هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوين هاست -ميزباني وب حرفه اي-سرور اختصاصي-سرور مجازي-آپتايم 100% تضميني
ایشون 5 ماه قبل انلاین شده اند.احتمالا حالا حالا ها پیداش نشه!
نتیجه گیری:از این کار کشیده بیرون
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۷:۴۴:۴۷ صبح)
اینارو که خودمم دیدم رفیق . کسی راه حلی سراغ نداره ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۷:۴۴:۳۹ صبح)
توي webhostingtalk.ir هم يه ندايي ميداديد شايد اونجا بشناسنش
myavarahmadi سابق
پاسخ
این سایت مال ایشون بوده قبلا: http://www.vsb.ir/
myavarahmadi سابق
پاسخ
برای همین هست که میگن از شرکت های معتبر سرویس بگیرید!
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۱:۱۲:۵۶ صبح)
این دوست صمیمیشون هست از طریق ایشون میتونید پیداشون کنید http://community.mybbiran.com/user-2119.html
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۱:۱۲:۴۲ صبح)
سلامی مجدد به بچه های گل MyBBIran ...

اول چند وقتی که نبودم و زین پس هم نخواهم بود بابت تغییر شغل و کلا تغییر برخی شرایط زندگی بود که ما به یه سمت دیگه ای رفتیم و کلا کارمون عوض شد و نتونستم زیاد نت وصل بشم و الان نمی دونم دقیقا آخرین بازدیدم کی بوده شاید به 7-8 ماه پیش برگرده ...

در مورد نوین هاست <<<<<<--------------------------

خدمتتون عرض کنم که 3 ماه آخر بود که تصمیم به این کار رو داشتیم اما واقعا کار رو دوست داشتم و کاری به بازده ندارم ، اما 2 ماه آخر بود که فشار کار خیلی بالا بود و اون اوایل بود که دلار (البته ما سرور هامون آلمان Velia DC بود و یورو پرداخت می کردیم) بالا پایین می خواست بشه و تغییرات داشت ، تصمیم به انتقال اکانت ها به سرور های یکی از همکاران کردیم ، البته این کار 2-3 هفته ای طول کشد و ما ماه آخر رو هم پرداخت کردیم و همه اکانت ها رو منتقل کردیم (Account Hosting , Reseller Hosting & VPS) ، البته به مالکین سرور های مجازی گفته بودیم که ماه بعد رو تمدید نکنند و با پرداخت مبلغی برای انتقال بهشون منتقل کردند و Dedicated Server ها رو هم که تا چند وقتی خودم براشون پرداخت می کردم به آلمان و بعد خودشون رو به دیتاسنتر معرفی کردم .

بگذریم ....

اکانت هاست ها رو (لینوکس) رو منتقل شدند به سرور همکارم zagroshosting.com اگه اشتباه نکنم بهمن یا اسفند ماه سال گذشته بود . من خودم به شخصه 4-5 ایمیل به مشتریان زدم طی 3-4 هفته که این کار داره صورت می گیره (خود زاگرس هاستینگ هم چند باری ایمیل زدند که پشتیبانی از این به بعد با ما هست و به شخصه ایمیل ها رو دریافت کردم ازشون)اگه سالیانه خرید کردند الباقی هزینه ها رو بر می گردونم اگه با سرور های زاگرس مشکل داشتند که یک سری ها آمدند و هزینه ها رو گرفتند و بقیه انتقال داده شدند .
تا همین 3 هفته پیش مطلع شدم که سرور های زاگرس (هم دامین خودشون و هم بقیه دامین ها ) بالا نمیاد و هر اطلاعات تماسی ازشون داشتم و هر کاری کردم به برقراری اطلاعات باهاشون وفق نشدم و این اطلاعات تماس رو به بقیه مشتریانمون حتی آقای AriaNic دادم ....
خیلی ها باز اطلاع نداشتند از انتقال بعد از این همه مدت باز طلاش بنده رو این هست که شده حتی از دیتاسنترشون حتی با پرداخت هزینه چند برابر سرور هاشون اطلاعات رو برگردونم (باز با این که ما 1 سال می شه که کلا کار انتقال رو انجام دادیم !! )

در حین گیر و داد کاری باز اومدم سر بزنم و بگم که موضوع از این قرار بوده و یک وقت خدایی نکرده کسی از دست بنده گله ای نداشته باشه از این بابت ، شماره تماس رو آقای ، آی دی یاهو ، شماره تلفن همراه ، شماره شرکت و .... هیچ تغییری نکرده طی این مدت !!

با سپاس از شما که من رو تو این مدت تحمل کردید و اطلاعات خیلی خوبی گرفتم از MyBBIran و ممنون م از همه مدیران قدیمی چه می شناسم و جدید ، موفق و پیروز باشید .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطthe wolf (۱۳۹۱/۱۰/۱۹، ۲۲:۱۴:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۰۰:۰۵:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۳:۵۵:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع قیمت از 2100 تومان [irwebco.com] بی سابقه ترین فروش نوروزی سرور مجازی ، هاست iranweb 1 1,754 ۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۱۱:۰۴:۰۴ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  جامعه مجازي حرفه اي ها افتتاح شد razeqi 0 1,512 ۱۳۹۱/۱۱/۱۴، ۱۰:۵۶:۵۰ صبح
آخرین ارسال: razeqi
  آریا هاست با سرور قدرتمند از المان افتتاح گردید(قیمت باور نکردنی) رایگان habib1012 0 2,066 ۱۳۹۱/۵/۲۰، ۰۴:۱۹:۳۳ صبح
آخرین ارسال: habib1012
  هاست رایگان بر روی سرور ابری moh3nia 2 3,828 ۱۳۹۰/۴/۸، ۱۷:۴۵:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان