هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پوسته ی Afresh Midnight
با سلام و تشکر به خاطر سایت و مطالب خوبتون . من پوسته ی Afresh Midnight فارسی شده رو از همینجا دانلود کردم و روی انجمن نصب کردم . چندتا مشکل کوچیک داشتم که اگر راهنمایی کنین خیلی ممنون می شم :

[تصویر:  af2-prob.jpg]

توی این قسمت یه عبارت هستش که نوشته undefined که فکر کنم مربوط به مرا به خاطر بسپار باشه Big Grin این رو چطوری می تونم درست کنم ؟

سوال دومی هم که داشتم این که عبارت رمز را فراموش کرده‌اید؟ رو نمی شه کلا آورد خط دوم ؟ چون اینجوری قشنگ نیست .

سوال بعد هم این که توی این قالب هدر سایت از یه عکس کوچیک و یه عکس کوچیکتره که صدها بار تکرار می شه . می خواستم ببینم چطور می تونم یه عکس رو به عنوان هدر کلا جایگزین کنم ؟

سوال آخری هم که داشتم در مورد خود mybb هست . می خواستم ببینم می شه ادیتور انجمن رو عوض کنم ؟ مثلا ادیتوری که انجمن vBulletin ازش استفاده می کنه رو جایگزین کنم ؟

پیشاپیش ممنون به خاطر راهنماییهاتون Big Grin HeartSmile
پاسخ
متغیر فارسیش رو باید قرار بدی متاسفانه یادم نیست چیه
اونم باید قبلش <br /> بذاری. مسیرم که header_welcomeblock_guest
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطnojan (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۲:۱۳:۵۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۳:۲۷:۰۷ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۱:۰۶:۱۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: متغیر فارسیش رو باید قرار بدی متاسفانه یادم نیست چیه
اونم باید قبلش <br /> بذاری. مسیرم که header_welcomeblock_guest

دوست عزیز این header_welcomeblock_guest که گفتین کجا هست ؟ من خیلی وارد نیستم
پاسخ
قالب ها---> قالب مورد نظر---> Header Templates
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطnojan (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۰۰:۲۶:۱۱ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۲۱:۴۲:۱۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان