هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسدود شدن ip
سلام
آقا من از دیرو دوبار ip بن شده و دسترسیم کلا به سایت قطع شده
بعد از پیگیری و صحبت با قسمت ساپورت سروری که ازش هاست و دامنه را خریدم گفتن که با اسکریبت mod_security مشکل داری و احتمالا بخاطر انجمن ساز mybb باشه
قبل از مسدود شدن ip من با ارور زیر مواجه شدم
کد:
Forbidden
You don't have permission to access /newthread.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

یکی دیگه از کاربرای سایتم گفته بود که دقیقا همین مشکل را داره و هرچی میخواد پست ارسال کنه و یا ویرایش کنه ارور بالا براش فرستاده میشه!!
لطفا میشه بگید مشکل از کجاست؟
شانس یعنی استفاده صحیح از موقعیتها در زندگی
--------------------------------------------------------------
سایت ما در زمینه طراحی و ساخت بازی های رایانه ای است پس اگر در این حرفه فعالیت دارید و یا تمایل به یادگیری و قصد ورود به این صنعت را دارید پیشنهاد میکنیم که به جمع خانواده هیرو بپیوندید
تالار گفتگوی گروه بازی سازی هیرو
پاسخ
سلام
دوستان راهی وجود داره که این mod_security به mybb گیر نده!
ظاهرا با نوشتن فایل به طرق مختلف روی هاست گیر میده
یه جستجو زدم تو انجمن فهمیدم که باید به سرویس دهنده بگم غیره فعالش کنه ولی مشکل اینجاست که اگه اینکارو نکردن من باید چکار کنم؟
من تو سایت مادر چنتا سرچ زدم یه چیزایی در این مود وجود داشت ولی من چیزی به اون صورت دستگیرم نشد
کسی راه حلی داره؟
سایت ما در زمینه طراحی و ساخت بازی های رایانه ای است پس اگر در این حرفه فعالیت دارید و یا تمایل به یادگیری و قصد ورود به این صنعت را دارید پیشنهاد میکنیم که به جمع خانواده هیرو بپیوندید
پاسخ
خب من مشکلم تنها با غیره فعال کردن mod_security حل شد
سوالم اینه که اصلا چرا mybb با این اسکریبت مشکل داره؟!
این اسکریبت که فقط کارش یه جورایی حفاظت از سیستمه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان