هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رفع مشکل اکسترکت نشدن فایل های پیوستی
دوستان یعنی میشه هیچ راه حلی نداشته باشه . مگه میشه . اگه اینجوره باید مال سایت مای بی بی خودمون هم خراب باشه . اقایون هر کی درستش کنه هزینش تقدیم میکنم . Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۰:۳۳:۰۳ صبح)darya1012 نوشته است: دوستان یعنی میشه هیچ راه حلی نداشته باشه . مگه میشه . اگه اینجوره باید مال سایت مای بی بی خودمون هم خراب باشه . اقایون هر کی درستش کنه هزینش تقدیم میکنم . Huh

سلام . من قبلا این مشکل را داشتم دلیل باز نشدن فایل زیپ از سرور و این هست که سرور دانلود را نیمه تمام قطع میکند به همین دلیل فایل هم اکسترکت نمیشه . چک کردم از Netafraz داری استفاده میکنی با مسئولش صحبت کن . برای من بدون دستکاری در فایلهای مای بی بی , با تغییر سرور رفع شد . الان خودم با اینترنت 256 که دارم فایل برام با سرعت 140KB/S از سرور دریافت و کامل دانلود میشه هیچ مشکلی هم نداره .
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۱:۱۹:۲۳ صبح)Farhoodi نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۰:۳۳:۰۳ صبح)darya1012 نوشته است: دوستان یعنی میشه هیچ راه حلی نداشته باشه . مگه میشه . اگه اینجوره باید مال سایت مای بی بی خودمون هم خراب باشه . اقایون هر کی درستش کنه هزینش تقدیم میکنم . Huh

سلام . من قبلا این مشکل را داشتم دلیل باز نشدن فایل زیپ از سرور و این هست که سرور دانلود را نیمه تمام قطع میکند به همین دلیل فایل هم اکسترکت نمیشه . چک کردم از Netafraz داری استفاده میکنی با مسئولش صحبت کن . برای من بدون دستکاری در فایلهای مای بی بی , با تغییر سرور رفع شد . الان خودم با اینترنت 256 که دارم فایل برام با سرعت 140KB/S از سرور دریافت و کامل دانلود میشه هیچ مشکلی هم نداره .

درود : دوستان با پشتيبان هاست هم تماس گرفتم ميگه مشكل از هاست نيست . اي خداي من اين همه استاد اينجا هست پس مديرا كجا هستند . يكي كمك كنه ديگه به خدا كلافه شدم . Sad
پاسخ
درود : دوستان بگيد راه حلي نداره خيالمون راحت شه . كلافه شديم به خدا . پس مديرا چيكار ميكنن . Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان