هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه هاست و دامین رایگان
Smile 
درود
با تشکر ویژه از جناب پارس که اجازه این فعالیت رو دادن.Heart
قوانین:
قوانین اصلی سرور و VistaPanel
- سرور های موجود ، سرور های قدرتمند ، امن و پایداری هستند که :
* نصب اسکریپت ها و سیستم مدیریت محتواهای null شده بروی سرور های موجود غیر مجاز است و در صورت مشاهده موجب بسته شدن سایت شما می شود
* نصب انواع آپلود سنتر ، یا آپلود فایل های غیر مربوط به ساخت سایت بر روی هاست های رایگان غیر مجاز است
* آپلود فایل ها شخصی به قصد گذاشتن فایل برای دانلود ، غیر مجاز می باشد
* فشار آوردن به سرور های موجود تحت هر شرایطی غیر مجاز و موجب به بسته شدن سایت شما می گردد
* سایت هایی که بازدید بسیار زیادی دارند ، به سرور های هاست رایگان فشار خواهند آورد . لذا توصیه می شود سایت ها با بازید روزانه + 15000 را بروی هاست های رایگان نسازید ، ما هیچ گونه مسئولیتی در مورد فشار آوردن سایت های پر بازدید به سرور و در نهایت بسته شدن آن ها نداریم.
* سایت های ساخته شده باید حداقل در ماه 5 بازدید داشته باشند . در صورتی که سایت شما در ماه کمتر از 5 بازدید داشته باشد ابتدا غیر فعال و سپس حذف خواهد شد
* ما مسئول حفظ اطلاعات بر روی هاست های رایگان نیست و لازم است مدیر هر سایت خودش اقدام به پشتیبان گیری از سایت خود بکند.

قوانین اصلی ما
- ما ضمن دفاع از آزادی قلم کاربران ، از آن ها در خواست می کند تا وب سایت ها و نوشته های خود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بنا کنند و از نوشتن مطالب و ساختن وب سایت های خلاف قوانین کشور جدا خودداری نمایند

- وب سایت های ساخته شده بر روی سرورهای ما نباید محتوای غیر اخلاقی شامل تصاویر ، داستان ، کلیپ و فیلم ها مستهجن باشند . در صورت اقدام به ساخت چنین سایت هایی علاوه بر بسته شدن وب سایت ، IP سازنده سایت به مراجع قانونی تحویل داده خواهد شد .
- وب سایت های ساخته شده بر روی سرورهای ما نباید محتوای سیاسی با مضمون بر اندازی نظام کشور باشند و از توهین به شخصیت های سیاسی جدا خودداری نمایید

قوانین و نکات الحاقی مدیر :
ضمن آرزوی موفقیت برای شما توجه شما را به قوانین زیر جلب می کنم
- مدیریت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت های ساخته شده در این سیستم ندارد و حفظ اطلاعات سایت مربوط به صاحب سایت می باشد
- دامنه parsegig.0lx.net برای همیشه شارژ شده است و ادامه فعالیت ما منوط بر ادامه فعالیت شرکت بایت هاست می باشد
- بایت هاست شرکت بزرگی است و نزدیک به یک میلیون سایت بروی سرور های آن قرار دارد ، پس امکان پیش آمد مشکل و قطع فعالیتش نزدیک به صفر می باشد
- ما به شما پیشنهاد می کند که اگر در ابتدای راه هستید و می خواهید یک وب سایت داشته باشید از هاست های رایگان ما استفاده نمایید ، هاست رایگان به هیچ وجه میزبان مناسبی برای سایت های پر بازدید و بزرگ نیست!!

از هاست های رایگان ما فقط برای ساختن سایت استفاده نمایید

مدیران هیچ گونه مسئولیتی در مورد سایت های ساخته شده ندارند

^ ما از شما می خواهید تا قوانین و نکاتی که در بالا ذکر شد را در خاطر بسپارید ، تا هم شما از خدمات ما لذت ببرید و هم ما بتوانیم خدمات خود را با کیفیت تر ارائه کنیم.

پیشنهاد ما

هاست های رایگان ما از نظر کیفیت و امنیت بهترین هستند و برای شروع به کار شما بهترین گزینه هاست رایگان ما است .ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر در ابتدای راه هستید و یا اگر قصد دارید سایتی راه اندازی کنید ابتدا با هاست رایگان شروع کنید و بعد از کسب تجربه های لازم حتما به سراغ هاست های حرفه ای و پولی بروید . پس در هاست رایگان سعی کنید پیشرفت کنید و بعد از پیشرفت حتما سایت خود را به هاست های حرفه ای و پولی منتقل کنید.

نکته:
ما تحت حمایت هیچ سایتی نیستیم .ما تنها ارائه کنند برخی از خدمات رایگان ByetHost بوده است و افرادی که از خدمات ما استفاده می کنند باید بدانند که ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها نداریم و فقط در معرفی برخی سرویس های رایگان و غیر رایگان موجود در اینترنت فعالیت می کنیم . ما فقط ارائه دهنده برخی خدمات دیگر سایت ها هستیم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده ، سود ، زیان . ضرر خدمات ارائه شده نداریم .

مشخصات سرویس های رایگان :
• ارائه 300 مگابایت فضاي وب
• ارائه 6 گيگابايت پهناي باند ماهانه
• اختصاص 3 عدد ديتابيس MySQL ( فضای هر دیتابیس : 50 مگابایت )
• اختصاص 6 عدد Subdomain ، Parked Domain و Addon Domain
• کنترل پنل vPanel فارسي و انگليسي
• مدیریت دیتابیس phpMyAdmin
• اختصاص آدرس اينترنتي ويژه (http://www.You.parsegig.0lx.net) و (http://www.You.mybb-iran.co.cc )
• پشتیبانی از MX Record و CName Record
• امکان اتصال دامنه ( Domain Parking ) و افزودن دامنه ( Addon Domain )
• پشتيباني از php5 ، html و ديتابيس MySQL
• امکانات جانبي Fantastico و Automatic Installer ، نصب سريع سيستم
• بدون تبليغات !
• نسخه php سرور ها : 5.2.10
• نسخه MySQL سرور ها : 5.0.84
• نسخه Apache سرور ها : 2.2.12
• پشتیبانی از CURL و Socket
• php Safe Mod = OFF
• سوکت های Register Globals, Display Errors و ... از طریق فایل htaccess. قابل تنظیم هستند.
• حداکثر حجم فایل قابل آپلود از طریق FTP : چهار مگابایت
• حداکثر حجم فایل قابل آپلود از طریق php و FileManager کنترل پنل : دو مگابایت
• فایل هایی با پسوند exe. غیر قابل آپلود هستند.

سفارش هاست رایگان:
دوستانی که تمایل به استفاده از این سرویس رو دارند یک آدرس جیمیل (Gmail ) + نام دامنه مورد نظرشون را به بنده پیام خصوصی کنند.

نکته:
1-برای ثبت هاست حتما از جیمیل (Gmail) استفاده کنید.
2-نام دامنه شما باید شامل (a-z) و (9-0) و (_) باشد و قبلا ثبت نشده باشد.
3-دامنه (mybb-iran.co.cc) رایگان می باشد و تا تاریخ 2010-11-20 فعال می باشد!!
4-در موقع سفارش پسوند دامنه فراموش نشود. مثال :mehdi.mybb-iran.co.cc
5-بنده اصلا قصد تبلیغ نداشتم و ندارم و فقط دوست دارم به دوستان خودم در این انجمن کمک کنم.

بازم از جناب پارس و شما دوستان تشکر می کنم.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱، ۱۹:۵۰:۳۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱، ۱۹:۵۹:۳۶ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۱، ۲۱:۳۷:۲۱ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۸، ۲۱:۲۶:۵۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۲:۰۳:۵۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۵/۴، ۱۹:۳۰:۱۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۱:۵۳:۰۲ صبح) ، مولانا (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۲۰:۲۹:۲۶ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۵، ۰۴:۳۶:۱۱ صبح) ، hadei (۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۲۱:۱۴:۴۵ عصر) ، kamy_r (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۱:۰۴:۳۸ صبح)
سلام دوست من و سلام دوستاي ديگه من
من چون اصولا آدم ركي هستم مي خوام اين مطلب رو بفرستم، اميدوارم راستي هميشه بابرجا باشه.
اولا دوست عزيزممون AR@KST@R چون خوندم كه:
نقل‌قول: 5-بنده اصلا قصد تبلیغ نداشتم و ندارم و فقط دوست دارم به دوستان خودم در این انجمن کمک کنم.
گفتم شما هم احتمالا از اين مطلبي كه دارم مي نويسم ناراحت نمي شين. چون قصدتون كمكه.
دوستان عزيز همين هاست رايگاني كه جناب AR@KST@R براتون نوشتن ما هم ارائه مي ديم با اين تفاوت ها كه:
1- آدرس ويژه اينترنتي شما you.hashtbandi.com و هميشگي هستش.
2- تعداد ديتابيس ها هم 7 تا هستن.
3- براي ثبت نام نيازي به دادن مشخصات من نيست بلكه مي توانيد به صورت خودكار ثبت نام كنيد:
www.hashtbandi.com
4 - مورد چهار ندارهBig Grin
اما اينا رو نگفتم كه غير مستقيم تبليغ كرده باشم، فقط به عنوان مقدمه بود كه يه چيزي رو به شما بگم.
اونم اينه كه اين هاست رايگان مال من نيست و مال جناب AR@KST@R و مال كساي ديگه كه ارائه مي دن نيست.
بلكه ما به عنوان نماينده byet host انگلستان اين سرويس ها رو ارائه مي ديم.
و به عنوان نمايندگي هاست، به نسبت مقدار هاستي كه مي خوايم ارائه بديم بايد مبلغي ماهيانه به byet host بپردازيم.
به جز يك پنل نمايندگي، اونم پنلي هستش كه free هست و من و جناب AR@KST@R وشايد دوستان ديگه داريم ارائه مي ديم.
تفاوت پنل بنده با پنل جناب AR@KST@R اينه كه من يه دامين خريدم و به سرويس اضافه كردم. تا سرويس من زير مجموعه سايت www.0lx.net نباشه.
================
اينو گفتم كه بدونين قضيه از چه قراره و اون محدوديت ها هم با ارتقاي اكانت برداشته مي شن.
==============
و اما نتيجه گيري آخر...
اگه دوست داريد خودتون هاست رايگان ارائه بدين و يا لااقل مثل من كه هاست رايگانم اختيارش دست خودمه، خودتون از هاست رايگان خودتون مي خواين استفاده كنيد راهش از اينجا ميره:
http://myownfreehost.net/signup.php
يه ثبت نام كوچيك.
اميدوارم كه كامل گقته باشم.
در ضمن يه نكته به جناب AR@KST@R عزيز، اگه مي خواي ديتابيس هايي كه ارائه ميدي بيشترشون كني، بايد وارد پنل مديريت هاست در panel.myownfreehost.net بشي و اونجا اين كار رو انجام بدي.
==========
در ضمن دوستان من سايتم رو اول روي هاست رايگان راه اندازي كرده بودم حالا منتقلش كردم ولي هيچ عضوي از زمان انتقال اضافه نشده، خودمم دارم براي دلخوشي خودم عضو الكي اضافه مي كنم.
كسي نيست كمكم كنه؟؟؟؟؟؟
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
سلام نه چرا ناراحت بشم.Tongue
بله این مطلب مال خیلی وقت پیشه و الان ما هم 7 تا دیتا بیسم میدیم.
بقیشو حال و وقت ندارم جواب بدم بیخیال (هاست رایگان ارزش این همه نوشته رو نداره).
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۱:۵۴:۳۳ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۲:۰۰:۵۳ عصر)
هاست رایگانی هست که مجموعه ی ایران شاین رو تحمل کنه ؟!
متاسفانه با سرور به مشکل خوردم یه فایل به من داده به عنوان بک آپ و گفته هرری !!!
همین یکماه پیش هم به عنوان ارتقاع میان دوره ای از من پول گرفتا !
اصلا" الان جواب نمیده فقط بعده 5- تا تیکت و ایمیل بهم گفت احمق !
من یک ریال هم پول ندارم چند روز دیگه هم اعزام به خدمتم چیکار کنم ؟
پاسخ
رضا بهترین اینه چون سی پنله ولی به علیرضا بگو هر روز بک آپ بگیره:
http://sepidfa.com/
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۲۲:۳۶:۰۸ عصر)
سپیدفا با بعضی از ای پی ها مشکل داره
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۲۲:۳۶:۱۹ عصر)
ممنون ، من قصد ندارم که دوباره تالارم رو راه اندازی کنم دیگه خسته شدم.
اگه کسی باشه که هاست داره و میخواد راه اندازی کنه یه انجمن من حاضرم که باهاش یه معامله کنم !
همه چی از من ! هاست فقط هاست از اون همین !
من هزینه دامنه رو میدم یعنی دادم اما هزینه ی هاست رو نمیتونم بدم.
فرصتمم خیلی کمه..
الانم فقط یه جارو میخاستم که اتتقال بدم که فقط اطلاعاتم توش باشه همین !
--سپیدفا هم برای من باز نمیشه.
پاسخ
انجمنتون چند عضو داره

چه تعداد بازدید
پاسخ
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۱:۴۷:۳۷ صبح)AR@KST@R نوشته است: سلام نه چرا ناراحت بشم.Tongue
بله این مطلب مال خیلی وقت پیشه و الان ما هم 7 تا دیتا بیسم میدیم.
بقیشو حال و وقت ندارم جواب بدم بیخیال (هاست رایگان ارزش این همه نوشته رو نداره).

من یک ماه پیش یه بار این بحثا پیش کشیدم
یکی فحش بهم داد
یکی 50 درصد اخطار داد
یکی تهدید به هکم کرد

خلاصه دهنما خودی و غریبه سرویس کردند
منم گفتم به ...................
پاسخ
هفده هزارو دویست نفر .. حالا چند نفری بیشتر رو نمیدونم !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,851 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi
  دریا هاست ارائه بهترین خدمات هاست و دامین habib1012 11 3,829 ۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۴:۳۷:۱۷ عصر
آخرین ارسال: arianik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان