هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش کامل کادر بندی پست بیت
سلام. خسته نباشی. آموزش بسیار مفیدی است.یه سوال داشتم چرا در پست بیت انجمن من فقط jشکر به لاتین نوشته در حالی که پلاگین فارسی است. اینطوری : Thanks: 1
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
پاسخ
درود

این مشکل فکر نمیکنم به پست بیت مربوط بشهWink

مربوط به پلاگین سپاس هست.پارسی سازی باید کامل صورت بگیره.فکر میکنم پلاگینو از یه پشتیبانی دیگر گرفته باشیدDodgy
پاسخ
سلام میخوام گزینه هایی جداگانه به پست بیت اظافه کنم مانند تعداد سپاس شده رو در پست بیت قرار بدم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم. اگر جوابتون اینه که تگ رو قرار بده تگ رو از کجا پیدا کنم؟
سوال دوم فیلد اضافی قرار میدم داخل پست بیت و بعد کاربری که میاد این فیلداهارو پر نمیکننه و یک کاربر میاد این هارو پر میکنه. اونی که پر نمیکنه میخوام نشون نده چکار کنم؟
پاسخ
سلام

از کدوم پلاگین سپاس استفاده میکنید ؟ قصد دارید کادر بندی کنید ؟

به پوسته ها و قالب ها بروید » قالب ها » قالب های سراسری » postbit_thanks
پاسخ
من همه ی اینارو انجام دادم اما کلا بهم ریخت قالب..باز مجبور شدم پست بیت های قبلی رو کپی کنم..که تشکرم از کار افتاده الان..کسی نیس کمک کنه ؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۱:۲۷:۵۱ صبح)amir.01 نوشته است: حالا اگه نتونسید خودتون انحام بدید این مورد رو بگید تا کد های اماده اون دوتا پلاگین رو هم قرار بدم برای این که دوتا کادر مثل اسکریت شات کنار هم بیوفته می تونید از کد زیر استفاده کنید به جای متغییر اول و دوم متغییر مورد نظر رو قرار بدید

این ( متغییر ) داستانش چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید که از کجا باید بیاریم متغییر رو ؟

شما که زحمت میکشید آموزش میدید یه مقدار ابتدایی تر بگید که ما که تازه کاریم هم متوجه بشیم Rolleyes
پاسخ
من دو قسمت بالا رو انجام دادم اصلا فرقی نکردHuh
پاسخ
Huhمنم همینطور..
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان