هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه الکسا وب سایت شما چنده؟
سلام
دوستان لطفا در این موضوع عنوان انجمن ،الکسا رنک ، و گوگل رنک (اگه گرفتید)، و تاریخ شروع به کار کردن انجمن تونو بنویسید
Heart
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۹:۳۵:۱۶ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۶:۰۹ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۸:۵۰:۴۹ عصر)h0mayun نوشته است: سلام
دوستان لطفا در این موضوع عنوان انجمن ،الکسا رنک ، و گوگل رنک (اگه گرفتید)، و تاریخ شروع به کار کردن انجمن تونو بنویسید
Heart

انجمن دهكده دانش

الكسا : 116,987 در تاريخ 23 ارديبهشت 1390 و در ساعت 8:34

1390/1/1 تاريخ شروع انجمن

به همراه سيستم وبلاگ دهي و نزديك به 50 قالب متنوع

....
پاسخ
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۰:۴۰:۲۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۰:۴۷:۴۵ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۷:۰۱ صبح)
نمی خوام تاپیکو از مسیر اصلی دور کنم

اما واقعا الکسا بدرد نخوره !!!

من رمانی که انجمنمو تاسیس کردم هر روز رتبم تو الکسا بهتر میشد

الان روزی n نفر بیشتر از قبل برام از گوگل بازدید کننده میاد اما رنکم خیلی ضعیف تر از اوایل تاسیس انجمن شده !!!!!
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۲:۱۳:۰۴ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۷:۳۹ صبح)

درسته رتبه الكسا زياد هم اعتباري نداره ، اما الان ديگه وب سايت ها رو با رتبه الكساشون مي سنجند ، اما من نمي دونم چرا بعضي از سايت ها رتبه خوبي كسب مي كنند و خيلي ها هم رتبه خوبي با زيادي بازديد كننده ها كسب نمي كنند .

البته خيلي راه هست براي افزايش رتبه الكسا ، بازديد اتوماتيك و اسكريپت هاي مختلف ، اما من از هيچ كدوم از اين ها براي بالا بردن بازديد استفاده نكردم ، اما كلا نمي شه يك سايت رو فقط با اين چيز ها سنجيد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۳:۲۲:۳۲ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۷:۵۰ صبح)
الکسا صرفا از روی ترافیک تولبارش رتبه میده
البته صرفا رو واضحه که دارم با بزرگنمایی میگم
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۲۳:۲۲:۴۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۱:۰۵:۲۱ صبح) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۸:۱۱ صبح)
رتبه الکسا = تاثیر در گوگل = نشانه ارزش سایت

رابطه مستقیم داره - اگر کسی میگه الکسا بی ارزشه پس گوگل هم بی ارزشه ، هزارتا فریب هست برای بالا بردن رتبه الکسا اما بعد از 3 ماه در لیست سیاه گوگل قرار میگیرد

امتحانش مجانیه ...
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۱:۰۹:۳۰ صبح) ، h0mayun (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۱:۵۳:۴۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۷، ۰۱:۰۵:۲۹ صبح) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۱۷، ۱۱:۳۸:۵۵ صبح)
wow
http://www.alexa.com/siteinfo/yahoo.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۱:۰۶:۵۲ صبح)1STAR نوشته است: الکسا عالیه بهتریه خوبه و همه ارزوشونه رتبشون بالا باشه چون خیلی تاثییر داره تو بازدید

ولی رتبه دادنش مسخرس انصافه خیلی بی انصافیه یه سایت دوروز راه افتاده رتبش 1500 تو ایران یکی 2 ماه راه افتاده چهل برابر اون بازدید و ترافیکش بیشتره رتبش 2100Sleepy

امکان نداره همچین چیزی
Albert Einstein

پاسخ
حسود Big Grin (شوخی)

به عضو ربط نداره شاید ترافیکش بیشتره خوب
رتبه الکسا شما هم خوبه نگران نباش
در ضمن رتبه الکسا خیلی هم دقیقه .کل دنیا روش حساب میکنن
Albert Einstein

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۲:۳۴:۴۹ صبح) ، musicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۱:۲۱:۴۱ صبح)
سایت ایران فان :
1 ماه و 1 هفته

با چند روز قعطی سایت قبل از آن 3100 بودم

ایران : 4,238

جهان : 444,482
پاسخ
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۱۵:۵۵:۵۵ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۱۶:۰۹:۴۷ عصر) ، musicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۱:۲۰:۵۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان