هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نشدن سپاس
سلام دوستان

من پلاگین سپاس رو نصب کردم و وقتی سپاس رو میزنم همون جا ثبت میشه و نشون میده که سپاس انجام شده

اما وقتی صفحه رو refresh میکنم میبینم سپاس هایی که زدم پاک شدهHuh

مشکل چیه؟
پاسخ
شما از پنل ادمین --- تعمیر و نگه داری ببین همه چیز قابل نوشتن ست و مشکلی نداره
بعدش شمارش سپاس ها رو بزن ببین جواب میده یا نهBig Grin
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۲:۲۷:۱۲ عصر)
نه آقا بازم مشکل پابرجاس
همه او چیزایی رو هم که گفتی دیدم و انجام دادم اما بازم نمیشه

فکر میکنم مشکل از قالب blazz BB باشه.
پاسخ
جالبه ها

من با یه نام کاربری دیگه که به عنوان یه کاربر معمولی بود وارد شدم و سپاس رو که میزدم ثبت میشد و بعد refresh کردنم نشون میداد اما وقتی با نام کاربری خودم که مدیر کل هستش و دسترسی کامل داره وارد میشم و سپاس رو میزنم تو اون لحظه ثبت میشه و نشونم میده اما بعد از رفرش دوباره سپاس من نیس

دوستان یه کمکی چیزی بکنین این مشکل من حل شه
پاسخ
اینم بگم من با مدیریت یه مورد هایی رو میبینم که کسی نمیبینه
نمیدونم چرا عین همین Confused
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۵:۴۲:۴۸ عصر)rizesh نوشته است: اینم بگم من با مدیریت یه مورد هایی رو میبینم که کسی نمیبینه
نمیدونم چرا عین همین Confused

ببخشید منظورتو متوجه نشدمHuh

الان اینی که گفتی جواب بود؟
پاسخ
هیچ کس از دوستان جواب منو نداره؟
پاسخ
سلام
من همین مشکلو عینا دارم
میشه راهنمایی بفرمایید؟ Heart
پاسخ
1- تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید و برای مشکلتون اگر تاپیک محصول مربوطه باز نیست میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید(قطعا سرچ کردید قبل از اینها دیگه)

2- آیا وقتی رفرش میکنید میبیند که ثبت نشده اند؟
  1. اگر سپاس رو بزنید و به صفحه دیگه برید و از دکمه back برای برگشتن به مطلب قبلی استفاده کنید مرورگر از کش استفاده میکنه و به همین دلیل کاری که انجام شده(پست ارسال شده، سپاس انجام شده، تغییر و ویرایش پست پیشین) نمایش داده نمیشه و باید یکبار رفرش کنید.
  2. از مرورگر کروم استفاده کنید. کش مرورگر رو تخلیه کنید و از قسمت ابزارهای تعمیر و نگهداری انجمن> بازسازی کش ها ، تمام کش ها رو بازسازی کنید و سپس تست کنید، اگر همچنان مشکل پابرجا بود بگید.(اگر بعضی مواقع اینطور میشد هم بگید که بعضی مواقع اینطور میشه)
  3. اگر مورد1 نبوده و با مورد2 رفع نشده دسترسی تست کاربر عادی و نمونه ای رو با شات بذارید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۱۴:۱۴:۳۹ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۱۷:۳۵:۵۷ عصر)
سلام. بله خیلی در این مورد جستجو کردم. بازم ببخشید که تاپیک قدیمی رو بالا آوردم.
وقتی روی سپاس کلیک میکنم سپاس انجام میشه و ثبت میشه. اما وقتی صفحه رو رفرش میکنم انگار اصلا سپاس نزدم!!
از گوگل کروم استفاده میکنم. کش مرورگر رو پاک کردم. به تعمیر و نگهداری و بعد بازسازی تمام کش ها رفتم اما ارور زیر رو داد :
Fatal error: Call to undefined method OUGC_Pages::cache_update() in /home/ashpazk1/domains/ashpazkhanoom.ir/public_html/inc/plugins/ougc_pages.php on line 363
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان