هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم ایمیل
کسی نیست اینجا کمک کنه ....؟HuhAngel
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
شما كنترل پنل هاستت چي هستش ؟

داخل پنل هاست ايميل ساختيد ؟
I Want Free Life in Earth

پاسخ
دوست عزیز شما در تنظیمات > Mail Settings برو و در قسمت Mail handler گزینه PHP mail رو بگذار ، با این کار دیگه لازم به وارد کردن اطلاعات نیستی ، خودش توسط PHP ایمیل ها رو به Inbox هدایت می کنه . برای من که اصلا مشکلی نداره و همیشه دقیقا سر وقت ایمیل ها رو ارسال کرده ، البته از هاست هم هست .

اما اگر با این کار ایمیلی ارسال نشد که جای تعجب داره Mail handler رو روی SMTP mail قرار بده و اطلاعات زیر رو بهش بده .

SMTP hostname : mail.yoursitename.com

SMTP port : این رو براتون با ایمیل ارسال کردند

SMTP username : آدرس ایمیلی که ساختید به طور کامل مثلا info@sitename.com

SMTP password : این دیگه معلومه !!

SMTP Encryption Mode : NO encryption

Mail Logging : Log everything

Add message ID in mail headers : بله Ok or Wink

دیگه آخر----- آخر----- آخرش این تنظیمات هست که با وارد کردن اونها اگر باز مشکلی بود که از سمت هاست شما هست اما چون اطلاعات خاصی به ایمیل ارسال نمیشه که دارای امنیت زیادی باشه من همون گزینه اول PHP mail رو پیشنهاد می کنم ، اگر با PHP mail کار نکرد که اطلاعات رو وارد کنید اگر کار نکرد باید با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید .

البته اطلاعاتی که برای SMTP وارد می کنید رو حتما قبلا تست کنید ، اول اینکه ببینید به راحتی می تونید وارد Webmail تون بشید اگر جواب داد مرحله بعدی این که ببینید می تونید با اطلاعات بالا از طریق نرم افزارهای ارتباط با میل سرور مثل Outlook وارد بشید (اروری نمی ده) ..

امیدوارم که با این کار ها مشکلات شما حل بشه

....
پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۱۸:۴۹:۲۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۲۲:۰۳:۴۴ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۲۲:۵۵:۳۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۲۲:۱۸:۲۲ عصر) ، golforosh (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۱۴:۳۵:۵۱ عصر)
سلام دادش میل ایمیل ساختم الان هم از پنل هاست دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره

اطلاعات رو هم که گفتید از یه قسمت تو پنل هاست بر داشتم و گذاشتم درسته اطلاعات

ولی ایمیل ها ارسال نمیشه ....؟

پس به احتمال زیاد مشکل از خود هاست باید باشه ؟؟؟؟؟
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۸، ۱۴:۰۵:۵۳ عصر)ZEUS نوشته است: مطمئن باشید که اگه دقیق همه جای پنل رو نگاه کنید توضیح داده نحوه ارسال ایمیل انبوه رو و گزینه هایی هم برای ارسال ایمیل فعال سازی هم وجود داره

سلام

برای اینکه برای کاربرانی که عضویت خود را فعال نکرده اند، دوباره ایمیل فعال سازی ارسال گردد

از کدام قسمت باید اقدام کرد ؟
پاسخ
دوستان ایمیل برای من ارسال میشه ولی ناقص و لینک نداره...انجوری:

نام کاربری: ahmad

با سپاس

Spam Filtered (11225313)

Sad
کسی نیست راهنمایی کنه؟Sad
پاسخ
سلام دوستان
سال نو مبارک
من هر کار می کنم نمیتونم از داخل انجمن ایمیل بفرستم
ایمیل فراموش کردن پسورد یا ایمیل از پروفایل کاربری
تنظیمات mail setting رو با هر دو گزینه smtp , php چک کردم
از داخل سایت میشه ایمیل فرستاد. از هاست هم امتحان کردم اما مشکلی نداشت. ولی بدبختانه از انجمن هیچی ارسال نمیشه.
آیا تنظیم خاصی داره که من یاد ندارم؟
ضمنا هنوز پلاگینی هم روی انجمن نصب نیست و جدیدترین ورژن 1.6.9 رو امروز نصب کردم که شاید درست بشه اما نشد که نشد Sad
پاسخ
با هاستینگ مطرح کنید
www.se2yek.ir
انجمنهای آزاد سه 2 یک
پاسخ
این پیغام خطا در کنترل پنل ادمین برای هر ایمیل ظاهر شده
Unable to connect to the mail server with the given details.<br /><br />110: Connection timed out
دوستان چه راهی پیشنهاد می کنید؟
پاسخ
سلام.میخواستم بدونم چطوری میشه ایمیل ارسالی به جای
admin@bigforum.ir

اسم سایت نوشته باشه.مثلا : بیگ فروم - انجمن علمی و آموزشی؟

http://bigforum.ir
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان