هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک !!!!
نه اينجوري نيست مدير سرور ميتونه اطلاعات رو برگردونه به عقب حتي بدون نداشتن پك اپ . مدير سرور خيلي امكانات در دسترس داره مطمئن باش برميگردونه مگه اينكه اون مدير سرور ادم ناتويي باشه و نخواد اينكار رو بكنه .
پاسخ
ممنون

اما میخوام بدونم الان مشکل چیه ؟؟؟؟

توی هاست همه چیز درسته !!!! اما چیزی که نمایش میده انگار انجمن تازه تاسیسه !!!!

کوکی ها رو هم چک کردم درست بود !!
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
ببين با يه مرورگر ديگه تست كن در ضمن ببين ديتابيس اين دوتا انجمن بايد دو ديتابيس جدا از هم باشه . شايد يه ديتابيس رو واسه دو انجمن زدي كه اين در كوكي ها مشكل ايجاد ميكنه و آدرس انجمن و فايل ها روبهم ميريزه . ببين ديتابيس براي اين دو انجمن بايد دو ديتابيس جداگانه باشه نه يكي واسه دوتا . اين مورد رو چك كن و جواب بده .
پاسخ
ممنون

با مرورگر دیگه چک کردم همینطور بود !

در مورد دیتابیس حرفتون صحیحه ! هر 2 یوزر توی 1 دیتا بیس بودن ! اما الان یوزر دوم رو پاک کردم و فقط یوزر اصلی باقی مونده

اما بازم به شکل قدیمیه ! چه تغییراتی بدم که مشکل بر طرف بشه ؟

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
ببين من بهت توصيه ميكنم كه اين انجمن جديدتو كاملا پاك كني و از اول تو ساب دومينت انجمن جديد رو بسازي . البته قبلش حتما يه ديتابيس بساز و طلاعاتشو يه جا بنويس و شروع به نصب و راه اندازي جديد كن .
ببين من يه فايل PDF كامل از نصب نسخه فارسي MyBB درست كردم كه از اول تا آخرش بصورت كامل توضيح دادم چيكار كني . برو لينك زير و از طريق لينك زير دريافتش كن و عين اون انجمنتو نصب كن .
http://zoorasna.com/showthread.php?tid=2...66#pid2566
البته قبلش بايد عضو بشي ولي اگه نخواستي عضو بشي از لينك زير اين فايل رو دانلود كن :
http://www.zoorasna.com/learn/LearnInstallMyBB.zip
پاسخ
ممنون

اما اگه الان برم انجمن جدید رو درست کنم و فردا انجمنو به تاریخ قبل برگردونه که این انجمن جدید هم میپره !

همون فردا میزارم می سازم

ممنون از شما ! HeartHeart

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
خواهش دوست عزيز هر كاري بود بگو چون اين انجمن واسه راهنمائي و حل كردن مشكلات . موفق باشي در پناه خدا
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۱۰، ۲۰:۴۰:۴۰ عصر)
مشکل حل شد و انجمن به ساعت 2 نیمه شب دیشب ری استور شد !

ممنون از همگی

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
خب خدا رو شكر . من كه گفتم مطمئن باش مدير سرور ميتونه حتي در صورتيكه از سايتتون بك آپ نگرفته باشي به تاريخ اعلام شده برگردونه . موفق باشي در پناه حق
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۱:۵۶:۳۵ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۵:۳۹:۰۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان