هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب برای 1.6
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و مدیران محترم

یه درخواستی که من داشتم این بود که توی این انجمن پشتیبانی همه قالب هایی پیدا میشه ولی متاسفانه قالبی برای انیمه پیدا نمیشه .
میخواستم بگم اگه امکانش هست یه قالب انیمه ایی درست بکنید ، خیلی خیلی ممنون میشم . ( عرض انجمن هم اندازه کل صفحه باشه )
هر کس که اینکارو بکنه یه دنیا سپاسگزارم Heart
پاسخ
اگه قالب اختصاصی میخواین که باید به جناب پارس یا آقا مهدی بگید براتون طراحی کنند ولی به نظر من شما یه قالبو انتخاب کنید و با تغییر Image هاش اونو اختصاصی کنید که به خاست خودتون درست بشه
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۰:۱۱:۰۶ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۹، ۰۰:۱۰:۲۰ صبح)parsilu نوشته است: اگه قالب اختصاصی میخواین که باید به جناب پارس یا آقا مهدی بگید براتون طراحی کنند ولی به نظر من شما یه قالبو انتخاب کنید و با تغییر Image هاش اونو اختصاصی کنید که به خاست خودتون درست بشه

درسته دوست عزیز ، ولی ماشالله هزار ماشالله قالبی پیدا میشه که عرضش کمه ، اگه یه قالب با عرض بزرگ بود شاید میشد کاریش کرد ( از عرض منظورم اینه )
لینک عکسی که میخوام نشون بدم

دوما من زیاد تو طراحی Mybb سر در نمیارم حتی بخوام این قسمت رو شکلشو عوض کنم یعنی تو این قسمت یه عکس بزارم .

[b]لینک عکسی که میخوام نشون بدم[/b]

برای همین من هم چون اینجا نمایندگی مای بی بی برای ایرانیان هست ، همه جور قالب توش وجود داره ولی یه قالب انیمه وجود نداره ، برای همین از شما دوستان هم یه درخواست داشتم که حداقل برای کسانی که انجمن انیمه دارند حداقل بتونند یه قالب انیمه و شیک داشته باشند .
درکل مرسی از شما parsilu جان که یه سر به تاپیک من زدین .

از دوستان و مدیران هم که میتونند یه قالب درست کنند ، خیلی خیلی ممنون میشم Heart
پاسخ
کسی میسازه ؟HuhConfused
پاسخ
قالب آشیانه آبی2 کار شما رو راه میندازه
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان