هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] نهایی شدن میتینگ
(۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۲:۴۴:۴۰ عصر)M48D1 نوشته است: آقا من نفهمیدم بالاخره عکس ها دست کیه!؟

پس چرا نمی گذاره!Huh

عکس ها با دوربین من بود.
قرار شد علیرضا اصلاح کنه و با توضیح کامل بذاره!
من که سند کردم واسش!حلا دیگه چشم انتظار علیرضا هستیم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۳:۵۰:۳۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۴:۱۲:۴۱ عصر)
آقا من میترسیدم این مجسمه فردوسی رو بردارن شما گم بشین تو پارک در ان دشت ولی خوب مثکه خدا رو شکر فعلا سر جاشه Big Grin
منم مشتاقم ببینم چهره دوستان رو (نخ سوزن علیرضا)
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
درود

حیف باشه مجبور شدم به یه سفر شمال برم

سعی می کنم دور بعد حتما خودمو برسونم !

موفق باشید Heart

منتظر عکس ها هم هستیم !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

اقا کمی زودتر ما که نتونستیم بیام حداقل عکس ها رو ببینیم Blush
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
دوستان اگه قصد گذاشتن عکسها و گزارش میتینگ رو ندارن تا خودم دست بکار بشم؟
[تصویر:  1293436101.gif]
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۰۰:۱۹:۴۵ صبح)Webmaster نوشته است: دوستان اگه قصد گذاشتن عکسها و گزارش میتینگ رو ندارن تا خودم دست بکار بشم؟

من به حرمت حرف دوستان صبر کردم!
بذار عزیزHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
با اجازه دوستان و مدیران عزیز، فقط بخاطر اینکه کاربران خواستارن و صبرشون تموم شده این کار رو میکنم وگرنه ما خودمون توی مینینگ بودیم خوشبختانه، حمل بر بی ادبی نباشه Heart

ساعت 4 بعد از ظهر جمعه 24 تیرماه بود که من به همراه دوست خوبم میلاد که در این انجمن عضو نیست اما بزودی یکی از مدیران موفق خواهد شد از ....... به سمت میدون ونک راه افتادیم، طرفای 4:45 بود که رسیدیم کنار مجسمه فردوسی که در سمت راست پله های پارک ملت و تقریبا چهارمین و یکی مونده به آخرین مجسمه بود! دیدیم هنوز کسی نیومده، چون هوا شدیدا آفتابی و گرم بود رفتیم زیر سایه یکی از درختای پارک و منتظر شدیم تا بقیه هم بیان، حدودای 5:05 بود که سر و کله یه پسر نوجوان و خوشتیب که تیپ مشکی و تقریبا اسپرتی هم زده بود پیدا شد و دیدیم که داره دور و بر مجسمه میچرخه و با تلفن همراهش ور میره و نمیدونم به کی میزنگید (که البته بعدا فهمیدیم به علیرضا بوده)، براش دست تکون دادم و صداش زدم اما اون فقط نیگامون کرد و فکر کرد با اون نیستیم و بازم رفت سمت مجسمه و نشت روبروی اون و بازم با موبایلش میحرفید! Undecided
بعد از ده دقیقه دیدیم دو نفر دیگه هم هی به مجسمه نزدیک میشن و بازم میرن اونور! یکیشون کت و شلواری بود و قیافه کاملا مذهبی! ای داشت و یکیشونم تیپ معمولی ای داشت، پیدا بود که اونا هم از اعضای همین سایتن، حالا بعدا میگم که کیا بودن!!!
رفتن سمت مجسمه و وایسادن، اون پسر مشکی پوش هم رفت سمتشون و با خوشحالی سلام و احوالپرسی کرد، یه پسر دیگه هم به جمعشون اضافه شد که از دور میشد حدس زد آینده روشنی داره! Wink
ماهم که دیدیم دیگه زشته نریم راه افتایدم و رفتیم به سمت مجسمه و جمع بچه های مای بی بی ایرااااااااان... Big Grin
وقتی رسیدیم با همشون سلام و احوالپرسی کردیم و فورا اون پسری که آخر اومده بود پرسید: "آدرس فرومتون؟!"... منم گفتم: "بعدا آشنا میشیم!"... Cool
این بود که به پیشنهاد ما بازم رفتیم زیر سایه همون درخت و منتظر باقی بچه ها شدیــــــــم...
بعد از گذشتن 20 دقیقه وقتی دیدیم هیچکی نیومد جلسه رو بطور رسمی شروع کردیم، به ترتیب از سمت چپ به سمت درخت اینا نشسته بودن: پسر آخری!، مشکی پوش، همراه پسر کت شلواری، خود کت شلواری پوش، میلاد و من...
طبق معمول میتینگها قرار بر این شد که هرکسی خودش رو معرفی کنه، به ترتیبی که بالا نوشتم عرض میکنم:

آقا بهروز با نام کاربر Behr☺uz، آقا شروین با نام کاربری rizesh
، آقا علیرضا که گفتن عضو نیستن اما کلی وبسایت و انجمن داشتن!، علیرضا خان مدیریت محترم، میلا جان که گفتم عضو نیست و بنده حقیر... Shy
درسته که کم بودیم اما اینقدر جمعمون صمیمی و غیر از بنده همه متخصص و حرفه ای بودن که میتینگی کاملا مفید و پربار از آب دراومد
بعد از معرفی و آشنایی من یه تعداد سوال در مورد اینکه چرا مای بی بی رو انتخاب کردن و راههای افزایش بازدید و اینا رو مطرح کردم تا راجبش بحث کنیم و همچنین میتینگ هم یه تکونی بخوره چرا که بخاطر اینکه بچه ها زیاد باهم آشنا نبودن و حتی اولین بارشون بود که همدیگه رو میدیدن ساکت بودن! Confused
یکم بحث هارو جمع و جور کردیم و به به نتایج خیلی خوب و مفیدی رسیدیم که اگه بچه ها دوست داشتن خودشون مطرح میکنن، سپس یه تعداد بحث خصوصی کردیم که متاسفانه نمیشه اینجا مطرح کنم و تصمیماتی بس مهم گرفته شد... CoolIdea
کلی هم خندیدیم و حرفای بووووووووق زدیم که دیگه جدا اینجا میتونید جای خالی خودتون رو حس کنید! Big GrinTongue
بنده به رسم یادبود و به پاس زحمات فراوان علیرضا خان هدیه ناقابلی رو تقدیمشون کردم که امیدوارم خوششون اومده باشه Heart
علیرضا خان که در اثنای صحبتها دائم مشغول ور رفتن با گوشیشون بودن به علت خستگی پیشنهاد دادن تا یکم قدم بزنیم که همین کار رو هم کردیم و بعد از چندتا عکس دسته جمعی انداختن به سمت درب خروجی پارک حرکت کردیـــــــم...
بخاطر اینکه توی بحثهامون من پیشنهاد بستی داده بودم رفتیم اونور خیابون ولی عصر و بچه هارو به صرف بستنی سنتی دعوت کردم، بعد از نوش جان کردن بستنی که واقعا توی اون گرما میچسبید و جای همتون خالی کردیم، بوسیله سمند علیرضا خان و بصورت فشرده! (4 نفر عقب) تا میدون ونک رفتیم و ازونجا هم هرکی رود خانه خود...Angel

این بود خلاصه ای از اولین میتینگ بچه ها یا بهتر بگم وبمسترهای ایران که امیدوارم خوشتون اومده باشه و تا حدودی تونسته باشم شما رو در جریان حال و هوای میتینگ قرار داده باشم، در آخر هم تعدای عکس + معرفی قرار میدم:

تصویر شماره 1

ایستاده از راست به چپ: بهروز، شروین
نشسته از راست به چپ: بنده، علیرضا خان (پارس)، میلاد

--------------------

تصویر شماره 2

از راست به چپ: بهروز، آقا علیرضا، علیرض خان (پارس)، میلاد، شروین

--------------------

تصویر شماره 3 در کنار مجسمه فردوسی

--------------------

تصویر شماره 4

به امید پرشورتر و پرجمعیت تر شدن میتینگ بعدی...
[تصویر:  1293436101.gif]
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۰۶:۰۷:۱۰ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۰:۴۹:۲۴ صبح) ، Amin_vbp (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۰:۵۵:۵۲ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۰:۵۶:۲۶ صبح) ، alireza013 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۱۱:۳۹ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۱۸:۲۹ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۳۱:۳۶ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۳۹:۴۴ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۴۶:۰۳ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۱:۵۳:۱۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۴۳:۵۶ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۴۸:۵۸ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۳:۲۴:۲۱ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۳:۳۷:۲۸ عصر) ، amir.01 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۴:۲۰:۴۱ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۴:۲۵:۲۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۶:۰۸:۳۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۶:۲۲:۵۸ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۱:۱۷:۲۴ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۳:۳۲:۳۷ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۲۹:۱۶ عصر) ، amira4 (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۱:۲۴:۳۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۶:۵۴:۳۹ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۷:۳۴:۰۰ صبح)
خیلی عالی بود.خوشحال شدم روی ماه بچه های گل mybbiran رو دیدم.قسمت بشه ما هم بیایم تو جمعتونHeart
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید

تبريك مي گم واقعا ، خيلي خيلي دوست داشتم باشم ، اما مشكلي كه برام پيش اومد هر چند خيلي كوچيك بود اما نذاشت كنار وب مستر هاي بزرگ باشم ، اميدوارم كه در ميتينگ بعدي جبران كنم . Smile

....
من كه خيلي دوست داشتم باشم ولي تهران كجا و اصفهان كجا ConfusedConfusedConfused

بچه ها جلسه ي بعدي را بطريقي بگذاريد كه اگه بچه هاي شهرستاني هم دوست داشتند شركت كنند ، امكانش باشه بطور حتم صحبت هاي رو در رو خيلي ميتونه كمك كنه براي پيشرفت دوستان استفاده از تجربيات هميشه برگ برنده انسان هاي موفق بوده و هست

در كل خيلي خوشحال شدم و ماي بي بي ايران نشون داد خيلي بزرگه و كاربراش فراتر از ظاهر اينترنتيشون هستند

عكس ها هم خيلي خوب بودند در كل هر 5 نفر از دوستان خوش تيپ و سر و سنگين بودند كه برا من افتخاره چون ميتونم به عنوان دوست روشون حساب باز كنم
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۴:۰۰:۲۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۲:۴۴ عصر) ، Webmaster (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۵۵:۵۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [اطلاعیه] میتینگ گروهی اعضای مای بی بی ایران در تهران و شهرستان ها Pars 51 35,802 ۱۳۹۰/۴/۲۴، ۱۲:۲۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: REZAFH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان