هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین)
برای من اطلاعیه های اصلی نشون نمیداد ، از پلاگینش استفاده کردم که بعلت رفتن توی گور اون کادر بالایی در نمایش توی اکسپلورر اصلا بیخیال اطلاعیه دادن شدم !!
اما اطلاعیه های پیشفرض خود انجمن نشون داده نمیشه
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطsheerkoshan (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۶:۴۹:۳۵ عصر)
دوست عزيز

متاسفانه من هم همينطور . با اينكه قالب رو بروزآوري كردم بازم اطلاعيه ها رو نشون نميده و اين خيلي بده . جالب اينكه خود قالب ديفالت 1.6.5 هم اطلاعيه ها رو نشون نميده پس فكر مي كنم ايراد از خود نسخه 1.6.5 باشه
انشاءالله يه استادي لطفش شامل حال ما بشه
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۱:۲۳:۳۳ صبح)Cancer9003 نوشته است: قالب رو بروز کردید؟
بله طبق آموزش بروز كردم اما كماكان اطلاعيه ها نمايش داده نمي شود همانطور كه در پست قبلي نيز گفتم توي قالب ديفالت هم نمايش داده نمي شه

لطفا عنايتي بفرماييد ممنون خواهم شد
پاسخ
لطفا يه استاد بزرگواري كمك كنه .
در ضمن اگر بزرگواري در نسخه 1.6.5 با قالبي كه كار ميكنه در نمايش اطلاعيه هاي انجمن مشكل نداره لطفا نام قالب رو بده تا حقير تست كنم . چون نه قالب ديفالت اطلاعيه ها رو نمايش ميده و نه قالب ليان پرتال .

ممنون
پاسخ
ظاهرا اساتيد محترم وقتي براي راهنمايي ندارند
پاسخ
خدمت اساتيد گرام

با سايت مرجع تماس گرفتم يكي از مديران بنام Nathan فايل forumdisplay.php رو داد جايگزين كنم اما جواب نداد . خواستم مديران ماي بي بي ايران بررسي كنن ايراد از نسخه فارسي نباشه
پاسخ
با سلام

مشكل اطلاعيه هاي انجمن حل شد . همان فايل forumdisplay.php رو جايگزين كردم حل شد . حالا اطلاعيه هاي انجمن نشون داده مي شن .
پاسخ
میشه یه نفر به ما یاد بده چطوری میتونم پوسته انجمن رو عوض کنم
پاسخ
از پنل ادمین>>قالب ها و پوسته ها>>پوسته ها>> پوسته مورد نظر>>دکنه گزینه رو بزنید و پیش فرض قرارش بدین. مجدد بزنین و مجبور کردن کاربران رو بزنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
بسیار عالی : )
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,865 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده) alireza013 135 98,859 ۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۲۱:۳۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,185 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,592 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,504 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan
  قالب مای بی بی، به سبک مجیدآنلاین R. Najafi 0 3,349 ۱۳۹۱/۶/۳۰، ۲۰:۵۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: R. Najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان