشماری پست ها باشه. معمولا هم وقتی ایجاد میشه که پست حذف شده داشته باشه اون موضوع.
مخصوصا وقتی پست دهمی یا یازدهمی حذف بشه.

اینا هم همش حدس و گمانه Big Grin
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطbehnam9856 (۱۳۹۰/۵/۵، ۲۳:۴۵:۳۵ عصر)
با سرشماری پستها و بهینه سازی دیتابیس مشکلی پیش نمیاد برای ارسالها؟
پاسخ
خیر . با خیال راحت انجام دهید .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطbehnam9856 (۱۳۹۰/۵/۵، ۲۳:۳۳:۳۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان