هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ستونی کردن زیر انجمن ها SubforumsInColumns
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ستونی کردن زیر انجمن ها SubforumsInColumns
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz
[تصویر:  d.png] معرفی: 19th April 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 20th April 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین می توانید زیر انجمن های خود را به طور دلخواه ستونی کنید.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود: (مجموعه کامل به همراه زبان فارسی)

.zip   Persian_SubforumsInColums.zip (اندازه: 2.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,306)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/subforumsincolumns

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۳:۳۷:۲۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۳:۳۸:۰۹ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۳:۵۰:۵۵ عصر) ، pouya (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۳:۵۴:۳۹ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۲/۲، ۰۳:۲۶:۲۲ صبح) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۱:۴۲:۰۵ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۲/۲، ۲۱:۲۶:۰۵ عصر) ، zefreh (۱۳۹۰/۲/۳، ۲۱:۱۷:۲۲ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۲/۴، ۰۲:۰۰:۵۱ صبح) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۲/۷، ۱۰:۴۸:۴۰ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۲:۱۶ صبح) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۶:۳۰ صبح) ، takpar33 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۱۱:۲۹:۴۹ صبح) ، ariyan (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۲:۲۰:۰۸ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۳:۳۷:۵۴ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۲۲:۴۷:۰۱ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۲۳:۵۳:۴۵ عصر) ، sinasun (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۱:۰۳:۳۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۰۱:۳۶:۰۵ صبح) ، eiliya (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۷:۵۸:۱۶ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۱، ۲۳:۲۶:۴۱ عصر) ، soshiant (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۲:۴۵:۰۶ عصر) ، BB Baz (۱۳۹۰/۵/۱۴، ۱۶:۲۴:۱۵ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۰۷:۳۹:۴۵ صبح) ، zeoos328 (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۲۰:۳۳:۵۰ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۷، ۱۷:۵۹:۳۵ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۰/۷/۷، ۲۲:۳۷:۵۸ عصر) ، webm_67 (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۰۹:۳۵:۵۳ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۸/۶، ۱۸:۴۴:۳۰ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۰۱:۰۴:۴۷ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۹/۲۶، ۰۹:۴۰:۰۲ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۲۰:۲۴:۴۶ عصر) ، mymybb (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۸:۱۲:۳۹ صبح) ، mohamad7824 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۴:۰۶:۲۸ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۲۱:۴۴:۵۰ عصر) ، adnan (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۹:۲۹:۰۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۳۷:۵۰ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۰:۵۶:۴۷ عصر) ، amirashkan (۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۰۵:۳۴:۴۵ صبح) ، tarrahan (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۷:۳۵:۰۴ صبح) ، farshid1371 (۱۳۹۱/۱/۲۹، ۱۵:۱۰:۰۰ عصر) ، atrevafa (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۴:۴۹:۵۲ صبح) ، rayman1366 (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۸:۱۴:۴۹ عصر) ، dotnetmaster (۱۳۹۱/۹/۴، ۱۲:۲۸:۱۱ عصر) ، 2delboro (۱۳۹۱/۱۲/۵، ۱۲:۱۲:۲۱ عصر) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۲/۵، ۱۵:۰۵:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۶، ۱۰:۵۲:۳۱ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۲:۵۹:۵۴ عصر) ، iwf (۱۳۹۲/۵/۶، ۰۱:۵۳:۳۳ صبح) ، شاهزاده ایرانی (۱۳۹۲/۶/۸، ۲۲:۰۶:۵۱ عصر) ، khodadad (۱۳۹۲/۱۰/۱، ۰۴:۵۰:۲۵ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۹:۰۳:۲۷ عصر) ، vahidp (۱۳۹۳/۱۰/۷، ۱۶:۰۰:۳۶ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۱/۱۳، ۱۷:۱۰:۳۷ عصر)
درود بر شما.دستتون درد نکنه.
موفق و پیروز باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۶:۲۸ صبح) ، iwf (۱۳۹۲/۵/۶، ۰۱:۵۳:۴۵ صبح)
اجراش کردم این پیغام رو گرفتم
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/................../public_html/forum/inc/plugins/SubforInCols.php:1) - Line: 3384 - File: inc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۶:۲۷ صبح)
فایل functions.php را از بسته کامل 1.6.3 دریافت کرده و آپلود کنید.
اگر پلاگین هایی مانند گوگل سئو، سایت مپ و... دارید که فانکشن را عوض کرده اند این مشکل ایجاد می شود!

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۳:۰۶:۵۰ عصر) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۲/۷، ۱۰:۴۹:۱۴ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۵:۰۵ صبح) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۰۲:۵۶:۲۵ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۹، ۰۰:۱۹:۵۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۰۱:۳۶:۲۱ صبح)
(۱۳۹۰/۲/۲، ۱۲:۰۶:۵۵ عصر)Pars نوشته است: فایل functions.php را از بسته کامل 1.6.3 دریافت کرده و آپلود کنید.
اگر پلاگین هایی مانند گوگل سئو، سایت مپ و... دارید که فانکشن را عوض کرده اند این مشکل ایجاد می شود!

سلام
من تازه کار هم هستم.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین
من هم همین مشکل رودارم
مای بی بی که من نصب کردم 1.6.3 هست

پاسخ
اگر با پلاگین مشکل دارید دستی ستونی کنید :

http://community.mybbiran.com/thread-254.html
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۶، ۱۲:۲۸:۰۱ عصر) ، funjok (۱۳۹۱/۲/۵، ۱۶:۲۵:۳۰ عصر)
واقعا متشکرم بسیار عالی

در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، می توانید مطمئن باشید که در مسیر اشتباه حرکت می‌کنید.

Ariyan Afshar - Apple Seed Co

پاسخ
Pars

درود بر شما Heart

بسیار عالی و کاربردی
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ

سلام

من هروقت هر پلاگینی ریختم این پیغام خطا رو داده .

چکار کنم ؟

فایل /functions.php رو هم دوباره کپی کردم بعضی پلاگین ها درست میشه بعضی ها نه ، فقط باید پلاگین رو غیر فعال کرد .

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/................../public_html/forum/inc/plugins/SubforInCols.php:1) - Line: 3384 - File: inc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)
پاسخ
از آموزش دستی استفاده کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطrizesh (۱۳۹۰/۴/۸، ۲۳:۰۵:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان