هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده)
درود

این پوسته به فروش میرسه و کسی جز طراح پوسته و ادمین سایت لیان پرتال از این موضوع با خبر نیست میتونید از طریق سایتشون با ایشون در ارنتباط باشید یا همینجا براشون پیام خصوصی بزارین
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۲۳:۲۴:۳۱ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۱، ۱۰:۳۳:۲۳ صبح)Cancer9003 نوشته است: IE6؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نکنم دیگه کسی ازش استفاده کنه اکثراً از کروم فایرفاکس و اپرا استفاده میکنن. کاربرای IE هم از نسخه 8 یا 9 استفاده میکنن زیاد سخت نگیرین

شما خودت و منو میبینی که تا نسخه جدید مرور گرها اومد 3 ثانیه بعد نصب میکنیم ؟

الان تو دانشگاه ها ( مرکز اینترنت ) اکثر سیستم ها IE6 نصبه ... تازه من تعجب میکنم روی سیستم اساتید تخصصی رشته کامپیوتر هم همین مرورگر هست .. ( اگه 6 نباشه از 7 هم بیشتر نیست Big Grin )
پاسخ
 سپاس شده توسطmirnejati (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۱۳:۵۷ صبح)
ای بابا پس حاج رضا کی می خوای آنلاین شی این قالب رو برای ما بفرستی
پاسخ
سلام. من پوسته شما رو خریداری کردم. یه مشکل دیگه هم باهاش داشتم و اون عدم نمایش صحیح انجمن در IE9 هست. صفحه اول درست نشون داده میشه اما تو هر انجمنی که برم چپ به راست میشه همه چیز. مشکل از کجا میتونه باشه؟ ممنون
پاسخ
قالب با IE سازگار هست.الانم تست کردم.
تغییری توی پوسته ایجاد کردین؟
لینک بدین
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
سلام
آقا رضا
یا دوستان
این قالب چه طوری به من خواهد رسید
ما که 48 ساعتی هست این مبلغ تناچیز رو واریز کردیم پس چه طوری به دست ما میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۳:۲۰:۱۶ عصر)tnt6667 نوشته است: سلام
آقا رضا
یا دوستان
این قالب چه طوری به من خواهد رسید
ما که 48 ساعتی هست این مبلغ تناچیز رو واریز کردیم پس چه طوری به دست ما میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه بعد از پرداخت اون پیغام رو ندیدین؟
پیام خصوصی میفرستم براتون.

پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
سلام

ما این قالب زیبا رو خریداری و نصب کردیم. خیلی عالیه فقط مشکل اینجا ست که postbit به شکلی که در عکس ضمیمه شده در پست اول هست نمایش داده نمیشه و همانند نسخه 1 نمایش داده میشه ... مشکل از کجاست ؟
پاسخ
دوست عزیز من این قالب رو می خوام فقط یه سوال می شه کارت شارژ براتون به جا مبلغش بفرستم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۰:۱۲:۳۳ صبح)
حذف شود...
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۰:۱۲:۲۵ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین) alireza013 104 72,383 ۱۳۹۳/۶/۲۶، ۲۰:۵۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: rabin93
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,787 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,141 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,575 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,459 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان