هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار کار با دیتابیس
با سلام . من یه نرم افزار می خواستم که با دیتابیس من ارتباط برقرار کنه و بتوانم آمار های مخصوصی را با نمودار و ... بگیرم . مثلا بتونم یکی از جداول دیتابیس را به صورت فایل اکسل خروجی بگیرم .

راستش من می خواهم اطلاعات اعضا را در یک فایل اکسل خروجی بگیرم ولی دیتابیس اجازه دانلود بیش از حد از آن را نمیده و باید تکه تکه این کاررا بکنم .
می خواهم یک بار دیتابیس رد یک نرم افزار تحت دسکتاپ وارد بشه و از طریق نرم افزار خروجی های لازم را بگیرم.

چند نرم افزار در اینترنت هست و لی نمی دونم من بلد نیستم باهاشون کار کنم و یا مشکل دارند
لطفا اگر اطلاعاعی در این مورد دارید یک نرم افزار معرفی کنید و یا لینک دانلودش را قرار بدید

ممنون
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۰۰:۳۸:۱۵ صبح)
دوستان حرفه ای ،
نرم افزاری پیدا نکردید؟
تو اینترنت هست فقط با دیتابیس کانکت نمیشه
پاسخ
جالبه هیچ کسی در رابطه با این موضوع اطلاعی نداره ؟
پاسخ
من خودم چنین برنامه ای ندیدم!

ولی برنامه نویسی کنید خودتون بهتره...
پاسخ
بهتره به اینجا یه سری بزنید :

http://www.rasekhoon.net/software/show-4443.aspx

کار با بانک های اطلاعاتی توسط ESF Database Migration Toolkit Pro 6.3.19
همواره طراحان و کاربرانی که در زمینه ی طراحی وب مشغول هستند در کار با بانک های اطلاعاتی و مخصوصا در زمینه وب دانلود برنامه نویسی مشکل داشته اند، زیرا کار با ویرایشگر های وب مشکل بوده و محدودیت هایی را برای کاربر ایجاد می کند. نرم افزار قدرتمند ESF Database Migration Toolkit Pro 6.3.19 که آخرین نسخه ی ارایه شده برای این نرم افزار می باشد شما را قادر میسازد با اکثر فرمت های بانک اطلاعاتی کار و به ویرایش مستقیم و غیر مستقیم آنها بپردازید. این نرم افزار پایگاه داده ها شما را قادر میسازد به صورت کاملا حرفه ای و با تمام فرمت های رایج بانک اطلاعاتی از جمله MySQL, SQL Server, PostgreSQL, Oracle, Access, Excel, Paradox, Lotus, dBase, Visual FoxPro, Text کار و به ایجاد و ویرایش آنها بپردازید.
این نرم افزار همچنین دارای بخش ویزارد می باشد که شما می توانید به راحتی هر پایگاه داده بانک اطلاعاتی دیتابیس و با هر فرمتی را با امکانات بسیار زیاد ایجاد و مدیریت نمایید که از بخش های محبوب این نرم افزار محسوب می شود. لازم به ذکر است این نرم افزار پایگاه داده قادر است تمام جداول، مشخصه ها و اطلاعات موجود را مدیریت و ویرایش نماید. این نرم افزار همچنین شما را قادر میسازد تا بتوانید از بانک های اطلاعاتی خروجی های متفاوتی بگیرید و می تواند به عنوان یک مبدل در طرح های بانک اطلاعاتی دیتابیس مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به ابزار بصری و رابط کاربری بسیار ساده و امکانات بسیار بالای آن اشاره کرد که در نوع خود کم نظیر است.این نرم افزار جالب و کاربردی برای طراحان و کاربران وب در وب سایت راسخون مهیای دانلود و منتشر گشته است.

[تصویر:  esf_database_migration_toolkit_pro_58471.gif]

برخی از امکانات و ویژگی های نرم افزار کار با بانک اطلاعاتی:
- رابط کاربری بسیار ساده و و سرعت و گرافیک عالی نرم افزار
- پشتیبانی از فرمت های مختلف بانک اطلاعاتی از جمله MySQL, SQL Server, PostgreSQL, Oracle, Access, Excel, Paradox, Lotus, dBase, Visual FoxPro, Text
- شناسایی خودکار جداول و مشخصه ای موجود در بانک های اطلاعاتی
- قابلیت تغییر مستقیم از طریق اتصال به بانک اطلاعاتی
- بخش ویزارد برای طراحی و راه اندازی آسان بانک اطلاعاتی
- قابلیت تبدیل فرمت های مختلف بانک اطلاعاتی با شاخص قوی
- پشتیبانی از تمام یونیکد از جمله UTF8, LATIN, CP1250, ASCII و غیره
- نصب آسان به همراه کرک معتبر نرم افزار
- سرعت بسیار بالا در اجرا و فرماندهی و مدیریت اطلاعاتدریافت فایل برنامه (31.23 مگابایت )

دانلود :
http://www.rasekhoon.net/software/download-4443.aspx

پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۲۹:۵۰ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۱۵:۵۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۳۳:۴۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۷، ۱۹:۴۸:۵۵ عصر)
عالیه خیلی آسون ارتباط بر قرار میکنه و میتونم تو دیتابسم دستکاری کنمBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۱۸:۵۴ عصر)mkh534 نوشته است: عالیه خیلی آسون ارتباط بر قرار میکنه و میتونم تو دیتابسم دستکاری کنمBig GrinBig GrinBig Grin

دوست عزیز لطفا بگو چه مشخاتی را در برنامه وارد می کنید ؟
مثال بزنید
من نمی تونم وصل بشمHuh

پاسخ
میشه دیتا بیس هم ساخت؟
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
تو گوگل بنویسید

دانلود ftp

اف تی پی رو دانلود کنید میتونید کار کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان