هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستاني كه روي نت افراز هاست دارن كمك كنن.
سلام دوستان.
بنده به تازگي از نت افراز هاست خريدم.
اما كار كردن با دايركت آدمين رو نمي دونم.
دوستان مي تونن به من كمك كنند و راهنمايي بدن.

براي آپلود فايل روي براي دامنه بايد به كجا رفت؟
اسكريپت هاي آماده كجان؟؟

و ....؟
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۳:۲۱ عصر)
من نت افراز دارم

شما اول برید ، تو گوگل بنویسد دانلود ftp بعد داتلود کنید / بعدش از داخل هاست که اف ای پی ایجاد کنید

وقتی که دانلود شد نصب کنید بعد یوزر و رمز و اسم اف تی پی رو وارد اونی که دانلود کردید بکنید

بعدش میشه مثل سی پنل دیگه لازم نیست هی برید داخل هاست و کاراتون رو انجام بدین
پاسخ
 سپاس شده توسط((IRAN)) (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۲۱:۰۶ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۳:۱۲ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۳، ۰۳:۰۹:۲۹ صبح)
اگه بخوام از روي هاست كارام رو انجام بدم بايد چيكار كنم.
در ضمن اون اسكريپت هاي آمادش چيه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۳:۰۰ عصر)
اسکریپ هاشو نمیدونم ...

اون جوری امتحان نکردم ولی با اف تی پی از سی پنل هم راحت تره
پاسخ
 سپاس شده توسط((IRAN)) (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۲۰:۴۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۳:۰۶ عصر)
اصلا ميشه يك توضيح بدين كه چجوري ميشه يك ديتابيس ساخت.

من ميخوام وارد phpmyadmin بشم از همون نام و رمزي كه داخل پنل نوشته شده استفاده مي كنم اما هي پنجره مربوط به نام كاربري رو مياره و وارد phpmyadmin نميشه. Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۲:۵۰ عصر)
برید داخل مای اسکول

یه حساب بسازید

چه طوره آموزش هاشو ببینید ؟!

http://www.netafraz.com/helpcenter.php
پاسخ
 سپاس شده توسط((IRAN)) (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۴۴:۴۰ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۹:۴۲:۴۳ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۳۷:۰۸ عصر)((IRAN)) نوشته است: اصلا ميشه يك توضيح بدين كه چجوري ميشه يك ديتابيس ساخت.

من ميخوام وارد phpmyadmin بشم از همون نام و رمزي كه داخل پنل نوشته شده استفاده مي كنم اما هي پنجره مربوط به نام كاربري رو مياره و وارد phpmyadmin نميشه. Huh

با سلام خدمت شما

کنترل پنل دایرکت.ادمین به صورت پیش فرض اجازه دسترسی به تمام دیتابیسها را با نام کاربری و کلمه عبور اصلی(همانند سی.پنل) نمی دهد و برای ویرایش هر دیتابیس باید نام کاربری و کلمه عبور مخصوص به آنرا که در هنگام ایجاد دیتابیس به آن اختصاص داده اید وارد کنید.

برای بدست آوردن کلمه عبور دیتابیس می توانید فایل پیکربندی نرم افزاری را که دیتابیس برای آن ایجاد شده است بازبینی کنید و یا در دایرکت.ادمین یک نام کاربری و کلمه عبور جدید بطور موقتی به دیتابیس اختصاص داده و با آن به پی.اچ.پی.مای.ادمین وارد شده و آن دیتابیس را ویرایش کنید.
البته شما می توانید در بخش «تغییر رمز عبور» در دایرکت ادمین رمز عبور کاربری اصلی
MySQL
اکانت خود را فعال و از آن برای دسترسی به تمام دیتابیس ها استفاده کنید. اما اینکار به لحاظ امنیتی توصیه نمی شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۵/۴، ۱۰:۴۲:۳۴ صبح)
پشتیبانی همه چیزو بهت توضیح میدهSmileSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۵/۴، ۱۰:۴۲:۴۱ صبح)
خيلي ممنون از توضيحات.
من FileZilla رو دانلود كردم.
ميشه يكي بگه دقيقا بايد چه اطلاعاتي رو وارد كرد؟
كلمه عبور و رمز كدوم.
قسمت هاست بايد چي نوشت
پورتش چنده؟؟HuhHuhHuhHuh
پاسخ
دوست گل اگه از پشتيبانيش كمك بگيري خيلي بهتره

پشتيبانش خيلي قويه و در كمتر از 10 15 دقيقه بهت جواب ميده تا ساعت 12 شب هم پاسخگو هستند

ضمنا پشتيبان آنلاينش اكثر مواقع حضور داره همين الان كه دارم پست ميزنم آنلاينه ميتوني كمك بگيري

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط((IRAN)) (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۸:۱۹:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان