هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین تب در پروفایل (مانند وی بی) ProfileTabs
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تب در پروفایل ProfileTabs
[تصویر:  version.png] نسخه: 2.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz
[تصویر:  d.png] معرفی: 16th November 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 20th June 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  info.png] عملکرد: تبدیل بخشهای مختلف پروفایل کاربران به تب همانند پروفایلهای VB
در این نسخه امکان انتخاب رنگ برای تب ها اضافه شده است.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   ProfileTabs 2.0.zip (اندازه: 10.41 KB / تعداد دفعات دریافت: 608)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/profiletabs

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۰:۰۸:۲۴ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۶:۳۰:۲۰ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۷:۲۰:۳۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۸:۴۳:۵۱ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۰:۱۲:۰۵ صبح) ، Aryan (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۰:۲۷:۴۶ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۱:۳۳:۴۲ عصر) ، lord legolas (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۱۳:۲۱:۵۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۴/۱۲، ۲۳:۳۴:۱۶ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۳۱:۲۰ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۶:۲۲:۳۴ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۶:۰۳ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۵/۹، ۰۲:۳۴:۱۹ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۶، ۲۳:۱۷:۰۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۸، ۰۸:۰۶:۳۹ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۵:۵۰:۱۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۵:۱۵:۵۵ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۵:۵۵:۳۰ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۵:۲۹:۵۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۰۲:۵۶:۰۳ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۱:۱۰:۲۵ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۱۰:۲۹:۲۳ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۸/۲، ۲۲:۵۴:۱۵ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۲۱:۴۳:۰۰ عصر) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۱۱:۰۹:۳۴ صبح) ، ahossein (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۲۳:۴۷:۵۷ عصر) ، SMART BOY (۱۳۹۲/۳/۱۱، ۲۳:۱۴:۲۳ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۵:۰۵:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۷/۱۰، ۱۷:۲۵:۵۳ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۲/۸/۳، ۱۷:۱۰:۳۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۰۲:۱۳:۰۲ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۱:۴۹:۴۷ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۵۰ عصر)
با سلام

خیلی ممنون Heart
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۰۷:۲۰:۳۵ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۸:۱۰:۵۹ صبح)
با سلام
ممنون از این پروفایل ولی چپ چین هست کلا...
پاسخ
درود
مشکل چپ و راست چین بودنو حل کردم
ببینید باز مشکلی هست؟

.zip   Persian_ProfileTabs 2.0.zip (اندازه: 11.1 KB / تعداد دفعات دریافت: 299)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۰:۵۶:۱۸ صبح) ، Aryan (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۱:۱۴:۰۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۱:۱۸:۲۶ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۲:۳۰:۳۵ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۶:۲۲:۴۶ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۵:۵۶:۱۵ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۵/۹، ۰۲:۳۴:۴۹ صبح) ، scarce (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۱:۲۲:۰۰ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۰:۳۲:۳۳ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۵:۱۸:۵۲ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۵:۲۹:۴۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۴:۵۲:۲۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۰:۲۷:۲۸ صبح) ، s.h1469 (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۸:۱۵:۱۲ صبح) ، gentelman (۱۳۹۲/۷/۳۰، ۱۳:۱۲:۱۵ عصر)
بله با تشکر
اضافه کردن دوستان ،اختیارات مدیر و ناظم پاک شدن که میتونید از قالب ها پوسته===>قالب ها===>قالب مورد نظر===>Member Templates
===>member_profile بعد از کد
کد php:
{$lang->statscomplpt}</a></td
کد
کد php:
{$modoptions}
{
$adminoptions}
{
$buddy_options
اضافه کنید
اگر پلاگین آخرین بازدیدکنندگان پروفایل رو نصب کردید متغیر
کد php:
{$last_visit
به اول کدهای قبل اضافه کنید.
همچنین اگر پلاگین مدال رو نصب کردید متغیر
کد php:
{$myawards
بعد از
کد php:
{$reputation}
{
$warning_level
اضافه کنید...
ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۱۲:۴۲:۰۲ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۱:۰۴:۰۱ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۱۳:۰۳ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۸:۲۹:۰۷ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۶:۲۲:۵۹ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۵:۳۱:۰۳ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۴:۵۴:۲۲ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۰:۲۷:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۸، ۲۲:۳۲:۳۸ عصر) ، king92 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۶:۰۵:۲۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۸:۲۳:۱۲ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۵/۲۱، ۰۷:۱۶:۴۷ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۱۶:۱۵:۳۰ عصر) ، adnan (۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۳:۴۹:۲۹ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۳، ۱۰:۰۸:۲۷ صبح)
dیادداشت های پیوفایل رو این کار نمیده؟
دوستان برای اینکه یادداشت های پروفایل نپره
متغیر

کد php:
<!-- ProfileComments -->{$comments_index}<!-- /ProfileComments --> 

بعد از
کد php:
<br />{$buddylist
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۰:۱۲:۵۹ صبح) ، lord legolas (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۴:۰۶:۳۰ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۶:۲۳:۰۲ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۸:۴۴:۰۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۴:۵۷:۵۱ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۱:۱۲:۴۷ صبح) ، king92 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۶:۰۵:۲۷ عصر)
ببخشید دوست من این متغیر رو تو کجا باید قرار بدیم؟
آها جاشو پیدا کردم قالب ها پوسته===>قالب ها===>قالب مورد نظر===>Member Templates
===>member_profile

اما تو این قسمت اون کدی رو که گفتی باید اضافه کنیم رو خودش داشت..اما واسه من قسمت یادداشت کاربر رو نشون نمیده..

حالا مشکل از کجاس؟
آها درست شد آقا.مرسی..Tongue
پاسخ
سلام چطوری میشه آواتار دوستان رو کوچیک کرد و کنار هم قرار داد...؟؟؟
پاسخ
خودم راه حلشو پیدا کردم >>>

برای تغییر سایز آواتار توی لیست دوستان:

داخل فایل profilebuddies.php

این کد رو پیدا کنید:
کد:
}else{
                        $avatar_width_height='width="'.$avatar_dimensions[0].'" height="'.$avatar_dimensions[1].'"';
                    }

بجاش ازین کد استفاده کنید:
کد:
}else{
                        $avatar_width_height='width=50"'.$avatar_dimensions[0].'" height=50"'.$avatar_dimensions[1].'"';
                    }

عدد 50 رو بدلخواه خودتون تغییر بدید.....

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۸/۶، ۱۴:۱۰:۵۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۴:۵۹:۱۳ صبح) ، irancook (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۲۰:۲۰:۳۳ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۵/۲۱، ۰۷:۳۷:۴۳ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۳/۴/۲۲، ۱۶:۴۵:۰۴ عصر)
چطور می تونم خودم تعیین کنم وقتی تو پروفایل هرکی میرم اول اطلاعات اضافی یا هرچی که مشخص کردم و نشون بده!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان