هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تغییر پوسته و پلاگین ها
من هر موقع که پوسته انجمنم رو عوض میکنم هیچکدوم از پلاگین ها کار نمیکنن (در صفحه اصلی و سایر مکان ها نیست ) اما از قسمت پلاگین ( در پنل مدیریت ) همه فعالن باید یه سری غیرفعال کنم و دوباره فعال کنم که بیان

چطوری میتونم درستش کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۵:۲۰:۲۰ عصر)
این مشکل نیست !

همه با این مورد روبرو هستند ! فکر نمی کنم راهی برای بر طرف کردنش باشه !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۵:۲۹:۲۷ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۹:۵۰:۱۹ عصر)
یعنی به هیچ عنوان درست نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۵:۲۹:۲۹ عصر)
شما وقتي يه پلاگين رو فعال ميكني متغيرها و كدهاش توي قسمتهاي مختلف پوسته پيش فرضتون وارد ميشه. وقتي پوسته جديد قرار ميدين اين متغيرها و كدها ديگه تو اين نيستن كه پلاگينها كار كنن. تنها راهش اينه كه بفهمي پلاگين مورد نظرت چهكدهايي رو به كدوم قسمت اضافه ميكنه و بري اضافه كني
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۴۳:۳۵ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۹:۵۰:۰۸ عصر)
یعنی اینکه اون کد ها رو توی پوسته مورد نظر بذارم که وقتی پوسته رو عوض کردم پلاگین ها هم توی اون پوسته باشن درسته

نمیتونین بگین کجا ها هست
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۹:۵۸:۲۶ عصر)
دقيقاً
بستگي به نوع پلاگين داره بايد ببيني عملكرد پلاگين مربوط به كدوم بخشه. مثلاً آمار كامل تاپيك يه سري كد رو به showthread اضافه ميكنه.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۳، ۲۰:۵۶:۳۰ عصر) ، mihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۲۲:۴۹:۴۳ عصر)
آیا تاپیکی هست که توی اون کار هرکدوم از پلاگین ها رو نوشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۲۲:۴۹:۴۸ عصر)
خير خود تاپيك پلاگين رو كه بخونيد متوجه عملكرد پلاگين ميشيد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۲۳:۲۲:۲۳ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۴، ۱۲:۴۵:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان