هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین اعتبارات داده شده برای پست Postrep
یک دلیل اضافه نشدن متغیر به پست بیت هست Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۲۳:۰۶ صبح)
(۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۰۰:۰۵ عصر)elamto نوشته است: اگه امکان داره دلایل احتمالی رو بفرمایید تا همگی یاد بگیریم

(۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۵۴:۴۳ صبح)yaser0421 نوشته است: یک دلیل اضافه نشدن متغیر به پست بیت هست Heart

منم همین رو میخواستم چک بکنم ، اما خب توضیح دادن اینکه متغیر رو دقیقا کجای قالب قرار بدین سخت بود ! Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۵:۲۸:۲۴ صبح)
سلام دوستان اگه لطف کنن متغیر رو بزارد ممنون میشم!
بعد این پلاگین خودش اعتبار هم میده به صاحب پست یا اون پلاگیشن جداس این نمایش میده فقط ؟
پاسخ
من این پلاگین رو میخوام که پایین پست های اینجا هم هست : [تصویر:  postbit_reputation.gif]
پاسخ
دوست عزيز من اين پلاگين رو نصب كردم اما چيزي نيومد در انجمن
پاسخ
درود

از قسمت پلاگین ها در پنل ادمین پلاگین رو فعال کردید ؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۲، ۰۱:۲۰:۱۲ صبح)khp نوشته است: درود

از قسمت پلاگین ها در پنل ادمین پلاگین رو فعال کردید ؟

بله فعال كردم. در ان زمان چيزي نيومد اما فردا وقتي سر زدم به انجمن فعال شده بود.
فكر ميكنم شايد بخاطر كش مروگر بود.
در هر صورت ممنونم از پيگيري شما دوست عزيز
پاسخ
برای من فعال شد دکمش هم اومد اما انگار که از همون پشت پروفایل داری امتیاز میدی به کاربر باید یه عنوان انتخاب کنی + اینکه پایین پست نشون نمیده کیا اعتبار دادن!
توی لوکال درست کار میکنه!Blush
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۰، ۰۷:۴۱:۰۷ صبح)Reza نوشته است: برای من فعال شد دکمش هم اومد اما انگار که از همون پشت پروفایل داری امتیاز میدی به کاربر باید یه عنوان انتخاب کنی + اینکه پایین پست نشون نمیده کیا اعتبار دادن!
توی لوکال درست کار میکنه!Blush

دوست عزیز این پلاگین دکمه ای رو اضافه نمیکنه ، فقط اعتبارات داده شده رو نشون میده .
برای نمایش هم متغیرهای مربوط به پلاگین اینا هستن :
کد:
{$post['postrep_outline']}
{$post['postrep_inline']}

که باید توی محل مناسبی از پست بیت قرار بگیرن . احتمالا به خاطر نصب پلاگینی یا تغییر دستی توی پست بیت از حالت عادی خارج شده و پلاگین به طور خودکار نمیتونه محل مناسب رو برای قرار گیری پیدا کنه . اگه خواستید دسترسی بدید تا براتون درستش کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۸:۵۳:۱۸ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۶:۴۵:۴۵ عصر) ، Reza (۱۳۹۱/۸/۱۱، ۲۱:۴۹:۱۱ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۷/۲۹، ۱۳:۳۲:۵۲ عصر)
یعنی این برای 1.6.10 کار نمیکنه ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان