هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن شمارش گر صفحات
سلام شاید عنوان خوب نباشه ولی میخواستم ببینم باید چکار کنم تا این شمارش گر صفحات بالای هر صفحه هم نمایش داده بشه یه سری از قالب ها دارن ولی قالب دیفیت اینو نداره
این شنارش گر عکس رو میگم

[تصویر:  a58_www.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۰:۳۰:۳۹ صبح)
من از ديفالت استفاده ميكنم هم بالاي تاپيكا هست هم پايين
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۴۳:۱۰ عصر)
خوب از من نداره
باید چکار کنم بیاد
پاسخ
متغيرش {$multipage} هست كه بصورت زير قرار گرفته:

کد php:
    <div class="float_right">
        {
$multipage}

</
div

اگه فقط پايين هست و ميخواين بالا هم قرار بگيره كدهاي بالارو توي showthread قبل از كدهاي زير قرار بدين:

کد php:
    <div class="float_left">
        {
$newreply}
    </
div>
    {
$ratethread
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۰:۳۵:۱۲ صبح) ، alimasumi (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۳:۵۱:۴۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن پاپ آپ برای1.8 p30danesh 0 1,176 ۱۳۹۳/۱۰/۲، ۲۳:۲۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: p30danesh
  درخواست آموزش قرار دادن پیشوند موضوع در پلاگین آمار پیشرفته Advanced Statistics darya1012 9 5,425 ۱۳۹۲/۶/۶، ۱۴:۴۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: darya1012
  درخواست آموزش قرار دادن نقل قول به صورت پیشرفته darya1012 11 8,144 ۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۳:۲۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: darya1012
  درخواست آموزش قرار دادن تگ در ادیتور پیشرفته darya1012 1 2,114 ۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۵:۴۴:۱۷ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  درخواست آموزش قرار دان پست اول در تمامی صفحات farhad 3 2,410 ۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۱:۳۰:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Mt edition
  در خواست آموزش قرار دادن شمارشگر amirdk 1 3,626 ۱۳۸۹/۲/۳، ۱۲:۴۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: sia1
Rainbow درخواست آموزش قرار دادن تبلیغات در وسط پستها payamsamadi 6 8,341 ۱۳۸۸/۱۲/۱۷، ۱۰:۳۷:۳۹ صبح
آخرین ارسال: pl_ugin
  درخواست آموزش قرار دادن group images Amin_vbp 15 10,558 ۱۳۸۸/۱۲/۶، ۰۲:۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: jalal.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان