هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترتیب قرار گرفتن عنوان های کاربری
با سلام به دوستان ..

دوستان چه جوری میشه که عنوان های کاربری بر اساس اولویت ها قرار بگیرند مثلا اول مدیر ارشد . ناظم . کاربر و ....

[تصویر:  1310580516_36_634a7be6f9.png]
پاسخ
من این کار رو انجام دادم . اما نمیشه ... مگر اینکه من اشتباه انجام دادم ...

[تصویر:  1310582274_36_c52cd5010e.png]
پاسخ
ترتیب نمایش بر اساس ID گروه هاست. از phpMyAdmin بصورت دلخواه ID هارو ویرایش کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
دوستان من تو php این شماره ها رو دستکاری کردم . ( به قول خودم به ترتیب قرار دادم . اما همه بهم ریخت و جای یوزرها با نظام و مدیرا عوض شد منم نمی تونم وارد پنل ما بی بی بشم چی کار کنم ؟؟؟
پاسخ
سرچ کنید و طبق اموزش بازگردانی کنید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
چه عنوانی رو باید سرچ کنم ؟؟؟

من یه سرچ زدم چیزی یافت نشد
پاسخ
آقا من شماره ها رو درست کردم اما گویا کانفیگ هم بهم ریخته اونو چه جوری درست کنم ؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۹:۱۵:۰۴ عصر)khalvat نوشته است: دوستان من تو php این شماره ها رو دستکاری کردم . ( به قول خودم به ترتیب قرار دادم . اما همه بهم ریخت و جای یوزرها با نظام و مدیرا عوض شد منم نمی تونم وارد پنل ما بی بی بشم چی کار کنم ؟؟؟

(۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)Behr☺uz نوشته است: سرچ کنید و طبق اموزش بازگردانی کنید
همین کلمات ارسال بالا را سرچ کنند به تنیجه میرسند
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۰۹:۵۱:۵۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question قرار دادن عنوان پیش فرض کاربری به همراه عنوان دلخواه کاربر! uniqueeng 0 1,401 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲، ۲۳:۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: uniqueeng
  قرار گرفتن آخرين ارسالهاي پست در اول پست darya1012 8 5,121 ۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۸:۴۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: zesht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان