هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دامین
سلام

من پارسال وقتی انجمن هنوز یه وبلاگ تو بلگفا بود یه دامین آی آر گرفتم که بعد از اماده شدن انجمنم به صورت مای بی بی ، دامین انتقال دادم به انجمن ، چند روز پیش یکسال اعتبارش تموم شد اما این آقا بدون اینکه به من اطلاع بده ده روز دامین قطع کرده !!! بعد از ده تا ایمیلی که تو این مدت بهش دادم ، دیروز ایمیل زده 10 هزار تومن به حساب فلان بریزید!!!!!!! این کار چه معنی داره!!!!!!!

جایی هست که من بتونم شکایت کنم ، یا اینکه راهی وجود داره پیشتیبانی دامینم عوض کنم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

پاسخ
خیر چون شماباید خودتون بدونین که باید کی پول دامین رو بریزین اگه اینطوری باشه باید روزانه به صد ها نفر بگه زود باش وقتت تموم داره میشه
پاسخ
این اولین باریه که میشنوم این حرف!!!!!!!!
ترجیح میدم دیگه دامین آی آر استفاده نکنم ...
پاسخ
چون ایشون گفتن نمیشه یعنی نمیشه؟
با شرکتهای دیگه صحبت کنید واسه دامنتون واسه شکایت هم وقت هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۲:۴۴:۰۹ عصر)
مهلت دامین تموم شده یا دامینو زود قطع کرده من نفهمیدم چی شد
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۲:۴۴:۱۴ عصر)
راستش من یادم نیست دقیق کی دامین و گرفتم فقط میدونم تو همین ماه بود ، ولی اینکه بدون اطلاع قبلی دامین و قطع کنه ، فکر نمیکنم کار درستی باشه ، حتی جواب دادن به ایمیلی که واسش فرستادم 10 روز طول کشید ، خیلی از وبلاگ ها انجمن من و با این دامین لینک کردن ، مجبور شدم چند روز وقت بذارم بهشون بگم لینکمون و عضو کنن البته خیلیا رو هم نتونستم پیدا کنم!!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,850 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان