هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفآ پشتیبانی کنید!
[تصویر:  download.php?img=550148]

[تصویر:  download.php?img=550149]

پاسخ
مدیران پر توان برسید به داد این ناتوانConfusedBlush
پاسخ
من میگم یه کار کنید.

پوسته رو یه بار دیگه کامل از اول لود کنید و پوسته ی مادر رو پوسته ای قرار بدین که هیچ تغییری توش صورت نگرفته باشه.

ببینین بازم مشکل دارین یا نهAngel
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammad6 (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۱۹:۵۴:۵۷ عصر)
باشه اینم یک حرفیه الان میرم امتحان میکنم بازم شما که لااقل یک جوابی دادید اگر هم درست نشه بازم ازتون متشکرم.
بازم همون مشکلو داره و حل نشدهSad
پاسخ
میشه پوسته رو برام شخصی کنید تا روی لوکال هاست خودم تست کنم ؟
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
دوستانی که پوسته اختصاصی میخرن لطفا" برای دیگران ارسال نکنن (حتی برای پشتیبانی) در صورت مشاهده بن میشوند.
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۳:۰۴:۴۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۳:۱۵:۳۵ عصر) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۳:۱۷:۰۰ عصر)
من هر جا پست دادم کسی جواب نداد لطفا به این آدرس برید ببینید ارور واسه چیه

http://www.forum.justinbieberfans.ir/
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۰۳ عصر)AR@KST@R نوشته است: دوستانی که پوسته اختصاصی میخرن لطفا" برای دیگران ارسال نکنن (حتی برای پشتیبانی) در صورت مشاهده بن میشوند.
مگه پیام های خصوصی رو میتونی بخونی؟Big Grinالبته من همچین قصدی ندارمConfused
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۳:۰۲:۰۳ عصر)AR@KST@R نوشته است: دوستانی که پوسته اختصاصی میخرن لطفا" برای دیگران ارسال نکنن (حتی برای پشتیبانی) در صورت مشاهده بن میشوند.
به به چه عجب تشرسف آوردین.آقای نمکی لطفآ مشکل بنده رو حل کنید.فکر کنم 10 دقیقه واستون طول نکشهSleepy

(۱۳۹۰/۲/۲۷، ۲۱:۲۶:۲۰ عصر)carrow نوشته است: میشه پوسته رو برام شخصی کنید تا روی لوکال هاست خودم تست کنم ؟
خیر

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان