هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] گروه بندی خودکار
باسلام و احترام
چجور میشه به صورت خودکار کاربران گروه بندی کرد که فقط کاربرانی که مثلا حداقل 5 ارسال دارند بتوانند در نظر سنجی شرکت کنند؟
[تصویر:  42a596fc71e1.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطSalma (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۱۹:۲۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۱، ۱۲:۱۹:۳۴ عصر)
گروه بسازید و امکان شرکت در نظر سنجی رو برای گروه های مورد نظر باز بذارید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطSalma (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۱۹:۲۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۱، ۱۲:۱۹:۳۸ عصر)
سلام 2 تا سوال داشتم اول چطور برای هر بخش انجمن یک مدیر تعیین کنم

مثلاً سخت افزار یک مدیر و آیا امکانش هست در همون اجمن چند مدیر اعمال شه ؟

و سوال دوم چطور کاری کنم یک انجمن خصوصی شه و فقط مدیرانی که من تعیین میکنم بتونن داخل شن

من رفتم تو قسمت اجمن بعد سطح دسترسی رو برای مهمان زدن که فقط مثلاً بتونه اسم قسمت رو بیبینه

مثلاً یه بخش داریم به اسم تک نگاه

و میخوام وقتی کاربری و مهمان روش کلیک میکنن بگه شما اجازه مشاهده این بخش را ندارید
.
پاسخ
 سپاس شده توسطSalma (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۱۹:۲۷ صبح) ، saeedn2 (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۱۲:۰۵:۵۸ عصر)
آدرس انجمن؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطSalma (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۷:۱۹:۳۳ صبح)
سلام من هم میخواستم این سوال رو بپرسم چطور برای هر انجمن یه مدیر خاص تعریف کنیم؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۶:۳۱:۳۶ عصر)mhr1 نوشته است: سلام من هم میخواستم این سوال رو بپرسم چطور برای هر انجمن یه مدیر خاص تعریف کنیم؟

انجمن ها و ارسال ها>انجمن موردنظر>مدیرها>نام کاربر یا گروهی که میخواید مدیر باشه وارد کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطzeoos328 (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۸:۵۸:۴۹ عصر) ، mahieman (۱۳۹۲/۵/۲۳، ۲۲:۵۰:۳۰ عصر)
سلام چطور میتونم کاری کنم که اوتار هر کسی که یه پست میزاره یا پاسخ میده بغله پستش بیاد
پاسخ
واژه "عمودی" رو سرچ کنید

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۲:۳۲:۱۴ عصر) ، saeedn2 (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۱۲:۰۶:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان