هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر و جابجایی در پروفایل
سلام.من میخوام تو پروفایل جای بعضی چیزا عوض بشه.مثلا یادداشت ها برن سمت راست و لیست دوستان بره سمت چپ. همینطور میخوام بدونم چه جوری میشه عکس آواتار در لیست دوستان رو کوچک کرد.اینو سرچ کردم چیزی پیدا نشد.ولی میدونم همه اینایی که گفتم میشه.چون توی یه انجمن دیدم. ولی نمیدونم چه جوریه.
پاسخ
آقا اگه کسی جواب نمیده ما بریم! خواهش میکنم جواب بدید.
پاسخ
admin>>ghaleb>>ghaleb morednazar>>member templets>>member_profile
اواتارو هم تو تنظیمات
پاسخ
ممنون.ولی اینو میدونستم.نمیدونم تو member_profile باید چیکار کنم؟!!!
پاسخ
باید متغیرهاشون رو جابجا کنی. یادداشت ها اگه بیان سمت راست یکم ناجور میشن. چیزای دیگه رو بیار سمت راست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
آخه خیلی چیزا سمت چپن و باعث شده صفحه طولانی و زشت بشه. حالا میشه متغیر های یادداشت و لیست دوستان رو بگید.من فقط مال آخرین بازدیدکننده ها رو میدونم. یه چیز دیگه: تو تنظیمات فقط میشه سایز آواتار در پست بیت رو تغییر داد تا مال لیست دوستان هم اونطوری بشه.ولی من میخوام فقط سایزش تو لیست دوستان کم بشه.
پاسخ
منم کدها رو نگاه کردم.با یه سری کدها آشنایی دارم.ولی هر چی میگردم کد چپ ، راست یا وسط پیدا نمیکنم که تغییرش بدم. خودم هم اضافه کردم تاثیری نداشت. آخه توی member_profile فقط یه خط برای یادداشت داره که چپ و راست هم نداره.

پلاگین نمایش دوستان در پروفایل چی؟اون متغیر نداره که سایز آواتار رو درست کنم؟تو هیچ گروهی از قالب ها نبود.
پاسخ
کدهاتو اینجا بزار
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان