هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
نقل‌قول: تا فکر نکنی علی آباد هم شهریه ...
ماهسون ! تو علی آباد رو از کجا میشناسی Big Grin
علی آباد تا شهر ما 45 کیلومتر فاصله داره که متاسفانه توی مسیر دانشگاهمونهConfused
البته یه 45 کیلومتر دیگه هم ازش دور میشمSmile
حالا زیاد نگم چون شاید باشن ناراحت بشنCool
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۳۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۴:۰۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۲۹:۴۷ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۲:۳۶ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۰ صبح)
برای
صادق خیلی متاسفم چون بنده هم خیلی وقته محروم شدم .
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۰۷:۲۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۴:۰۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۲۹:۵۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۲:۴۱ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۰ صبح)
البته فکر نکنم دوستان نیاز هم داشته باشند که به اونجا بروند .... چون نه تنها برای خرید پلاگین بلکه برای بازدید هم طبق قوانین نانوشته ایشون باید پول پرداخت کنید ....

دوستانی هم که میخوان از ایشون خرید کنند نیازی به خرید پلاگین نیست چون اون پلاگینهایی که ایشون داره میفروشه همشون در اینترنت موجوده و فقط ایشون با کمی تغییر در ظاهر پلاگینها کپی رایت پلاگینها رو به اسم خودش تغییر داده و اون ها رو به قیمت گزاف دارند به مردم میفروشند ....

به زودی لینک دانلود پلاگینها با زبان فارسی براتون قرار داده خواهد شد
به کسی مربوط نیست چرا ...
چون به قول KEVIN بابت خرید این پلاگینها پول پرداخت شده ...
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۱:۱۶ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۱۵:۰۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۲۴:۴۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۳۰:۲۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۳:۱۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۳:۲۱ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۰ صبح)
سلامممم !!!
WOW باز دعوا !

تا جايي كه من تو سايت هاي پشتيباني ماي بي بي - ديتالايف - smf بودم هميشه بين دو سايت دعوا و جنگ و جدل بود
اميدوارم هر چه زود تر مشكلات شما رفع بشه

البته جناب سعيد يكي از پيشكسوت هاي ماي بي بي هستن ، ولي درست نبود در مورد ديگران قضاوت كنند چون هر كسي يك ديني داره ! يكي ملخ ميپرسته يكي خدا رو پس شما نبايد براي اون فرد نگران باشيد
من اگر جاي شما بودن به روي خودم نمياوردم

كلا ما ايراني ها هميشه رايگان ميخوايم و دوست داريم همه چي رو براي خودمون داشته باشيم حتي اگه قبلا اين شيء در سايت ديگري گزاشته شده ولي با عوض كردن كپي رايت به اسم خودمون در مي آوريم ، اينجور سايت ها در ايران زياد هستند كه هميشه دم از كپي رايت و ... ميزنند ولي حتي پلاگين هايي كه در سايت مادر هست به اسم خودشون در مي آوردند !!

زياد نوشتم ، دوست هم ندارم ادامه بدم
وقتم هم بسيار كم شده

اميدوارم يك روزي روابط خوبي با هم داشته باشيد و براي اينكه كسي رو جلوي جمع خراب كنيد با هم دوست باشيد

به اميد ديدار

شاد باشيد
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۳۳:۱۸ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۳۳:۴۳ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۴۰:۰۷ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۴:۰۶ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح)
نقل‌قول: به زودی لینک دانلود پلاگینها با زبان فارسی براتون قرار داده خواهد شد
به کسی مربوط نیست چرا ...
چون به قول KEVIN بابت خرید این پلاگینها پول پرداخت شده ...
به کوری چشم داش غلام اقا جان من همه پلاگینهایی که میخای بزاری واسه دانلود به بهتری قیمت میخرمBig Grin
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۳۹:۳۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۴:۲۰ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح)
واقعیت رو انکار نمیکنم که با محمد جان سر بعضی مسائل بی ارزش جار و بحث داشتم اما انقدر هم ساده لوح نیستیم که بنشینیم و توهین به دوست خودمونو با چشمان خودمون در یک انجمن دیگه ببینیم

بنده هم در مای بی بی پنگونی Big Grin (یا همون مای بی بی هلپ) عضو بودم اما جالب اینجاست که بعد از چند تا ارسال معمولی به من پیغام داده شد و بعدش هم من وقتی صفحه رو رفرش دادم دیدم نمیتونم وارد اکانتم بشوم Sleepy (چه خوب)

اما البته اگر کرنومتر میزدم شاید عضویتم به 45 دقیقه میرسید Big Grin البته اون مای بی بی پنگوئنی به نام 45 دقیقه ای ظاهرا معروف شدند Sleepy چون هیمشه اکثرا هر کدوم از کاربران که اقا سعید حس کنن که به انجمنشون نمیاد سریع بن و یا از این قبیل دچار میشن

خب بالاخره بن کردن هم مد شده

البته سر یه موضوع مهمی با محمد جان بحث کردم که سر یک پلاگین بود که به من گفت اگر باورم نمیشه فلان پلاگین با فلان قیمته برو تو مای بی بی هلپ ببین و من هم رفتم و پیداش کردم و تقریبا چشمها چهار تا که چه عرض کنم جاتون خالی چشمامون 400 تا شد Angel

من نمیدونم یادمه توی بازار گوشی توی جمهوری نوکیا یه پشتیبانی یکساله رو از یک گوشی 300 هزار تومانی تقریبا 5 تومن میگرفت ولی این دیگه ندیده بودیم برای یه قالب و پلاگین پول پشتیبانی یه قالب که هزینه ی قالب به یک صدم گوشی هم شاید نرسه از هزینه ی پشتیبانی یک گوشی بشتر بشه و از هزینه ی پشتیبانی نوکیا هم بیشتر بشه Angel

خب دنیا دنیاست دیگه چه میشه کرد کوتاهی و بلندی داره ولی اگر برید تو مای بی بی پنگوئنی باید همش رو بلندی برید بالا

راستی هزینه ی فروش یه قالب جدیدا برابر شده با هزینه ی صافکاری صندوق عقب پژو ؟

Angel

خب البته یه امکان دیگه هم هست و اونم اینه که هزینه ی صافکارزی پژو برابر شده باشه با هزینه ی یه قالب مای بی بی Big Grin

در مورد مای بی بی سنترال خب درست گفتین محمد جان من شخصا اونجا عضو شدم البته هر چیزی یه هزینه ی مخصوص به خودش رو داره ولی چیزهایی دارن که گرچه امکان خریدش از ایران سخته ولی ارزش خریدنش رو دارن ولی حیف که از ایران خریدش سخته

علیرضا جان شما هم زیاد عصبانی نشو دیگه باالخره وقتی یه نفر انجمنشون خاک بخوره برای تنوع هم شده باید هزینه ی یک سال خاک خوردن رو در بیارن دیگه و گرنه بازم خاک میخوره دیگه کارواش هم اون موقع نمیتونه تمیزش کنه Tongue

مطرح کردن این موضوع دیگه واقعا جالب داشت میشد که خب واقعا هم جای تاسف داره که یه سیستم رایگان اگر همه ی هزینه ها و پشتیبانی و قالب و پلاگین و این چیزها رو در نظر بگیری باید وی بی در کنارش لونگ آبی بندازه Big Grin

ممنون محمد جان که این موضوع مهم رو مطرح کردین

امیدواریم دیگه از این مسائل پیش نیاد که باعث ناراحتی هر کدوم از دوستان باشه
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۰۴:۲۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۰۹:۱۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۶:۲۷ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح)
نقل‌قول: بنده هم در مای بی بی پنگونی Big Grin (یا همون مای بی بی هلپ) عضو بودم اما جالب اینجاست که بعد از چند تا ارسال معمولی به من پیغام داده شد و بعدش هم من وقتی صفحه رو رفرش دادم دیدم نمیتونم وارد اکانتم بشوم Sleepy(چه خوب)
خدایی یک ساعت خندیدم به این حرف Big Grin

من اجازه چاپیدن پول مردم بدبخت بیچاره رو به ایشون نخواهم داد ....

همونطور که قبلا هم اشاره کردم اگر بچه های مای بی بی مایه دار بودند نمیرفتند مای بی بی نصب کنند .... (جسارت نمیکنم به همه ولی خود من حداقل وضع مالیم اونقدر خوب نیست که وی بی بخرم )

پس به خاطر خدمت به بچه های مای بی بی , پلاگینهای رایگان مای بی بی پنگوئنی که مدیرش فارسی سازی کرده و داره پولی به مردم میفروشه رو رایگان در اختیار همه خواهم گذاشت ...
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۲۴:۰۱ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۲۷:۰۵ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۷:۲۴ صبح)
من یادمه یه روز محمد یه پلاگینی رو از ترکی به فارسی ترجمه کرده(با ذکر منبع برای دانلود گذاشته بود ) ولی با اینکه اون موقع چیزی حالیم نبود ولی یه سرکی به سایت های مای بی بی میزدم اونجا بود که دیدم یارو اون Big Grin پلاگینه رو بدونه منبع گذاشته تو سایتش خواستم به محمد بگم ولی دیدم که بعد از مدتی محمد لینک اون پلاگینرو برداشت ونوشت به خاطر رعایت نکردن منبع در سایت ها لینک دانلود برداشته شد .ااااااخ ای کاش لینکشو داشتم اصلآ یادم نیست کدوم مطلب بود ببین شانسو ترو خداSad
نقل‌قول: پس به خاطر خدمت به بچه های مای بی بی , پلاگینهای رایگان مای بی بی پنگوئنی که مدیرش فارسی سازی کرده و داره پولی به مردم میفروشه رو رایگان در اختیار همه خواهم گذاشت ...
محمد خان اگه پلاگین ها و سایر چیز میزای مای بی بی رو بزاری اون دیگه فلک زده میشهBlush
 سپاس شده توسطires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۲ صبح)
درسته محمد جان

کلا هیچ وقت برای مای بی بی اون هم چیزایی که رایگانش هست نباید بحث هزینه ای مطرح بشه

===
وحید جان من یادم هست کدوم مطلب بود اون پلاگین تشکر بود من یادم هست Big Grin
ولی خوب کاری کرد که لینک رو برداشت چون که دیدین که اونها لینک رو برداشتن و گذاشتن در انجمن خودشون و خلاصه.. Angel
اتفاقا یه موضوعی هم که با محمد جار و بحثم شد سر همین بود ولی این چیزا عادیه نه اینکه دیگه طرف یه پلاگین رو تو انجمنش بیزینس کنه و به هر روشی که شده بخواد پول بگیره Huh مثلا قبلا که برای خرید پلاگین هاشون تو مای بی بی پنگوئنی ظاهرا با حساب بانکی بود بعدش saeedgh ارتقاد دادن سیستمشونو و ارتقا پیدا کرد و دیگه طوری شد که به شکل واریز هزینه به شکل کارت بانکی شد و باز هم سعید اقا پیشرفت چشمگیری داشتن و کاری کردن که دیگه با کارت شارژ ایرانسل هم حتی شده پول پلاگینشون در بیاد فکر کنم برنامه ی بعدیشون ساختن یه سیستم که بشه با کارت سوخت برای خرید پلاگین پول ریخته بشه تو حسابشون و اخرین برنامشون اینه که دیگه با تمام پیشرفت علم اقای saeedgh بتونن از طریق مای بی بی پنگوئنی بانک درست کنن و اخرشم هر کسی حساب قرض الحسنه پنگوئنی با سود 100 در صد باز کنه !!!
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۵۰:۰۷ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۵۱:۲۱ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۲ صبح)
نقل‌قول: بلا که برای خرید پلاگین هاشون ظاهرا با حسا بانکی بود بعدش ارتقا پیدا کرد و دیگه طوری شد که به شکل واریز هزینه به شکل کارت بانکی شد و باز هم سعید اقا پیشرفت چشمگیری داشتن و کاری کردن که دیگه با کارت شارژ ایرانسل هم حتی شده پول پلاگینشون در بیاد فکر کنم برنامه ی بعدیشون ساختن یه سیستم که بشه با کارت سوخت برای خرید پلاگین پول ریخته بشه تو حسابشون
Big Grin

از فردا هم نون خشک بیار پلاگین ببر میشه ... Big Grin
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۵۵:۰۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۸:۴۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۴۲ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۰۰:۲۹:۰۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان