هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی آپلود روی هاست
آماده سازی mybb :
-شما پک کامل فارسی ساز را از MybbIran را دریافت کنید.
-از حالت زیپ خارج کنید.
-محتویات داخل پوشه آپلود را در هاست خود آپلود کنید.

برای این کار:
با وارد کردن ادرس هاست در مرورگر پنجره ای باز می شود که شما باید در آن یوزر و پسورد موجود را وارد کنید.

نرم افزار مدریت اغلب هاست ها cpanel هست (بهتره شما هم از cpanel استفاده کنید ).
در زیر تصویر قسمتی از نرم افزار مدریت هاست رو مشاهده میکنید:

بر روی گزینه ی File Manager کلیک کنید:
در پنجره ی جدید که باز میشود ، بر روی پوشه کنار گزینه ی public_html کیک کنید تا وارد آن شوید،

در صورتی که میخواهید آدرس سایت شما مثل نامی که ثبت کردید باشد ، محتویات پوشه آپلود را در آن جا کپی کنید.

در صورتی که میخواهید آدرس سایت شما با یک پیشوند باشد ، بر روی Create New Folder کلیک کنید و یک پوشه جدید با نام دلخواه بسازید و محتویات پوشه آپلود را در آن کپی کنید.

مثلا من میخوام آدرس سایتم http://www.ir-man.com باشد ، بنابراین باید محتویات پوشه Upload را در داخل پوشه public_html کپی کنم .
یا مدیر این سایت می خواهد ادرس سایتش به صورت http://www.community.mybbsupport.ir باشد .
در این صوت یک پوشه جدید در داخل public_html میسازد و نام آن را community میگزارد ، سپس محتویات پوشه Upload را در آن کپی میکند .

انتقال mybb از کامپیوتر به هاست :
برای انتقال mybb یا اپلود ان بر روی هاست ، میشه از آپلودر cpanel استفاده کرد.

یا از نرم افزار های مختلف:
یکی از نرم افزار های محبوب CuteFTP 8 Professional هست ، شما میتوانید این نرم افزار روا از لینک زیر دانلود کنید:
http://www.p30download.com/archives/inte...tion_full

آموزش کار با8 CuteFTP :
به اینترنت متصل شوید:
برنامه را باز کنید، کلیه پنجره های که باز شده به جز پنجره اصلی برنامه را ببنیدید، از منوی file و قسمت new گزینه ی ftp_ site سایت رو انتخاب کنید.
در پنجره باز شده در قسمت Label یه نام دلخواه وارد کنید.
در قسمت host address آدرس سایتتان رو وارد کنید (همان دامینی که ثبت کردید)
در قسمت Username یوزر که فروشنده برای ورود به هاست در اختیارتان قرار داده را وارد کنید.
در قسمت Password هم پسورد هاست را که فروشنده به شما داده وارد کنید و بعد روی ok کلیک کلیک کنید.
اکنون میبینید که برنامه به هاست متصل شده و کلیه پوشه های موجود در هاست در وسط برنامه به نمایش در میاد.
(در صورتی که این عمل انجام نشد ، در قسمت سمت چپ بر روی نام اتصال (نامی که در قسمت label وارد کردید) کلیک راست کنید و گزینه ی connect رو انتخاب کنید ).
بر روی public_html دوبار کلیک کنید و آن رو باز کنید .محتویات پوشه upload را کپی کنید (در داخل کامپیوتر خودتان ، به پوشه Upload برید و تمام موارد موجود در اون رو انتخاب کنید بعد کلیک راست کنید و گزینه ی copy رو انتخاب نمایید) و در برنامه و در پوشه ی public_html باز نشانی کنید ( کلیک راست کنید و گزینه ی paste رو انتخاب کنید) (در صورتی که در این پوشه فولدری ساختید و میخوایید سایتتون با یک پیشوند باشد ، اطلاعات را در داخل فولدر کپی کنید) برنامه شروع به آپلود فایل ها میکند ، بعد از اینکه آپلود فایل ها تمام شد به قسمت log در برنامه بروید و مطمئن شوید که هیچ فایلی ضربدر یا علامت اخطار نداشته باشد، در صورتی که فایلی علامت اخطار یا ضربدر داشت باید آن رو دوباره آپلود کنید .
برنامه ftp رو ببندید
در آدرس بار، آدرس http://www.froumname.com/install/index.php را وارد کنید، froumname نام سایت شماست.
برای ادامه نصب به آموزش نصب مراجعه کنید.
در صورتی که اطلاعات رو داخل پوشه ای کپی کردید در آدرس بار، آدرس
http://www.foldername.froumname.com/install/index.php را وارد کنید.
foldername نام پوشه ساخته شده و froumname نام دامین شماست (مثل
http://www.community.mybbsupport.ir/install/index.php

منبع: کاربر 1nafar در مای بی بی ساپورت (با تصحیح)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۸/۶/۱۱، ۰۰:۲۱:۰۸ صبح) ، Mohamad (۱۳۸۸/۷/۱۶، ۲۳:۲۳:۱۹ عصر) ، rezapishgam (۱۳۸۸/۸/۱۳، ۰۲:۲۹:۴۲ صبح) ، reza77203 (۱۳۸۸/۱۱/۹، ۱۹:۰۳:۱۳ عصر) ، slipknot (۱۳۸۹/۳/۱۶، ۱۸:۰۱:۴۰ عصر) ، iranhamrah (۱۳۸۹/۶/۶، ۱۲:۲۳:۱۲ عصر) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۷:۳۰:۱۸ عصر) ، sep@nd (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۲۳:۳۸:۵۶ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۶/۲۵، ۲۲:۱۹:۲۷ عصر) ، Dark Knight (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۲:۲۷:۴۸ عصر) ، p30lor (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۷:۲۸:۲۶ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۴:۳۶:۴۰ عصر) ، 2Admin (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۱۹:۱۱:۳۱ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۶:۲۸:۳۲ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۱:۴۹:۰۰ صبح) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۲۳، ۰۰:۲۷:۰۸ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۳:۰۱:۵۰ عصر) ، minora (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۱:۴۲:۵۴ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۵:۱۱:۳۲ صبح) ، Gahar (۱۳۹۱/۴/۵، ۰۶:۴۱:۰۵ صبح) ، mr.donyaei (۱۳۹۱/۴/۱۷، ۰۸:۲۰:۴۶ صبح) ، سام (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۳:۴۴:۵۰ عصر) ، Admiral (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۹:۵۰:۱۶ عصر)
سلام خسته نباشید ... من mybb رو دانلود کردم . محتویات پوشه upload رو تو پوشه ی forum که در wwwroot ساختم . آپ لود کردم
yani >>> wwwroot>>> forum>>>> mohtaviyate upload
تو قسمت log برنامه ftp هم چک کردم همه فایل ها و پوشه ها upload شده
1- وقتی که سطح دسترسی ها رو از 666 به 777 تغییر میدم و ok می کنم.. دوباره که propeties /chmod رو می زنم باز همون 666 مونده
2-بعد از همه کارهایی که توضیح دادید .. با هر نوع ادرسی که می زنم install و صفجه نصب رو بیارم با این متن مواجه می شم

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
....
لینکایی که امتحان کردم :
www.mydomin.com/forum/install
www.mydomin.com/forum/install/index.php
و و و
ممنون می شم راهنمایی کنید
ای کاش می توانستم خون رگانم را من . قطره .قطره .قطره ... بگریم تا باورم کنند Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۳، ۱۸:۵۹:۱۶ عصر)
نسخه ی PHP سرور شما چند است؟
در ضمن اگر از نرم افزار FTP برای تغییر دسترسی استفاده می کنید ، پیشنهاد می کنم از طریق هاست این کار را انجام دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطDark Knight (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۲:۲۸:۰۳ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۲۳، ۰۰:۲۷:۲۱ صبح)
ای که از تازگی سبزه و گل تازه تری
باشد که گذری هم به انجمن ما بزنی
Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطamininho (۱۳۹۰/۳/۲۳، ۰۰:۲۷:۳۵ صبح) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۴:۴۶:۳۱ عصر) ، mhd0000 (۱۳۹۲/۴/۶، ۱۲:۴۹:۰۸ عصر)
سلام
من قبلاً از نسخه 1.6.4 استفاده می کردم که هک شدم و خودم بکاپ نداشتم و هاست هم از خودم بیخیال تر بود و . . .
الان نسخه 1.6.5 رو نصب کردم اما با ارور 41 روبرو شدم
متن ارور اینه :
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (41)
Error Message:
Your board has not yet been installed and configured. Please do so before attempting to browse it.

من با نرم افزار فایل زیلا آپلود میکنم و قبلی رو هم همینطور آپلود کرده بودم
اون چند خطی رو هم که در پوشه db.mysql.php بود رو هم پاک کزدم ( طبق آموزش ) اما الان این ارور داره کچلم میکنه
یه سوال هم دارم :
اگر بخوام سایت یک صفحه ابتدایی داشته باشه که با کلیک بر روی اون به فروم دسترسی پیدا کنند باید چیکار کنم ؟
ممنون
انجمن تخصصی مشاوره غیر حضوری ایران مشاور
ازدواج،اعتیاد،کودک،خانواده،تحصیلی
www.iran-moshaver.com
پاسخ
مطمئنین نصب کردین؟؟ این خطا میگه هنوز انجمن نصب نشده
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
سلام
همونطور که عرض کردم ، ابتدا چند خطی رو که در یکی از تاپیک های آموزش گفته بودند رو از داخل فایل dbmysql.php حذف کردم
دنبال فایل config.php.new می گشتم که مثل گذشته تغییر نام بدم و اسم دیتابیس و رمز و . . . را بدم و بر روی هاست آپ کنم اما ورژن 1.6.5 این فایک کانفیگ رو نداشت
بعد از اینکه فایل dbmysql.php رو طبق آموزش تغبییر دادم ، به بقیه فایل هل دست نزدم و یک بار با نرم افزار فایل زیلا تمام پوشه ها رو بر روی هاستم آپ کردم اما همین ارور رو داد
محتویاتی که آپ کرده بودم رو پاک کردم و دوباره همه رو زیپ کردم و مستقیم از طریق سی پنل بر روی هاست آپ کردم و اکستراکت کردم اما باز همون ارور رو داد
این تمام کاری بود که انجام دادم
این هم آدرس سایتم : www.iran-moshaver.com
خواهش میکنم که راهنماییم کنید
ممنونم
www.iran-moshaver.com
پاسخ
فایل config در دایکتوری inc هست. اونجا دنبالش گشتین؟؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
بله
فقط یکم فایل اونجا هست به نام configh.default که وقتی با نوت پد بازش میکنم خالیه
حتی داخل کل پوشه 1.6.5 رو سرچ کردم و فایل config.pho.new وجود نداشت

[تصویر:  9mmj1lvvhhwkw7hf3g6.jpg]
www.iran-moshaver.com
پاسخ
دوست عزیز همین فایل config.default رو به config تغییر نام بدین و کار نصب رو ادامه بدین. اطلاعات دیتابیس در جریان نصب وارد فایل config میشن

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۹، ۰۲:۴۸:۲۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان