هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین)
همين ديشب خريدم دانلود كردم
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۰:۱۰:۴۹ عصر)Cancer9003 نوشته است: ستونی رو

ببخشيد

ميشه بيشتر توضيح بديد من "ستوني " رو سرچ كردم اما چيزي يافت نشد
ممنون ميشم لينك بديد يا توضيح بفرماييد
(۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۲:۲۵:۴۵ صبح)yaser0421 نوشته است: عکس های قالب رو تو پوشه ایمیج نریختین واسه همین قالبتون بی روحه Confused

حق با شماست دوست عزيز الان درست شد فعلا مشكل عدم نمايش اطلاعيه ها ست
پاسخ
پلاگین رو از تنظیمات هم فعال میکنید؟
کد php:
{$headerannounce
اگه بازم نشد متغیرشو به هدر اضافه کن
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMahsa Hatefi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۳:۱۵:۴۵ صبح)
دوست من .

حقير ناشي تر از اوني هستم كه فكر مي كنيد .

ستوني بودن مشخصات نويسنده و خود مطلب مگه پلاگين داره اگه اينطوره لطفا راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم
پاسخ
من یکم گیج شدم شما تمام مشکلات خودتون رو بگید چون بعضی از پستای اضافی پاک شده و نقل قول هاشون مونده
مشکل شما نشون ندادن اطلاعیه انجمن مگه نیست؟
خب اول پلاگین رو فعال کنید بعد به قسمت تنظیمات برید و از اونجا هم پلاگین رو فعال کنید
اگه بازم نمایش داده نشد متغیری که تو بالا قرار دادم تو مسیر قالب ها و پوسته ها- قالب ها - قالب مورد نظر-
header templets و در نهایت header متغیر رو به قالب اضافه کنید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMahsa Hatefi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۳:۱۵:۳۸ صبح)
دوست بزرگوار
حالا من گيج شدم . من فعلا دوتا مشكل دارم
1- ميخوام كه وقتي پست ها نمايش داده مي شه نويسنده ، آواتار و جزئيات مربوط به نويسنده در زير آواتار بصورت ستوني نمايش داده بشه و سپس خود مطلب پست سمت چپ ستون نويسنده قرار گيرد همونطور كه توي تصوير سومي در پست اول هستش . يعني نويسنده و مطلب در ستون هاي كنار هم قرار گيرند نه بصورت افقي اول نويسنده و در رديف زير اون ، مطلب .

2- اطلاعيه ها نمايش داده نمي شن

در ضمن از كدنويسي و پي اچ پي و اينا خيلي سر در نميارم پس لطفا خيلي ساده توضيح بفرماييد ممنون ميشم
پاسخ
1- عبارت "عمودی" رو سرچ کنید
2- قالب رو بروز کنید. آموزش هست سرچ کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMahsa Hatefi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۴۸:۴۳ صبح)
استاد ارجمند
منظورتون از بروز كردن قالب چيه ؟ مگه قالبي كه ديشب دانلود كردم آخرين نسخه نيست ؟ اگه نيست لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه و از كجا بروز كنم
ممنون
پاسخ
با اجازه کنسر عزیز
کنترل پنل مدیر کل >> قالب ها >> یافتن قالب های به روز شده
سپس طبق آموزش به روز رسانی کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۲۸:۲۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۴:۴۶:۵۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۵:۰۱:۰۷ صبح)
لطفا بزرگواري بفرماييد ، نام فايلي كه مي توانم آدرس تصوير اين باكس رو تغيير بدم مشخص كنيد

آدرس اينه . نمي دونم از كجا مي خونه "http://www.up.lianportal.com/images/187881114101740516931.gif"
توي شكل باكس رو مشخص كردم
يه مشكل ديگه اينكه من قلب رو ويرايش كردم طبق آموزش داده شده . اما اطلاعيه هاي خود انجمن ها هنوز نمايش داده نميشه ولي اون پلاگين اطلاعيه ها كه دوستمون لينك دادن نصب كردم و جواب داد ولي نمي دونم اطلاعيه هاي بخش انجمنها نمايش داده نميشه ( نه اطلاعيه هاي پلاگين)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,825 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده) alireza013 135 98,847 ۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۲۱:۳۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,181 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,590 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,499 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan
  قالب مای بی بی، به سبک مجیدآنلاین R. Najafi 0 3,348 ۱۳۹۱/۶/۳۰، ۲۰:۵۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: R. Najafi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان