هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه انجمن به طور طبیعی بعد از چه مدت فعال میشه؟
بیش از سه ماهه انجمن دارم. الان پیچ رنکم تو گوگل 1 شده. ولی هنوز اعضا زیاد نشدن هیچ، هر روز دو سه تا اسپمر خارجی عضو میشن و تبلیغ میذارن. رنک 1 دارم ولی فقط اسپمر نصیبم میشهUndecided
پاسخ
.....یک قرن بعد: آقا چه کنیم؟ اگه مطلب نداشتم که رنکم صفر بود. قبلا یه سایت شخصی با همین رنک داشتم 800تا عضو داشت!!!
پاسخ
درود

انجمنتون یه سری مشکلات داره !

یکی اینکه دومین شخصی نیست

دوم اینکه فوتر خیلی داغونه همه فرار می کنن

3 فعالیتتون خیلی کمه

دیروز فقط 1 پست ارسال شده !

در اصل انجمن خوابیده

شما اول باید خودتون روزانه چندین مطلب ارسال کنید تا بعد از مدتی یوزر جذب بشه !

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۴۳:۱۳ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۳:۵۷:۱۰ عصر)hosebr نوشته است: سلام
راستش من حدود سه ماهه انجمنم رو افتتاح کردم و تا الان فقط 30 نفر عضو دارم.که از این تعداد فقط 10 نفرشون فعالن. با اینکه فعالیتم هم خوبه ولی به زور 10 تا کاربر فعال دارمConfused
اخیرا تبادل بنر هم انجام دادم و تو خیلی سایت ها و چت روم ها تبلیغ کردم ولی تاثیری نداره.
اینجا هم چند تا مطلب درباره بازدید خوندم ولی هنوزم تعداد کاربرا خیلی کمه.

آیا این طبیعیه که بعد از سه ماه این وضعیت رو داشته باشم؟ یا یه جای کارم میلنگه؟
خواهش میکنم راهنمایی کنیدSad
ممنون
سلام دوست عزیز

این تجربه منه و نمیدونم که موفق بودم یا نه! ولی همه میگن که موفق بودم و میتونید آمار آلکسا را هم بینید.

برای پیشرفت نیاز به خیلی از کارهاست:که بهترینها را براتون مینویسم:

1- ایده جدید در انجمن(ایده من تهیه فایلهای کتابهای مرجع بصورت فایل صوتی برای اولین بار در ایران)

2- انجمن تخصصی یک کار باشه(انجمن فقط شهرسازی و معماری است)خیلی از انجمنها کامپیوتر و روانشناسی و... است که خوب نمیشه همه را فعال نگه داشت و بعد از مدتی کاربر کم میشه

3- پیداکردن سایتهای خیلی مطرح و با بازدید بالا و رنک زیر 100 مرتبط و یا اون سایتها انجمن شما را داشته باشند و فعالیت در اون انجمن ها و دادن لینک به انجمن شما(از pars عزیز تشکر میکنم که این مطلب را از ایشون در ارسالی یاد گرفتم)

4-کذاشتن مطالب مفید و منحصر به فرد که در کمتر انجمنی باشه

5- اینو فقط به شما میگم چون به نظرم خیلی مهمه و حیاتی
دوستان با کاربراتون ارتباط برقرار کنید و به اونا اعتماد کنید شاید باور نکنید که شاید یک کاربر 20 تا کاربر بیاره(یه مثل داریم که میگن کار خوب کار میاره)

6-اگه خواستید ادامه را میزارم برای پست بعدی اگه خوشتون اومده ادامه دارد.........

فقط اینو بگم که من در ثبت نامم همه اطلاعات را میگیرم اعم از شماره تلفن- آدرس-شغل-مدرک-و......که اگه خودم جایی برم شاید ثبت نام نکنم ولی جون مطالب مفید دارم روزی حداقل 20-40 کاربر میگیرم .(اگه الان رفتید و کاربر ثبت نامی امروز کمتر از 20 بوده بخاطر این بود که صبح امروز سرور مشکل داشت و 5 ساعت سایت بالا نمییومد.)

ادامه دارد.......

[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۴۳:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۳:۲۹:۴۸ عصر)
ممنون از دوستان عزیز khp و iranshahrsaz
فقط من یه چیزو متوجه نشدم.مشکل فوتر چیه؟ منظورتون قسمت گروه های کاربریه؟ من هرکاری کردم فهمیدم این قسمتش فقط با IE سازگارهUndecided
از دوست خوبمون iranshahrsaz هم میخوام که بقیه موارد هم بگه.
ممنونBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۵۴:۱۱ عصر)
تاپیک سازگار کردنش هست !

میتونید با همه مرورگرا سازگارش کنید !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۵۶:۲۷ عصر)
درود............نه اصلا خوب نیست.

بزای اینکه انجمنت سریع و خوب جمع و جور شه این کارارو انجام بده:

1-اصن تالار هارو اصلا کپی نکن و ببین که خودت اگه بخوای چیزی تو یک موتور جستجو جستجو کنی چی مینویسی
2-بیشتر مطالبتو از سایت های پر بازدید بگیر و حتما تغییرشون بده البته با ذکر منبع
3-خود مدیر اگه فعال نباشه مطمئنا کاربراش هم فعال نخواهند بود پس سعی کن هرروز فعالیت کنی
4-تا وقتی که بازدیدات زیاد نشه مطمئن باش عضوات هم زیاد نمیشه
5-تبلیغات کلا حرف مفته..........
6-انجمنت باز نمیشه :d
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان