هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال به هاست دیگه و به مشگل برخوردن.
سلام.
خوب هستین ؟
من مای بی بی رو از هاستم به یک هاست دیگه ارتقا دادم ولی به مشگل برخوردم.
لینک انجمنم اینه ببینید و مشگلو بگید.
با تشکر.
www.forum.p30max.ir
پاسخ
نه داداش من قبلا این کارو یه بار دیگه انجام داده بودم نمیدونم این بار چرا به این مشگل برخوردم.
کل انجمنو انتقال دادم دیتابیم ایمپورت کردم و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کردم.
پاسخ
این کار رو هم انجام دادم ولی نشد.
پاسخ
کسی نبود راهنمایی کنه؟
پاسخ
پلاگین welcomepm.php را غیر فعال کن..

یا اصلان یه پیشنهاد همه پلاگین ها را غیر فعال کن و دوباره فعال کن ..Smile

مشکلی نیست
اینم یادت باشه همه فایل ها مای بی بی را به هاست خود انتقال بده..

مهم نیست که فایل های قبلی باشه یا نه .. میتونی مای بی بی جدید را دانلود و آپلود کنی

فقط مهم اینه پوشه Inc پوشه هاست قبلیت باشه .. یعنی فقط پوشه Inc باشه اوکی میشهBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۱:۵۹:۱۳ صبح)
با سلام

ظاهرا کوکی سایت شما درست تنظیم نیست به فایل setting.php در هاست و کنترل پنل مدیر کل در قسمت General Configuration بررسی کنید .همانطور که اشاره شد ارور بالا سایت مربوط هست به پلاگین پیغام خوشامد گویی . حذف یا غیر فعال کنید ...

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۰:۰۲:۲۴ صبح)
دست شما درد نکنه مشگل حل شد.
پاسخ
سلام
من دارم انجمن رو به هاست انتقال میدم.تو مرحله وارد کردن دیتا بیس با این ارور مواجه میشم!لطفا راهنمایی کنید
There is a chance that you may have found a bug in the SQL parser. Please examine your query closely, and check that the quotes are correct and not mis-matched. Other possible failure causes may be that you are uploading a file with binary outside of a quoted text area. You can also try your query on the MySQL command line interface. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem. If you still have problems or if the parser fails where the command line interface succeeds, please reduce your SQL query input to the single query that causes problems, and submit a bug report with the data chunk in the CUT section below:
----BEGIN CUT----
eNpzDQryD7JScDZUcDZS8HH1s1IwUDBUMDQ24AoOAYozcnEFhwEFVTxTVLh8K4MDfawUTPUM9CyN
dJPzc3NL8zJLKrlCg4MU/IN1FBzdXf1CdBTCXIEawzPzFHz9ozx9fBxBGrgCfB2tFIz1jPUs9Yy4
AjwCQKp0/INBphnpmSn4ZOaVVnD5OPq5Wymk5umWlqTpWnCBbWNk+j4p8U2X9XChAUEKhkA=
----END CUT----
----BEGIN RAW----

ERROR: C1 C2 LEN: 0 1 130
STR: 

SVN: $Id$
MySQL: 5.0.92-community
USR OS, AGENT, VER: Win MOZILLA 5.0
PMA: 3.3.9.2
PHP VER,OS: 5.2.6 Linux
LANG: en-utf-8
SQL: �a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;�a�;

----END RAW----

SQL query:

�a�;

MySQL said: Documentation
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '÷’aìŠ' at
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقال انجمن به یک سرور دیگه reza.enzo 2 1,872 ۱۳۹۳/۷/۲۵، ۲۳:۲۴:۱۷ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان