هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین اعتبارات داده شده برای پست Postrep
درود بر دوستان عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: اعتبارات داده شده برای پست Postrep
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: ahmadb
[تصویر:  d.png] معرفی: 25th April 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 11th January 2012
[تصویر:  info.png] عملکرد: پایین هر پست قسمتی اضافه می شود که کاربرانی که به خاطر آن پست به نویسنده اعتبار داده اند را نمایش می دهد .
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق پنل مدیریت
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده

[تصویر:  name.png] دانلود:
.zip   Postrep.zip (اندازه: 4.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 460)
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/postrep

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۷:۱۴:۱۴ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۷:۲۴:۵۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۷:۴۸:۱۴ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۹:۴۰:۵۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۲/۵، ۲۱:۰۶:۴۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۵، ۲۳:۳۴:۴۴ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۳۷:۲۸ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۰:۰۲:۱۸ صبح) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۱:۴۳:۳۵ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۳:۳۱:۴۶ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۶:۰۳:۱۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۹:۰۲:۵۲ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۹:۳۲:۴۹ عصر) ، zesht (۱۳۹۰/۲/۶، ۲۲:۲۴:۵۶ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۲/۶، ۲۳:۵۸:۱۳ عصر) ، smma (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۰۰:۳۱:۵۲ صبح) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۲:۵۵:۱۳ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۴۶:۵۱ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۱:۰۴:۰۵ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۲:۰۹:۰۸ عصر) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۰۳:۳۴:۳۷ صبح) ، rainboy (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۰:۵۱:۲۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۶:۱۹:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۶:۵۶:۱۱ صبح) ، cheshmack (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۹:۰۶:۰۸ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۹:۵۸:۰۴ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۴:۱۶:۳۴ صبح) ، f.gh1372 (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۶:۵۹:۵۸ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۱/۳/۲۹، ۱۰:۰۱:۵۱ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۴/۲۵، ۰۳:۲۳:۵۵ صبح) ، caren (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۰:۳۰:۲۸ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۲:۲۳:۲۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۷:۲۲:۲۸ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۶:۴۲:۵۰ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۲۳:۴۷:۳۵ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۷/۲۹، ۱۳:۳۰:۲۰ عصر) ، Reza.net (۱۳۹۲/۷/۲۹، ۱۵:۲۶:۵۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲۵، ۱۶:۵۱:۴۶ عصر) ، سموجک (۱۳۹۲/۱۱/۲۷، ۰۳:۳۷:۱۰ صبح) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۴۳:۳۵ صبح) ، میدوری (۱۳۹۳/۷/۹، ۱۴:۵۱:۳۲ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۲۳، ۱۴:۵۸:۰۱ عصر) ، M.nestor (۱۳۹۳/۱۲/۲۳، ۱۴:۵۹:۳۸ عصر)
میشه یه نمونه عکس بزارین لطفا ؟ Confused
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۹:۵۷:۰۷ عصر) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۲:۵۵:۳۵ عصر)
اضافه شدBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۶:۰۰:۴۶ عصر) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۲:۵۵:۴۶ عصر)
ممنون دوست عزیز عالیه Heart

فکر کنم گروه برنامه نویسی استارت زد Heart

به امید موفقیت روز افزون Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۲/۶، ۱۷:۵۶:۰۴ عصر) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۲:۵۵:۵۳ عصر)
با سپاس فراوان

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۲/۶، ۲۲:۲۳:۴۸ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۸، ۱۵:۳۱:۴۳ عصر)
نسخه سازگار با 1.6.5 را میتوانید از پست اول دانلود کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۱:۱۹:۴۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۵:۰۷:۰۲ عصر)
من از 1.6.6 استفاده میکنم فعال میشه اما نمایش داده نمیشه
پاسخ
عالی بود ...

من رو 1.6.5 تست کردم .. اوکی بود .. Heart
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۸، ۰۶:۰۹:۰۶ صبح)elamto نوشته است: من از 1.6.6 استفاده میکنم فعال میشه اما نمایش داده نمیشه

درود
دسترسی بدید تا چک بکنم
پاسخ
اگه امکان داره دلایل احتمالی رو بفرمایید تا همگی یاد بگیریم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان