هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علامت گذاری تمام انجمن ها به عنوان خوانده شده
تنها راه باقی مونده !
یه بار که مشکلی برام پیش اومد و کسی نتونست حل کنه این کار رو کردم از فایل های دیتا باسم پشتبان گرفتم به جز ستینگ و ستینگ گروپ
یه ساب دایکتروی (فرقی نداره دایمین) باز کردم مای بی بی روش نصب کردم رفتم به دیتا باسش همه جداول به جز سیستگ و ستینگ گروپ رو پاک کردم و دیتا باس انجمن رو روش امپورت کردم

بعد رفتم مشکلمو تست کردم دیدم خوشبختانه مشلکم حل شد و بعد اومدم این کار رو با انجمن کردم !
حالا شما هم این تست رو بزن چون فعلا کسی جوابی نداده که مشکلتون حل بشه یه بک اپ بگیر و تو یه ساب دایرکتوری این چیزا که گفتم رو پیدا کن اگه دیدی مشکلت حل شد رو انجمن اصلیت هم این کار رو بکن یعنی تمام فایل ها رو پاک کن و از اول اپلود کن و..........
امیدوارم نتیجه بده
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
راه دیگه ای نیست؟؟؟؟
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۱:۴۶:۲۱ صبح)adsun نوشته است: راه دیگه ای نیست؟؟؟؟

دوست عزیز از یک قالب ارتقا یافته بطور امتحانی استفاده کن ببین مشکلت حل میشود یا نه ( بطور نمونه همین قالبی که درین جا قرار دادم برای 1.6.4 است )

اکثرا این مشکل بخاطر قالب است!
پاسخ
 سپاس شده توسطadsun (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۴:۱۹:۴۳ عصر)
بسیار ممنون مشکل من با این قالب حل شد من قبلا خیلی قالب عوض کردم ولی مشکلم حل نشد که نشد

اما من واسه قالب خودم خیلی خیلی زحمت کشیده بودم خیلی روی تیکه تیکه ی کدهاش وقت گذاشته بودم برای همین رفتم ببین مشکل از چیه و فرق قالب من با پوسته ی شما تو چیه و نتیجه شد حرکت زیر که برای همه می زارم تا مشکلشون حل بشه

برید به پنل ادمین > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > Index Page Templates > index_boardstats

آخر کد ها احتمالا این کد رو پیدا می کنید
کد php:
<a href="misc.php?action=markread">{$lang->markread}</a

این کد ها رو جایگزین بالایی بکنید

کد php:
<a href="misc.php?action=markread{$post_code_string}">{$lang->markread}</a

الآن مشکلتون حل میشه

با تشکر بسیار از MSTF
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطMSTF (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۵:۲۶:۵۲ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۷:۱۵:۳۸ عصر) ، only-only (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۵:۰۵:۲۲ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۸:۱۵:۰۸ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۱۰:۲۰:۴۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در " نشانه‌گذاری تمامی انجمن‌ها به عنوان خوانده شده " محمد تی ام 10 4,436 ۱۳۹۲/۶/۱۰، ۱۳:۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  مشکل در تیک زدن به عنوان خوانده شده ها only-only 4 3,237 ۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۴:۵۵:۵۵ صبح
آخرین ارسال: only-only
  مشکل اضافه شدن علامت سؤال به عنوان پستها ! ahmadb 3 2,909 ۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۰:۲۶:۵۱ صبح
آخرین ارسال: carrow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان