هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن بک آپ از دیتابیس
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
من یه مای بی بی راه اندازی کردم. از هاست رایگان گیگفا استفاده میکنم و فعلا قصد خرید هاست ندارم. من هر روز به کنترل پنلم توی گیگفا میرم بعد قسمت php my admin و از تب export نوع خروجی رو روی "gzipped" قرار میدم سپس یک بار تیک Creation/Update/Check dates رو میزنم بعد کلید go رو میزنم تا فایل gz دانلود شه یک بار هم این تیک رو بر میدارم کلید go رو میزنم.
در واقع دوتا فایل دانلود میکنم
این شیوه صحیحه؟ اگه سایتم حذف شد میتونم با این gz ها برش گردونم؟
ببخشید که سوال های پیش پا افتاده میپرسم من این کارو از یه تاپیک توی همین انجمن یاد گرفتم ولی چون اطلاعات انجمنم برام با ارزشه خواستم یک بار دیگه مطمئن بشم
پاسخ
ّله شما با گرفتن فایل بک آپ میتونین تمام اطلاعاتی که تا به اون روز در دیتابیس داشتینو بر گردونین
پاسخ
 سپاس شده توسطdampezeshk (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۰:۳۸:۲۲ صبح)
شما اولين كاري كه مي تونيد براي پشتيباني هاي بعدي انجام دهيد قرار دادن لينك انجمن در امضا هست Wink

و بعد نيازي به زدن Go نيست ، فقط روي پيشفرض قرار دهيد و تنها تغير همون gzipped رو انتخاب كنيد كافي هست .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطdampezeshk (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۰:۳۸:۱۱ صبح)
ببخشید ها قصد جسارت ندارم درست مدیری ولی به پروفایلش نگاه کنی آدرس انجمنشو نوشته Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطdampezeshk (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۰:۳۸:۰۷ صبح)

درسته دوست من قرار هست براي پشتيباني آدرس انجمن در امضا قرار بگيره ، اتفاقا من پروفايل ايشون رو هم ديدم ، اما يا من درست دقت نكردم يا اون موقع انجمن موجود نبود ،

....
پاسخ
 سپاس شده توسطdampezeshk (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۰:۳۸:۰۵ صبح)
ممنون از پاسخ هاتون پس من همین روند رو ادامه میدم انجمنم رو توی امضام نذاشتم چون مربوط به دامپزشکی هست. فک نکنم کسی خوشش بیادWink
پاسخ
دوست عزیز چه اشکالی داره ؟ خیلی هم خوبه . انجمن های تخصصی معمولا خیلی هم پر طرفدار تر و مفید تر هستن .چه بهتر که مای بی بی در همه زمینه ها فروم های تخصصی داشته باشه .

امیدوارم در کارتون موفق و ثابت قدم باشید
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطdampezeshk (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۰:۳۸:۰۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۵/۱، ۰۵:۵۹:۵۰ صبح)
سلام یکی کمک کنه سایت من 2 روز پیش بسته شده بود و از طرف هاست بوده و فکر کرده بودیم که ****** شده که بعد 1 روز باز شد
حالا دوباره مجبور شدم از اول انجمن را بسازم یه فایل بکاپ هم دارم در قسمت پنل ادمین که بک آپ گرفتم از دیتا بیس یه توضیح درست حسابی اگه میشه بدین تا پست هارو برگردونم و آیا درست میشه همه چیز مثه قبل؟؟؟
[color=#4B0082]
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۳۱، ۲۲:۵۶:۳۷ عصر)BATI نوشته است: سلام یکی کمک کنه سایت من 2 روز پیش بسته شده بود و از طرف هاست بوده و فکر کرده بودیم که ****** شده که بعد 1 روز باز شد
حالا دوباره مجبور شدم از اول انجمن را بسازم یه فایل بکاپ هم دارم در قسمت پنل ادمین که بک آپ گرفتم از دیتا بیس یه توضیح درست حسابی اگه میشه بدین تا پست هارو برگردونم و آیا درست میشه همه چیز مثه قبل؟؟؟
[color=#4B0082]

اگر فقط بك آپ از ديتابيس داريد كه مي تونيد اون بك آپ رو نگه داريد ، يك انجمن از اول نصب كنيد ، پس از نصب كامل انجمن 2 راه وجود داره ، يا وارد ديتابيس اون انجمن مي شيد و همه جدول ها رو پاك و ديتابيس جديد رو توش Import مي كنيد ، يا يك ديتابيس جديد نصب مي كنيد و ديتابيس رو در داخل اون Import مي كنيد و نام ، سوزر اون ديتابيس و پسورد اون ديتابيس رو به فايل inc/config.php مي دهيد . به همين راحتي تمامي كاربراتون ، نوشته ها و تنظيمات قالب بر مي گرده به زماني كه شما اون بك آپ رو از ديتابيس گرفتيد Wink

....
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۷:۵۰:۱۵ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۲۹:۵۹ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۳۱، ۲۳:۲۱:۲۵ عصر)Moh@mm@d نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۳۱، ۲۲:۵۶:۳۷ عصر)BATI نوشته است: سلام یکی کمک کنه سایت من 2 روز پیش بسته شده بود و از طرف هاست بوده و فکر کرده بودیم که ****** شده که بعد 1 روز باز شد

اگر فقط بك آپ از ديتابيس داريد كه مي تونيد اون بك آپ رو نگه داريد ، يك انجمن از اول نصب كنيد ، پس از نصب كامل انجمن 2 راه وجود داره ، يا وارد ديتابيس اون انجمن مي شيد و همه جدول ها رو پاك و ديتابيس جديد رو توش Import مي كنيد ، يا يك ديتابيس جديد نصب مي كنيد و ديتابيس رو در داخل اون Import مي كنيد و نام ، سوزر اون ديتابيس و پسورد اون ديتابيس رو به فايل inc/config.php مي دهيد . به همين راحتي تمامي كاربراتون ، نوشته ها و تنظيمات قالب بر مي گرده به زماني كه شما اون بك آپ رو از ديتابيس گرفتيد Wink
[color=#4B0082]
ممنون دوست عزیز اگر دقیق تر و عملی تر توضیح بدی خیلی بهتره
من بک آپی که دارم را از کنترل پنل مدیریت گرفتم و یه فایل با نام

backup_46dd7b17f6ywvDsPn2I3GG4YN1MQ5ffEyW1aqpDFJ9pCpXCZMvOcfHMmoiKg5rjz.sql.gz
هست که بعد از اینکه یه دیتا بیس جدی توی هاستم درست کردم تونستم import کنم و لی دیتا بیس را تغییر دادم ول هیچی برنگشته هنوز
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان