هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
Wink 
از جناب غلامیان بابت اتفاقات کودکانه قبل عذر خواهی میکنم Heart
ایشان از افتخارات مای بی بی هستند
ویرایش شد
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۱:۵۵:۱۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۲۸:۱۴ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۴:۴۸ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۲۰ عصر) ، amir_2909 (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۴:۵۶ عصر) ، Aryan (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۵:۰۳ عصر) ، SaintAnger (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۴:۰۹ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۴:۱۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۶:۲۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۴۲:۱۵ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۵۱:۲۸ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۱۷:۴۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۶:۲۹ صبح) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۰۹:۳۷ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۳۱:۴۲ صبح) ، hamid18 (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۳:۱۵:۵۲ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۰۱:۵۱ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۲۵:۰۶ عصر) ، pooryaqazvineh (۱۳۸۸/۹/۶، ۲۲:۱۹:۳۵ عصر) ، aminddr (۱۳۸۸/۹/۱۳، ۲۰:۴۵:۲۸ عصر) ، Mazda (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۱:۱۸:۳۹ صبح) ، Mr.FranK (۱۳۸۸/۱۰/۵، ۲۰:۲۷:۴۹ عصر) ، majidsoftware (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۱۹:۳۶:۰۲ عصر) ، ballance (۱۳۸۸/۱۲/۱۸، ۱۸:۱۰:۳۳ عصر) ، saman3417 (۱۳۸۹/۴/۱۴، ۱۱:۳۸:۵۳ صبح) ، mahan (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۲۲:۱۲:۴۰ عصر) ، SASAN-BSE (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۲۲:۵۱:۴۲ عصر) ، amir (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۲۸:۵۸ صبح) ، h_r_v (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۲:۴۲:۵۳ عصر) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۱:۳۶:۵۳ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۱۲، ۱۲:۱۵:۵۰ عصر) ، pouyan66 (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۰۴:۱۶:۵۷ صبح) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۱:۵۸:۲۵ صبح) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۲۲:۳۰:۱۹ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۰۲:۵۱:۱۰ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۴۹:۵۵ عصر) ، dionysius (۱۳۸۹/۸/۷، ۱۰:۰۶:۱۵ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۷:۳۵:۲۹ عصر) ، sattarforum (۱۳۸۹/۹/۹، ۲۰:۳۲:۲۱ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۱۶:۳۶ صبح) ، taha_0095 (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۸:۱۶:۵۸ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۱:۵۳:۴۱ صبح) ، saaaaam (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۱:۴۴:۳۷ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۱۲ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۸:۳۶:۵۳ عصر) ، issatis (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۱:۵۰:۵۳ صبح) ، hadei (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۱۷:۵۴:۰۹ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۲:۳۸:۵۱ عصر) ، lord legolas (۱۳۹۰/۳/۱۹، ۰۱:۵۵:۰۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۳، ۲۱:۴۲:۰۸ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۱۰:۲۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۰۰:۳۲:۳۲ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۶:۲۹:۱۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۲۱:۵۹:۵۸ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۳۰:۵۴ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۰:۲۸:۴۴ صبح)
درود
مطالب جالبی بود!

نقل‌قول: به دیگران تهمت دزدی و افترا بزنه و مردم رو کافر و شیطان پرست خطاب کنه
همین کار ایشان باعث شد مدیر مای بی بی ساپورت جواب زحمت های من را در MS چشم بسته با بن کردن من بدهد.

SaeegGh نوشته است:من هم در مورد پارس نظر دیگه‌ای داشتم و به همین دلیل در اینجا به کاربر ارزشمند ارتقا پیدا کرد. اما اخیراً یکسری اختلافات اعتقادی شدید باعث شد نظرم راجع به ایشون عوض بشه. البته در اینجا با دین و آیین کاربران کاری نداریم اما دیگه اینطوری نیست که بگیم مثلاً به اونهایی که کافر یا شیطان پرست هستند هم خدمات میدیم!
من در انجمن شما دوست داشتم فعالیت کنم و برای این کار چندین بار با شما صحبت کردم اما زمانی بود که شما را نمی شناختم.
خوبه که با دین و آیین کسی کاری ندارید و به همین دلیل نمی توانید آن ها را محروم کنید و فقط بدون خط کشیدن روی نام کاربری محروم می کنید. Tongue
خوشحالم چشم های بصیرت شما توانایی خواندن قوانین نانوشته در انجمنتان را دارد Big Grin

در مورد پیام خصوصی:
ایشان بارها حرف های بزرگ تر از حدشان زده اند و در کارهایی که اصلا ربطی به ایشان ندارد دخالت کرده اند. نمی دانم اظهار نظر در مورد اعتقادات شخصی چه ربطی به کسی دارد. اما چیزی که من از حرف های ایشان می بینم از شیطان پرستی خاطره بدی دارند. Wink

نقل‌قول: آیا میدونی غیبت و تهمت و با آبروی مردم بازی کردن گناهان کبیره هستند ؟
فکر کنم ایشان خیلی چیز ها می دانند ولی در اصل نمی دانند. Exclamation

SaeegGh نوشته است:تا جاییکه من بخاطر دارم شما قبلاً فقط کمی با غرور صحبت می‌کردید اما پیش از این هیچوقت چنین کاری را از شما ندیده بودم. فکر می‌کنم همنشینی با آن دوست کافر باعث شد اعتقادات خود را فراموش کنید.
نمی دانم چرا ایشان دست از سر من بر نمی دارد. ارثی از من طلب داری که هر چیزی دوست داری هر جا میگی؟ چه قدر شخصیت شما کوچک شده که به آسانی هر چه می خواهید به لب می آورید بی آن که از مغز خود (نمیدونم هست) استفاده کنید. چه قدر دوست دارید دنبال من موس موس کنید تا ببینید کجا چی نوشته ام تا بحثی بی مورد را شروع کنید؟

در مورد
http://www.mybbhelp.ir/thread-819.html
ایشان کم چیز نمی گویند این هم مثل همان چیز ها Tongue

نقل‌قول: من اعتباری پیش شما نداشتم.......
هم چین آدمی مگر اعتباری نزد خود دارد که اعتبار داشتن نزد ایشان ارزشمند باشد؟
نمونه اش وجود قوانینی در انجمن ایشان که فقط با چشم بصیرت خودشان قابل مشاهده هستند.

نقل‌قول: ... همونطوری که بعظی از دوستان میدونن من و پارس قرار بود در مای بی بی ایران از روز اول با هم باشیم ولی حرفهایی که این بنده خدا در مورد علیرضا(پارس) به من گفت باعث شد که حتی طرز فکر من هم نسبت به پارس بد بشه و حتی حرفهای بسیار نشایستی هم در مورد ایشونو پشت سر ایشون زدم و حتی مدتی در انجمن من محروم شد و کار به جاهای بدی کشید که الحمدلله حل شد و قرار شد با حرف آدمهایی مثل SaeedGh دوستیهامون خراب نشه .... که از همین جا معذرت میخوام ازشون
هرچی کارشکنی هست عاملش ایشان بوده. اینو میتونم با چندین بحثی که متنش مستند هست ثابت کنم.

اینکه خارجی ها پاسخ ایشان را نمی دهند لابد با شخصیت ایشان سازگاری ندارد. نمی دانم چرا همه جواب ما را خوب می دهند. (البته از وطن فروشی مثل شما هر کاری بر می آید)

وقتی ایشان مورد انتقاد قرار می گیرند متن هایی که باید حذف می کنند و هر چه به نفع خودشان هست از قول دیگران می نویسند. در حالی که باید تمام بحث ها مطرح شود.

من هم پیشنهاد می دهم:
-آقای سعیدق لطفا پا از حد خود فراتر نگذارید.
-دهان را به گفتن حرف های بزرگ نگشایید
-در مورد اعتقادات شخصی دیگران نظر ندهید.
-برای چشمان بصیرت خود عینک بخرید.
-دهان شما چه قدر به گفتن کافر و شیطان عادت دارد فکر کنم در اطرافتان از این افراد زیاد دارید مراقب خود باشید
-من خسته شدم انقدر دنبال ما بودید تا ببینید چه می کنیم و آن جا را مشوش کنید خودتان خسته نشده اید؟ بهتر نیست به جای این کار به دیگر کار هایتان بپردازید؟
- مهم تر از همه به قوانین انجمن احترام بگذارید و کمتر احساسی شود.

- فکر نمی کنید بهتر است به جای پرداختن به مسایل بی ربط و جنگ با نام بین الملی زبان فارسی به پشتیبانی خود برسید؟
- در ضمن بهتر است روی حرف هایی که میزنید باشید ما هنوز طومار پیشنهاد شما به مای بی بی ایران را داریمTongue
- در انجمنی که هرکس حرفی می زند محروم می کنید و حتی ارسال های اعضا را هم بی دلیل ویرایش می کنید (تجاوز) چه انتطاری می رود؟ [تصویر:  photos.png][b] نمونه: همان ارسالی که پلاگین برچسب ها را با لینک به سات مادر معرفی کرده بود و شما آن را ویرایش کردید. البته از این قبیل مثال ها فراوان است. بگم؟!!!:
D
[/b]

یادتان هست به شما گفتم کاربران سایت شما را به عنوان سایت پولی می شناسند و بهتر است رویکرد خود را عوض کنید؟
در جای جای اینترنت نظرات کاربران در مورد شما هست:
نقل‌قول: شما كه همه چي توي سايتتون پوليه.
فقط مونده براي بازديد پول بخواين ...
نقل‌قول: در ضمن مگر فقط شما هستید که هزینه سایت رو خودتون میپردازید ؟ میلیون ها سایت در دنیا هستند که این کار رو میکنند ... اگر اونها همه بخوان هزینه سایتهاشون رو از بازدید کننده بگیرن که باید در اینترنت رو گل بگیریم و اینترنت رو ببندیم !!!
اما شما برا این ها پاسخی نداشتیدTongue

فکر کنم شما به سایت مادر هم شک دارید:
در جایی گفته اید:
نقل‌قول: سایت رسمی پشتیبانی MyBB در ایران (تنها پشتیبانی فارسی مورد تایید سایت مرجع): MybbHelp.ir
مگر میشه چند تا سایت رسمی هم باشه؟ با کلمه "تنها" تاکید کردید و این نشان از چه دارد؟Smile

در مورد کلمه Persian و Farsi و تفکر بچه گانه ایشان:
به پروپا پیچیدن و حرف های بدون اصل زدن که از کارهای همیشگی ایشان است به این تاپیک در سایت مادر دقت کنید:
http://community.mybboard.net/thread-59206.html

این شخص در پاسخ متن دقیقی که چرایی استفاده از Persian می کند این پاسخ را می دهد.
نقل‌قول: فارسی زبان محلی در ایران است
http://en.wikipedia.org/wiki/Farsi
===============================
پرژن فقط به معنای زبان فارسی نیست.
1- منسوب به ایران
2- زبان فارسی
http://en.wikipedia.org/wiki/Persian
و استفاده از ترکیب Persian Boy توسط من را به نقد می گیرد (با توجه به دو معنی بالا)

اما پاسخ روشن و دقیق بنده:
نام محلی برای هر چیز در همان محل استفاده می شود که مردم آن را می دانند، در حالی که برای بیان به صورت جهانی از نام بین المللی آن استفاده می کنند.
مثال بنده هم در مورد نام کشور آلمان بود که نام محلی Deutschland و نام بین المللی Germany می باشد. آن ها از کدام استفاده می کنند برای محصولاتی که صادر می کنند؟
منبع بسیار کامل برای این موضوع:
http://www.cais-soas.com/CAIS/Languages/..._farsi.htm
اما معنای اول Persian زبان فارسی است گرچه معانی دیگری هم می دهد.
و بدانید که Persian از کلمه Pars گرفته شده است که نام کشور Persia و نام زبان Persian شده است.
باز هم با استناد به
در مورد Persian Boy کاملا آشکار می شود که شما فرق بین یک اسم مستقل و اسم وابسته را نمی دانید. Tongue واقعا متاسف شدم.
همان طور که می دانید در ترکیبات انگلیسی در ترکیب ها ممکن است معنی مستقل کلمه به کلی عوض شود.
در اینجا معنی فرعی Persian مطرح می شود که همان به معنای ایران است.

لطفا فرق معنی اصلی و فرق اسم و صفت را در انجا ببینید
http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1322568662.jpg
یا
http://translate.google.com/#en|fa|persian

همان طور که دوستان می دانند ویندوز XP از نام Farsi استفاده می کرد اما به اشتباه خود پی بردند و آن را در ویندوز ویستا و 7 و همین طور آفیس 2007 به Persian تغییر دادند.

در این مورد می توانید به منابع دقیق زیر مراجعه کنید:
http://www.iran-heritage.org/interestgro...tFarsi.pdf
http://www.cais-soas.com/CAIS/PDF/Irania...y_2007.pdf
سایت شورای گسترش زبان فارسی: http://www.persian-language.org/group/ar...asp?id=173

در اینجاست که می گویم ایشان پا از حد خود فراتر می گذارد و می خواهد اصول را زیر پا بگذارد و با منابع دقیق بالا مخالفت کند.

در کل MyBBHelp کاربران زحمت کشی دارد که برای حل مشکلات کاربران زحمت می کشند. اما مدیر کل این سایت به حاشیه و دخالت و تهمت علاقه شدیدی دارند. فکر کنم باید به فکر استخدام روان پزشک برای حل این معضل بزرگ این شخص در MyBB به زبان فارسی باشیم.
برای سایر دوستانی که هنوز فرق بین نام محلی و ترجمه همان نام در زبان دیگر را نمی دانند پیشنهاد می شود حتما بخوانند:

اگر بیشتر از این ار حقایق بگوییم فکر کنم برایتان خیلی بد شود. دوست دارید بگم؟!!Big Grin

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۱:۴۰:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۱:۵۵:۰۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۰۲ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۱۳ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۸:۵۳ عصر) ، Aryan (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۴:۴۵ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۴:۲۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۴۰ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۵۱:۴۱ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۱۸:۱۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۶:۳۸ صبح) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۰۹:۵۵ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۳۱:۵۱ صبح) ، hamid18 (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۳:۱۹:۲۳ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۱۹:۵۱ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۳۰:۱۸ عصر) ، pooryaqazvineh (۱۳۸۸/۹/۶، ۲۲:۱۹:۴۹ عصر) ، Mazda (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۱:۲۰:۱۰ صبح) ، archenemy (۱۳۸۹/۱/۲۷، ۲۲:۱۷:۵۶ عصر) ، bl4ckl0rd (۱۳۸۹/۳/۸، ۱۶:۳۹:۱۲ عصر) ، SASAN-BSE (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۲۲:۵۱:۴۵ عصر) ، farzam007 (۱۳۸۹/۵/۹، ۱۵:۱۴:۳۸ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۱:۵۹:۴۵ صبح) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۲۲:۳۱:۵۳ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۴:۰۶ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۱:۴۸ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۱:۵۴:۱۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۰۰:۳۳:۱۸ صبح) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۲۲:۵۲:۳۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۱:۵۳:۰۶ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۸:۵۴:۰۰ صبح)
بلاخره mahsunseven هم مثل بقیه محروم شد Big Grin
ببینید آقا سعید اول بهت میگم که شما به جای همنشینی با اعراب ملخ خور! سعی کنید کلمات پ-ژ-گ-چ رو بتونید تلفظ کنید و به جای پرژن اسم پوشه زبانمونو نزارید فارسی چون من در امتحانات عربی دیدم فقط اونا منویسن فارسی ! البته فارسی دیگه جا افتاده ولی توی زبان انگلیسی به هیچ وجه نمیشه گفت Farsi!
من میدونم دلیل این کارتون چی بودهBig Grin شما میخواستی اسم پوشت با مال MS یکی نباشه!
ولی در مورد نقض کپی رایت!
اولندش من از شما چند پلاگین خریداری نمودم که شما گفتی که فقط توی 1 سایت خودم میشه ازشون استفاده کنم در صورتی که به شما هیچ ربطی نداره! من پول دادم هر کاری که دلم بخواد با پلاگین های خریداری شده ام میکنم و در ضمن درمورد ادیتور که می گید نقض کپی رایته باید بگم که : " گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده" آقا شما اگه بلدی همون بدون کپی رایتش رو مثل ما بزار واسه دانلود! البته با منطقی که از شما سراغ دارم قیمتش رو میزاری حدود 100-70 هزار تومن

در ضمن با رفتار شما آقایان شیطان پرست از دین فاصله می گیرند! ایشون پیش خودش میگه من که شیطان پرست هستم : زیراب کسی رو نمیزنم - به کسی تهمت نمیزنم - از کشورم دفاع می کنم - لینک کپی رایت ترجمه های کسی رو پاک نمیکنم و پلاگین رو 2 تا گزینه بهش اضافه نمیکنم بدم 600-700 تومن.
در صورتی که من و شما دین و ایمون داریم همه ی این کارهای زشت رو انجام می دیم!

در ضمن پیشنهاد میکنم با اعراب ملخ خور کمتر همنشین باشید و گذشته کشور خودتون رو هم مطالعه کنید و روی حروف : پ-ژ-گ-چ کار کنید (بلاخره موفق به تلفظش میشیدBig Grin)
با سپاس
در ضمن به جای در پناه حق باشید --> در پناه پروردگار باشید!
این هم از امضای کاربرشون
مای بی بی همیشه با Farsi فارسی میماند.
Dodgy
متاسفم برای شما عرب دوست ها
دست شما باشه مملکت رو 1 روزه میدید دست ملخ خور ها
ظاهرا ایشون با کاربران هم عقیده خودشون هم مشکل داره:d
blog2008 رو به دلیل هم عقیدگی محروم کرده
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۰۵:۱۴ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۰۸:۲۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۰۸ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۹:۴۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۸:۲۰ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۱۸:۲۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۸:۲۷ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۲۲:۵۷ صبح) ، Mazda (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۱:۲۰:۲۷ صبح) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۱:۵۹:۵۲ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۶:۰۴ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۲:۰۶ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۱:۵۴:۲۵ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۲۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۰۰:۳۳:۲۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۱:۵۳:۳۹ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۲:۳۳:۵۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۶:۱۳:۰۳ صبح)
نقل‌قول: بلاخره mahsunseven هم مثل بقیه محروم شد Big Grin
کوین جان محروم شدن ما قصه درازی داره ...
این بیستمین باریه که بن و آن بن میشم .... این اواخر جناب غلامیان پیشنهاد همکاری هم به بنده میدادن و میگفتند که تبلیغشون کنم و حتی همون طور که از این لینک مشاهده میکنید از در دوستی وارد شد که من ایشون رو به عنوان پشتیبانی معرفی کنم و تبلیغشون کنم ولی بنده تنها کاری که میتونستم در حقشون بکنم این بود که محرومشون کنم (جالبه بعد از اینکه محرومش کردم بهش میگم منو توی mybbhelp محروم کن ... میگه میخوام باهات همکاری کنم Big Grin.... ولی باید بگم اقای غلامیان من ایرانی هستم نه عرب که یه سایت عربی رو تبلیغ کنم و محرومت کردم تا فکر نکنی علی آباد هم شهریه ...
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۲۱:۰۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۲۲:۰۶ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۰۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۳۷:۱۴ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۱:۱۶ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۹:۰۷ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۲۹:۳۹ صبح) ، warriors (۱۳۸۹/۴/۲۳، ۰۰:۳۰:۰۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۶:۳۴ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۲:۱۷ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۰۰:۳۳:۵۶ صبح)
آخ جون همیشه میخواستم اینو بگم از سعید خوشم نمیاد !
خوب الان گفتم،نامرد منو بان کرد !!Huh
نمیدونم چرا Angry
حالا نیست واقعا پشتیبانی میکردن Big Grin
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۰:۳۳ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۳:۴۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۵:۱۸ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۹:۲۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۹:۱۹ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۲۹:۴۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۴۰:۰۹ عصر) ، XAXI (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۰۲:۴۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۶:۴۱ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۳:۲۸ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۱:۵۵:۱۳ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۲/۲۷، ۰۶:۱۴:۲۴ صبح)
حالا علی جون شما کی اخراج میشیدBig Grin

بچه های مای بی بی ایران توجه کنید یکی از نکته ضعف های سعید غلامیان نبود دوستو یاور هست حالا میخاد علامه دهر مای بی بی باشه یا کابر عادی مای بی بی والله حیف مای بی بی نیست که سعید خان بیاد ساپورتش کنه مثلآ Tongue ؟؟؟؟؟؟؟؟ای والله خوشم اومد که تموم اب زیره کاریاش بیرون ریخته شد.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۲:۲۸ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۵:۵۴ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۳۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۹:۵۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۹:۴۶ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۲۹:۴۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۷:۰۴ عصر) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۲ عصر)
امیدوارم مرجع فارسی مای بی بی همیشه با قدرت و صلابت به کارش ادامه بده و هیچ وقت هم این حاشیه ها توسط این چنین افرادی تکرار نشه...
با آرزوی موفقیت و توقیف روزافزون برای مدیران انجمن.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۲:۲۵ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۵:۳۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۸:۵۰ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۵۱ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۹:۵۹ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۴۹:۵۹ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۲۹:۵۰ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۷:۱۱ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۳:۴۵ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۳ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۴:۰۰:۱۳ عصر)
درود به شما دوستان زحمتکش مای بی بی

متن خیره کننده ای بود ، مخصوصا جریان شیطان پرستیش

امان از این برنامه شوک که این کلمه رو هم باب کرد.....

شاید جالب نباشه که کاربری مثل من که زیاد توی برنامه های شما نیست نظر بده ، ولی خود من به شخصه اینو میدونم که وبسایت ایشون اصلا مناسب ساپورت مای بی بی نیست

علاوه بر این که اصلا به درخواست کاربرهاش توجه نمیکنه ، همیشه خدا بحث پول وسطه

نکته جالبش اینه که بارها دیدم ایشون روی کپی رایت سایتشون حساس هستن ولی وقتی دیدم که ایشون کپی رایت سایتهای مادر رو هم حذف میکنن خیلی جا خوردم.....

خارج از این مسئله هم شیطان پرست نامیدن و کافر جلوه دادن اشخاص بدون مدرک از وحشتناک ترین و بدترین کارهای ممکنه

مثل تهمتیه که به ناموس یه نفر بزنن و شاید وحشتناکتر !!!!!

به هر حال ، امیدوارم کدورتا زودتر برطرف بشه Rolleyes
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۴:۵۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۷:۴۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۱:۲۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۵۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۰:۰۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۰:۴۵ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۳۱:۱۵ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۱:۴۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۷:۲۹ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۴:۰۱ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۵ عصر)
(۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۴۹:۳۳ عصر)vahidq نوشته است: حالا علی جون شما کی اخراج میشیدBig Grin

بچه های مای بی بی ایران توجه کنید یکی از نکته ضعف های سعید غلامیان نبود دوستو یاور هست حالا میخاد علامه دهر مای بی بی باشه یا کابر عادی مای بی بی والله حیف مای بی بی نیست که سعید خان بیاد ساپورتش کنه مثلآ Tongue ؟؟؟؟؟؟؟؟ای والله خوشم اومد که تموم اب زیره کاریاش بیرون ریخته شد.

من خیلی وقته در مای بی بی هلپ محروم هستم اما چه طور؟
1- ایشان دلیلی بر اساس قوانینش برای محروم کردن من نداشته است.
2- اگر می خواهد بدون کشیدن خط محروم کند چرا تمایزی بین من و خط کشیده ها ایجاد نمی کند؟
مثلا آن ها که خط دارند برای محروم شدنشان دلیل هست و ما که خط نداریم برای محروم شدنمان دلیل نیست. (دلیل = قانون) پس ما بی خط ها را با رنگ متفاوتی مشخص کنند.

به هر حال بنده بدون کشیده شدن خط بر روی نام کاری Pars در مای بی بی هلپ محروم هستم و ایشان بعد از قطع دسترسی من، منبع ترجمه و آموزش هایی که خودم در ان جا گذاشته بودم و مای بی بی ایران ذکر شده بود حذف کرد که نمونه های مستندش موجود می باشد.

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۹:۱۷ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۲:۵۹:۵۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۸:۰۲ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۰:۱۶ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۱:۲۸ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۳۲:۳۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۲:۰۹ عصر) ، Mazda (۱۳۸۸/۹/۳۰، ۰۱:۲۳:۴۲ صبح) ، archenemy (۱۳۸۹/۱/۲۷، ۲۲:۱۸:۳۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۷:۵۳ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۴:۲۹ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۷ عصر)
نقل‌قول: امیدوارم مرجع فارسی مای بی بی همیشه با قدرت و صلابت به کارش ادامه بده
با آرزوی موفقیت و توقیف روزافزون برای مدیران انجمن.
عزیزان منظورش مای بی بی خودمون هست ها(مای بی بی ایران)
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۳:۰۳ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۸:۰۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۰:۲۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۱:۴۰ صبح) ، Aryan (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۲:۴۳:۲۰ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۶:۳۳:۱۵ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۵۷:۵۹ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۴:۴۳ صبح) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۱، ۲۲:۵۹:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان