هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه
خوب توی فوتر بذارین از نظر ظاهری هم هیچ فرقی نمیکنه
با IE تست نکردم ولی با کروم کار میده خودم دارم استفاده میکنم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۴۹ عصر)
مشکل که فقط +1 نیست قبل از اینکه از این کد هم استفاده کنم ادیتور با IE داشت هنوز هم نتونستم راهی واسش پیدا کنم
HuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۵۱ عصر)
مشکلی که من می گم یکیش اینجا مطرح شده:
http://community.mybbiran.com/thread-650...D9%84+1%2B

ظاهرا اینجا بچه ها دنبال یه ادیتور دیگه هستند

http://community.mybbiran.com/thread-6519.html
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۵۲ عصر)
این ادیتور مامبو که هماهنگ کردن که باید HTML رو فعال کنیم که خیلیها توصیه نمی کنن .
واقعاً نداشتن یه ادیتور حرفه ایی واسه یه CMS نوبره من یکی از وقتی که انجمن سایت رو زدم از mybb زده شدم نسخه سایتم با جوملاست ادیتور پیشفرض خودش که حرف نداره حالا اونایی که جدا نصب می کنی به کنار.
ولی mybb دریغ از یه ادیتور حرفه ایی هرکدوم یه مشکل دارن هیچکدوم هم با IE سازگار نیستند در حالی نزدیک 50% کاربران از این مرورگر استفاده می کنن بخصوص کاربران ایرانی .
من یکی که اگه انجمن رونق بگیره فوراً میرم VB
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۹:۲۰:۵۶ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۵۳ عصر)
دوستان دارم روی اصلاح چند تا نقیصه ش کار میکنم. پس فعلا به کسی نمیفروشم.
اگر کسی از دوستان مای کد جذابی چیزی سراغ داره که فکر میکنه باید اضافه بشه بگه تا بررسی کنم.
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۰:۱۲:۳۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۲، ۰۱:۵۰:۲۲ صبح)majid1605 نوشته است: این ادیتور مامبو که هماهنگ کردن که باید HTML رو فعال کنیم که خیلیها توصیه نمی کنن .
واقعاً نداشتن یه ادیتور حرفه ایی واسه یه CMS نوبره من یکی از وقتی که انجمن سایت رو زدم از mybb زده شدم نسخه سایتم با جوملاست ادیتور پیشفرض خودش که حرف نداره حالا اونایی که جدا نصب می کنی به کنار.
ولی mybb دریغ از یه ادیتور حرفه ایی هرکدوم یه مشکل دارن هیچکدوم هم با IE سازگار نیستند در حالی نزدیک 50% کاربران از این مرورگر استفاده می کنن بخصوص کاربران ایرانی .
من یکی که اگه انجمن رونق بگیره فوراً میرم VB

نسخه WYSIWYG Editor با IE کار می کنه. شاید ادیتور ها خیلی عالی نباشند . اما من از این نسخه راضی هستم. بهر حال توی انجمن ساز های رایگان بنظر من MYBB خیلی خوبه .
کسی منکر این نیست که VB بهتره اما MYBB هم خوب داره رقابت می کنه. من کم کم با مای بی بی راه افتادم و ترجیح می دهم با انجمن سازی کار کنم که بهش تسلط دارم و تا حدی می تونم از پس مشکلاتش بر بیام.
ضمن اینکه توی محصولات اوپن سورس و رایگان یه حس همکاری هست که لذت بخش هست
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۴:۵۹ عصر)
خب، من هم این ادیتور اصلاح شده رو روی انجمنم نصب کردم.

من بیش از یک سال بود که از همین نسخه ادیتور پیشرفته استفاده میکردم و مشکلی نداشتم. ادیتور ضعف هایی داشت که قابل چشم پوشی بود. اگر چه برام جای تعجب داره که بعد از این همه مدت این ادیتور آپدیت نشده...

من این ادیتور رو امروز روی سایت نصب کردم، کار کردم و تست شد. همه چی عالی کار میکنه! مشکل به هم ریختگی ادیتور در پیغام پروفایل که به علت کمبود فضا هم وجود داشت حل شد.

در کل دست جناب carrow درد نکنه!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۲:۱۸:۲۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۵:۰۱ عصر)
دوستان تقریبا اصلاحیاتی که مد نظرم بود رو انجام دادم و تقریبا کارش داره تموم میشه.
اگر نظری چیزی دارین بگین.
یکی از مشکلاتی هم خیلی ها رو اذیت میکرد این بود که وقتی پاسخ سریع پیشرفته رو نصب میکردین اسکرول میافتاد براتون.
اون رو هم تونستم حل کنم Big Grin و اسکرول حذف میشه دیگه.
پاسخ
 سپاس شده توسطkamkar (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۱:۴۶:۰۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۰۲:۱۳:۳۲ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۵:۰۲ عصر)
سلام

دوست عزیز آیا گزینه زیر که با فلش مشخص کردم هم برای قرار دادن صفحات وب ، در اصلاحیه وجود داره ؟

( اگر نیست ، امکان اضافه کردنش هست ؟ )

[تصویر:  13156908291.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۵:۳۵ عصر)
سلام.
من متوجه نشدم. میشه دقیقا بگید کارکردش چیه ؟
و آیا مای کد یا پلاگین یا چیزی دربارش سراغ دارین یا نه.
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۲۵، ۲۳:۵۵:۵۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor Pars 527 521,054 ۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۷:۱۳:۱۹ صبح
آخرین ارسال: !Omid StaR!
  [نسخه تست] ادیتور کامل و پیشرفته بتا 3 Pars 86 51,584 ۱۳۸۹/۱۱/۱۴، ۱۸:۱۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: arakueed

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان