هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ وبگذر : اسکریپت آمارگیر فوق العاده Piwik فارسی شده توسط S-ARM
به نام خدا

در مای بی بی ایران مشاهده کردم که اکثر کاربران در انتخاب بین وبگذر یا پرشین استات با هم اختلاف نظر داشتند. پس متوجه شدم داشتم آمار دقیق سایت خیلی برای دارندگان وب سایت ها امری ضروریه

من پس از استفاده از وبگدر و فهمیدن عیب ها و مشکلاتش رو به پرشین استات گذاشتم ولی متاسفانه پرشین استات هم کم عیب نبود .

به فکر استفاده از آمارگیر شخصی یا اسکریپت آمارگیر کردم
بیش از 30 اسکریپت آمارگیر تست کردم و باهاشون کار کردم ولی در آخر Piwik رو انتخاب کردم

دلیل من برای انتخاب Piwik
  • زیبا و راحتی کار با این اسکریپت
  • محیطی جذاب
  • دقت فوق العاده
  • نمایش آمار زنده سایت
  • عدمکاهش سرعت
  • امکاناتی بی نظیری که واقعا تعجب بر انگیزه
  • آپدیت مدام از طرف سازنده
  • امکان افزونده هزاران سایت و هزاران کاربر
  • تنظیمات حرفه ای برای افراد حرفه ای
  • و . . .
اگه بخوام مزایا Piwik رو بنویسم باید تا شب تایپ کنم :1:

من چند ماه از این آمارگیر استفاده میکردم ولی پس از بحثی که در مای بی بی ایران رخ داد دیدم مثل این که Piwik و یا کلا اسکریپت ها آمارگیر ناشناخته اند

این اسکریپت کامل انگلیسی بود ولی من برای راحتی دوستان شروع به فارسی کردن اسکریپت کردم .

من مترجم نیستم ولی سعی کردم بی مشکل و روون ترجمه کنم .

[/align]
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۲۴:۳۹ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۲۷:۴۵ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۱:۳۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۴:۲۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۷:۳۵:۰۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۱۸:۳۳:۴۴ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۰:۳۷:۴۶ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۱:۵۸:۵۶ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۴۹:۲۱ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۵۶:۰۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۱۹:۱۵ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۴۸:۰۳ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۰۱:۰۷:۲۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۱۴:۳۸:۱۴ عصر)
لینک دمو که چیزی نشون نمیده وابزار را من تست نکردم
فقط یه سوال برای قرار دادن ابزار های آمار گیر از این قبیل کد آمار گیری را باید کجا قرار دهیم؟؟؟؟
پاسخ
پنل ادمین >> قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظز >> footer یعد >> footer

در انتهای کد ها قرار دهید !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۵۰:۱۸ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۱۲:۰۳ عصر)
ببخشید از نظر اینکه بخوایم رو هاستای رایگان نصب کنیم مشکل نداره یک هاست رایگان دارم فضا دیتابس نامحدود داره مشکل ایجاد نمیکنه
پاسخ
نقل‌قول: در رابطه با استفاده از این به عنوان سایتی مثل وبگذر
من توی این اسکریپت قابلیت چند مدیره رو دیدم ولی قابلیت این رو ندیدم که هر مدیر مخصوص بخش خودش باشه
احتمالا باید با کد نویسی قسمتی برای ثبت نام براش درست کرد

ولی توی این نسخه من این قابلیت رو ندیدم

پس نميشه مثل وبگذر ازش به عنوان جذب كاربر براي آمارگير استفاده كرد ؟
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۱۳:۲۰ عصر)mkh534 نوشته است: ببخشید از نظر اینکه بخوایم رو هاستای رایگان نصب کنیم مشکل نداره یک هاست رایگان دارم فضا دیتابس نامحدود داره مشکل ایجاد نمیکنه

نقل‌قول: روی گیگفا نصب میشه ولی اگر بخوای چند تا سایت رو داشته باشی خیلی دیتابیس مصرف میکنه

http://forum.farsclubs.com/thread-1227-p...ml#pid2604

....
پاسخ
من ار وبگذر استفاده میکنم این هفته دیگه خیلی افتضاح شده و شدید سرعت میگیره وخیلی مواقع اصلا نشون نمیده آمار را بقیه هم با وبگذر مشکل پیدا کردن یا من فقط اینجوری شدم؟؟؟
پاسخ
سلام تمامي مراحل رو انجام دادم كد ها رو هم توي فوتر گذاشتم ولي ايكوني چيزي شبيه به وبگذر نيومده ايا چيزي اضافه ميشه اگر ميشه لطفا دقيق بگيد كدها رو كجا بزارم .Big Grin
پاسخ
باید بری توی قالبی که الان پوستش نصبه و قسمت فوتر بزاری اگه بزاری میاد مثه سایت من ببین توی امضام ولی پیشنهاد میکنم بیخیال وبگذر بشین چون خیلی سرعتش کم شده جدیدا
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۸، ۰۳:۰۲:۰۹ صبح)BATI نوشته است: باید بری توی قالبی که الان پوستش نصبه و قسمت فوتر بزاری اگه بزاری میاد مثه سایت من ببین توی امضام ولی پیشنهاد میکنم بیخیال وبگذر بشین چون خیلی سرعتش کم شده جدیدا

درود : دوست عزیز منظور من این سیستم آمار گیری هست که دوست خوبمون گذاشته بودن منظور من اون بود وبگذر نبود . من اون کد رو گذاشتم ولی هیچ تغییری توی فوتر ندیدم . ممنون از راهنماییتون . دوستان کسی هست راهنمایی کنه . Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۸، ۱۲:۴۹:۱۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش اسکریپت سایت ساز رزبلاگ با امکانات فوق العاده baxiran 13 7,304 ۱۳۹۲/۱۱/۱۱، ۱۶:۳۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان