هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمايش ندادن پيوست فايلهاي عكس
والا من که نمیدونم چرا اینجوریه یه بار دیگه باید پلاگین رو از اول نصب کنم چون من از هاست دیگه بکاپ گرفتم.
بعد از نصب دوباره نتیجه رو اعلام میکنم.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۲۶:۲۳ عصر)
فکر کنم نمیشه گفت یه پلاگین چون تو انجمن من باعث مشکل در ضمائم و پیوستها شده پس حتما باید در انجمن دیگه هم همین طور باشه!
فکر کنم به سرور هم ربط داره مثلا من خودم تا ماه پیش همین پلاگین برترین ارسال کننده ها رو تو فرومم نصب کرده بودم و مشکلی بوجود نیاورده بود ولی چند هفته پیش هاستینگ سرور رو عوض کرد و از اون انتقال سرور به بعد این پلاگین با پیوستها مشکل پیدا کرده..فک کنم برای هر انجمن و هر سرور با مشخصات متفاوت این پلاگینها هم تداخل متفاوتی دارن....
همین ناسازگاری پلاگینهای مای بی بی من رو خیلی اذیت میکنه Dodgy
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۲۶:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۳۰:۲۸ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۰۳:۵۰ عصر)mahpishoni نوشته است: همین ناسازگاری پلاگینهای مای بی بی من رو خیلی اذیت میکنه Dodgy

بنظر من هم بزرگ ترین ضعف سیستم مای بی بی همین مورد عدم سازگاری پلاگین ها و خراب شدن ناگهانی آن ها است.

(نمی دونم سایر سیستم های انجمن ساز هم این مشکل را دارند یا نه)
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۴۷:۴۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۶:۴۵:۱۴ عصر)
نقل‌قول: بنظر من هم بزرگ ترین ضعف سیستم مای بی بی همین مورد عدم سازگاری پلاگین ها و خراب شدن ناگهانی آن ها است.

ویبولتین چنین مشکلاتی رو نداره ولی هزاران مشکل دیگه رو داره!

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۶:۴۵:۱۷ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۳۰:۱۲ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۰۳:۵۰ عصر)mahpishoni نوشته است: همین ناسازگاری پلاگینهای مای بی بی من رو خیلی اذیت میکنه Dodgy

بنظر من هم بزرگ ترین ضعف سیستم مای بی بی همین مورد عدم سازگاری پلاگین ها و خراب شدن ناگهانی آن ها است.

آره منم با شما هم عقیدم،با ی انتقال سرور باید بشینی از اول پلاگینها رو غیرفعال و فعال کنی بعد چنتاش باعث از کار افتادن پلاگینهای دیگه میشه،اون یکی رو فعال میکنی تصویر امنیتی میپره این یکی رو فعال میکنی پیوستها خراب میشن...اون یکی باعث میشه قالبت تو مرورگر اینترنت اکسپلورر چپ چین بشه..چند هفته از انتقال سرور گذشته هنوزم تصویر امنیتی هر کار یش کردم درست نشد اخر سر سوال امنیتی نصب کردم... کاش پلاگینهای مای بی بی این همه ناسازگار نبودن..حالا به اینا ارتقای انجمن رو هم اضافه کن !!!
راستش انجمن من یه انجمن علمی و تخصصی هست با کلی فایل و مقاله(بیش از 1.5 گیگ) وقتی پیوستها خراب میشن ادم واقعا اذیت میشه ....Undecided
راستش چند بار خاستم برم وی بی ولی حوصلشو نداشتم چون برام فرقی نمیکنه سیستم مای بی بی باشه یا وی بی من فقط میخام سیستم پایدار باشه Undecided

(۱۳۹۱/۹/۹، ۱۵:۳۹:۲۰ عصر)Pishro نوشته است:
نقل‌قول: بنظر من هم بزرگ ترین ضعف سیستم مای بی بی همین مورد عدم سازگاری پلاگین ها و خراب شدن ناگهانی آن ها است.

ویبولتین چنین مشکلاتی رو نداره ولی هزاران مشکل دیگه رو داره!
میشه چنتا از مشکلاتش رو ذکر کنید؟
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۶:۰۷:۱۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۶:۴۵:۲۰ عصر)
نداشتن پشتیبانی و فارسی ساز درست حسابی.حجم زیاد فایلهای نصب.حجم زیاد استایل ها و هک ها.بیشتر استایل های ویبولتین با هک هاش همخوانی ندارن.همچنین مشکلات امنیتی نسخه نال شده.گوشه از مشکلات ویبی هستند.

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۹، ۲۲:۴۲:۱۱ عصر)
متاسفانه دوباره آپلود کردیم ولی مشکل برطرف نشده!

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشكل در نمايش ندادن تاپيك h.s 7 4,339 ۱۳۸۹/۶/۲۳، ۱۹:۱۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان