هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدرود دوستان
به همگی دوستان به قول علیرضا درود عرض میکنم

من دوست نداشتم به خاطر چنین مسائلی تاپیک ایجاد کنم چون اصلا خوشایند نیست و نبوده و فقط اگر هم فعالیتی داشتم به خاطر یه نفر بوده که اسمی هم ازش نمیبرم و اون یه نفر هم من رو نا امید کرد با یه سری کارها
خب من که گرچه اونقدر که مشخص هست کاربر مفیدی نبودم ولی امیدوارم اگر هم کاری رو انجام دادم و حرفی هم زدم همگی بخشیده باشید من رو
من دیگه یا در انجمن مای بی بی ایران حضور پیدا نمیکنم بنا بر دلایل حضور ...و چند موردی که این دو سه روز اخیر تو انجمن مای بی بی ایران ایجاد شده و تغیراتی در انجمن اعمال شده و سعی میکنم از فعالیتم بکاهم تا حداقل اسایش بهتری باشه گرچه مطمئنم مطالبی که من قرار دادم زیاد کمک آنچنانی به کسی نداشتهSleepy
Heart
و یا در صورت حضور خیلی مطالب جداگانه از مسائل حاشیه ای و فقط مرتبط با پوسته قرار میدم که در حال حاضر هم چند پست معمول پایانی رو قرار میدم و دیگه سعی میکنم از فعالیت بکاهم و به طور کلی فعالیت خودم رو نقض کنم دوستان Sleepy

واقعا ممنون از همگی شما که انقدر مهربانانه با شعور به خصوص از مطالبی که قرار داده میشد قدردانی کردین و تشکر و مشورت کردین
مخصوصا جلال عزیز که خیلی ممنونم ازش و همچنین کوین عزیز و کامیار جان که لطف زیادی داشتن

واقعا ممنون از همگی شما دوستان

امیدوارم هر رو بهتر وبهتر بشیدو قوی تر از همیشه و مای بی بی ایران روزی یکی از بهترین مراجع مای بی باشه

من هم به عنوان چند پست پایانی به طور فعلی چند تا پست در موارد پوسته ها قرار میدم لوی در حالت فعلی تا یه مدتی بگذره و ..یا شایدم ...

هیچ وقت راستیتش ارزش نداره که به خاطر یه سری مسائل که در انجمن شده ادم انجمن رو ترک کنه ولی یه سری چیزها هست که دیدن و تحملش برای ادم سخته و حتی باورش هم سخته

بدرود

همگی شاد و سرشار از محبت باشید
پاسخ
ازت سپاس نمیکنمDodgy
چون توی این وضع سایت حالمونو گرفتی!!
به هر حال من هرکاری کردم نتونستم جلوتو بگیرم (تو یاهو)
انتخاب با خودتوIdea
ولی هیچ کس با رفتن شما خوشحال نمیشه!
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۰۲:۳۹:۱۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۱۱:۳۰:۲۲ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۱۱:۳۱:۵۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۱۳:۲۷:۳۴ عصر) ، SaintAnger (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۱۴:۵۹:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان