هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند خرید انجمن
(۱۳۹۰/۳/۳۱، ۲۰:۲۰:۱۴ عصر)alimasumi نوشته است: تالار گفتمان خوانساری ها رو 1 میلیون میفروشم
1900 کاربر
48000 ارسال
10 تم
30 افزونه
و.....
البته میدونم خریدار نیستی همینجوری قیمت رو دادم ولی کمتر این نمیفروشم

خریدار هستم ، عزیز ، منتها نه به این قیمتها ، من تا حدود 200 هزار تومان هم انجمن خوب و فعال خریدار هستم ، البته اگر نشد ، انجمنهای 30 یا 40 تومانی هم هست ، خودم هم میتوانم رایگان راه اندازی کنم ، منتها خواستم اماده ان را بگیرم ،

البته انجمن شما را نمیشود خرید ، حد اقل 1 ماه شبانه روز باید وقت بگذاریم تا پستها را بخوانیم و تغیرات دلخواه را بدهیم و....

انجمن در همان حد 100 کاربر و نو پا بهتر است ، تا هفته آینده اگر پیدا نکردم ، حتما خودم راه اندازی میکنم ف و همین جا نیز لینک میگذارم.
ما یک تیم هستیم که اسپانسر های خوبی هم داریم ، به همین خاطر دنبال انجمن هستیم.
حالا هر کسی واقعا قصد فروش دارد ، پیغام بدهد ، همین انجمن رزمی را 20 هزار تومان خریداری کردم ، و تا یک ماه بعد کاربران را خواهید دید که چقدر میشوند.

پاسخ
درود !

شما که این توان مالی رو دارید ! بهتر نیست که اسپانسری انجمن های دیگه رو قبول کنید ! ؟

البته این فقط یه پیشنهاد بود ! اما با این کار هم به انجمن ها برای حرفه ای شدن کمک میکنید و هم در طولانی مدت خودتون سودشو می بینید !

موفق باشید HeartHeart
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
سپاس از شما و پیشنهاد تان ،
البته بیشتر ترجیح می دهم که عنان کار دست خودم باشد ، همه چیز به مالی ختم نمیشود.
مثل اینکه به آقای نجفی پور بگویید ، در ماه هر چه در امد دارید من میدهم ولی انجمن را در اختیار ما قرا بدهید
ولی عشقی که او به این کار دارد فراتر از مادیات است ، بنده هم دوست دارم انجمن برای خودم باشد
البته در حال طراحی سایت هستیم منتها از الان دارم انجمن را اماده میکنم ،
نظر شما هم متین است دوست عزیز. بسیار ممنون هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۱، ۰۰:۵۹:۰۹ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۰:۲۱:۳۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۱:۴۱:۴۹ صبح)
انجمن ریزش فورخته شد
کنترل کامل انجمن با 2 گیگا بایت هاست + 66 مگا حجم اشغالی خود انجمنCool
40 هزار تومان
دامین های دیگه از قبیل Chat & upload و ....
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۶:۲۳:۲۸ عصر)
بنده خریداری کردم Big Grin البته باز هم مال خودش هست فرقی نمیکند. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۷:۲۶:۴۷ عصر)
دیگه صاحبش شمایید
منظور خاتمه دادن بود به تاپیک
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
[size=xx-large][color=#0000CD]ازانجمن من دیدن نماییدمایل بودیدقیمت خوبی میدم
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۳، ۰۲:۲۳:۵۹ صبح)baloochs نوشته است: [size=xx-large][color=#0000CD]ازانجمن من دیدن نماییدمایل بودیدقیمت خوبی میدم
ایشون انجمنشونو خریدن.
تموم شد
به این تاپیک خاتمه بدهیدBig Grin
پاسخ
البته دوستان دیگر هم میتوانند در همین تاپیک به خرید انجمن ادامه بدهند ،
در مورد سایت بلوچ ، خدمت دوست عزیزمان عرض کنم که انجمن خوب و فعالی دارید ، البته فکر کنم قیمتتان بالا نیز هست ، خیلی از دوستان پیشنهاد دادند اما فقط میخواستند قیمت دستشان بیاید ،Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۴/۳، ۱۸:۴۰:۰۰ عصر)
با سلام

http://community.mybbiran.com/thread-5877.html
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان